Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC - wszystkie poszlaki w jednym miejscu

50 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2013 o 13:35, KingShaq32 napisał:

zawiści." Jak to jest? W Niemczech, jak gospodarz widzi, że sąsiad ma 3 krowy, a on jedną
to kupuje sobie dwie dodatkowe, a w Polsce jak gospodarz widzi, że sąsiad ma 3 krowy,
a on jedną to modli się, żeby sąsiadowi dwie zdechły :P Ach te cebulactwo...


http://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4

Tak mi się przypomniało odnośnie Twojej wypowiedzi. Opis Polaków w krótkiej rymowance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak mi się przypomniało odnośnie Twojej wypowiedzi. Opis Polaków w krótkiej rymowance.

W sumie to ciekawi mnie, gdzie Ty takich Polaków spotykasz? Bo z moich doświadczeń, im bardziej nowoczesny i antypolski osobnik, tym bardziej odpowiada temu stereotypowi. Jak każdy egoista zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

artykul bez sensu. wszyscy wiemy ze gta 5 wyjdzie na pc w marcu. wiem to juz od dobrego miesiaca. do zamowienia pre order 146 zl na robson.pl pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 12:48, Czaroxxx napisał:

I tak wszyscy pctowcy grają w lola po co komu gta5 na 30 godzin gry?

Co za bzdura, ja gram w Dotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA V nie ma potrzeby by wyjść na PC, jedynie kto się z tego ucieszy to miliony piratów:)

To niewątpliwie prawda, że piraci się ucieszą, ale ucieszą się też i zapłacą miliony graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się kłócić, czy ma być na PC lub dlaczego ma nie być?
Każdy z nas jest graczem, więc powinniśmy się trzymać razem, niezależnie od tego na jakiej platformie gramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA V nie ma potrzeby by wyjść na PC, jedynie kto się z tego ucieszy to miliony piratów:)

HA, HA, HA rozbawiłeś nas Bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Port PC-etowy jest zbyt długo opóźniany. Nie widzę możliwości wydania 40-50 euro na gre sprzed roku. Piractwo tu nie jest żadnym wyjaśnieniem, bo gry wydawane na Steam są piracone mniej niż na konsole. Narzuca się inne wyjaśnienie...
Panowie z Rockstar mają problemy technologiczne. Poprzednia część wyszła im słabo. Nie chcą, żeby kolejny nieudany port potwierdził ich słabe umiejętności. Łatwiej robi się grę na platformę technologicznie przestarzałą ale ujednoliconą. Pewnie od czasu gdy robili prawdziwe gry pozwalniali wszystkich programistów, a małp do tej samej pracy potzreba jednak dużo więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować