Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KONKURS! Zostań kolejarzem i odjedź z Symulatorem Pociągu 2014!

40 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2013 o 20:34, Kepus76 napisał:

"Byłego przywódcę którego kraju upamiętnia potoczna nazwa jednej z eksploatowanych na
polskich torach lokomotyw?
-Rumunii"

Czy aby na pewno? Moim zdaniem Niemiec, ponieważ na polskich torach są małe lokomotywy
zwane "Adolfami" :)



wózek akumulatorowy ASF zwany Adolfem
luknij:
http://dolny-slask.org.pl/612164,foto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się lista zwycięzców, wiec sprawdzcie czy jestescie i gratulacje dla zwyciezców (w tym mnie). Gratuluje też organizatorom tak małego pośłizgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Wygrałem! :) A teraz pytanko następne: Dostał już ktoś maila? (Wolę się upewnić, że mi w spamie nie zaginął lub coś w ten deseń :) )

Pozdrawiam
Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem jeszcze maila, w regulaminie pisze że w ciągu 7 dni wiec nie ma co sie na niego dzisiaj czy jutro nastawiać podejrzewam że bedzie wśrodku tygodnia jak redakcja złapie znowu normalne tempo po świętach.
Jak tylko dostane to napisze tu i poprosiłbym też innych o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 20:17, aldiss1 napisał:

Byłego przywódcę którego kraju upamiętnia potoczna nazwa jednej z eksploatowanych na
polskich torach lokomotyw?
-Rumunii


A nie było tam też przypadkiem opcji odpowiedzi "Niemiec"? W takim wypadku bardziej pasowałyby "Helmuty" (ET22).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila o wygranej ale zastanawiam się gdzie mam napisać potwierdzenie razem z danymi. Czy mam odpisać na tą wiadomośc czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 11:37, Splocky napisał:

A nie było tam też przypadkiem opcji odpowiedzi "Niemiec"? W takim wypadku bardziej pasowałyby
"Helmuty" (ET22).


mówisz o Helmucie Kohl''u kanclerzu RFN ?
w pytaniu było: Byłego przywódcę którego kraju ....

kanclerz to raczej nie przywódca, kanclerza wybiera się w demokratycznych wyborach,
a Ceauşescu był dyktatorem Rumunii od 1967 do 1989 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, sorry za gafe, jak zwykle musiałem czegoś nie doczytać ;). Zasugerowałem sie waszym sklepem cyfrowym gdzie przy grach jest znaczek origina za którym nie przepadam i już wcześniej sie nad tym zastanawiałem czy będę musiał się z nim męczyć.
W każdym bądź razie wielkie przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować