Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spójrzmy na The Order: 1886

48 postów w tym temacie

Nasz bohater to sir Galahad, ten wąsaty. Być może dodadzą jakieś multi, ale w singlu zagramy tylko jednym bohaterem. Chcą opowiedzieć historię postaci dokładnie, a trudno byłoby to dobrze zrobić, gdyby dali wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie taki poziom zadowala :D Wszystko wydaje sie byc na miejscu, kazdy graficzny dupersztyk jaki stosuje sie w obecnych grach, nic tylko czekac na gameplaye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1886 ma ten sam sposób ukazywania akcji, pewnie taką samą konstrukcję poziomów i sporo elementów zaczerpniętych z Uncharted, które mocno wzorowało się na Gears of War.

Aż szkoda, że takie technologie są marnowane na kolejną odtwórczą grę akcji. A fajnie byłoby mieć swobodę poruszania się, porządne TPP, a nie jakiś ukos i bardziej otwarte etapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dlaczego nie pójdziemy dalej z tymi porównaniami i wrócimy się do Alone in the dark (1992). Głównym bohaterem jest mężczyzna który w ciemności strzela do potworów, w sumie z grubsza się zgadza.

Trzeba poczekać na jakiś gameplay lub nawet na samą grę. Mechanikę już widzieliśmy teraz pytanie jaka będzie otoczka, klimat ile akcji i ile horroru. Nie liczyłbym na rewolucję w gatunku TPP.

Dlaczego uważam że trzeba czekać ? Dam taki przykład nowy Tomb Raider, byłby grą bardzo dobrą gdyby nie fakt nadmiaru akcji. Po prostu ta ilość przeciwników którą trzeba było położyć była absurdalna jak na serię i nic wartościowego nie wniosła. A o tym że tak jest przekonaliśmy się dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:41, Demagol napisał:

A fajnie byłoby mieć swobodę poruszania się, porządne TPP, a nie jakiś ukos i bardziej otwarte
etapy.

Watch Dogs, Assassin''s Creed IV, Dead Rising 3, inFamous 2, Mad Max, Mirror''s Edge, MGS: Phantom Pain, The Division - pierwsze z brzegu, które przychodzą mi do glowy. Rzeczywiście mało tych otwartych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wygląda jak kolejne DLC do Dishonored...

Jakby ktoś mi powiedział ''nowe spluwy i 2 nowe postacie do Dishonored'' to nie kapnąłbym się, że coś nie gra.

Concept arty wyglądały znacznie bardziej tajemniczo, mrocznie i obiecująco.

A tak... meeeh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1886 ma ten sam sposób ukazywania akcji, pewnie taką samą konstrukcję poziomów i sporo
> elementów zaczerpniętych z Uncharted, które mocno wzorowało się na Gears of War.
>
> Aż szkoda, że takie technologie są marnowane na kolejną odtwórczą grę akcji. A fajnie
> byłoby mieć swobodę poruszania się, porządne TPP, a nie jakiś ukos i bardziej otwarte
> etapy.
Czy to oznacza, że w ogóle nie można już tworzyć gier tego typu? Bo nie wiem jak się odnosić do tego typu komentarzy.
No chyba, że oczekiwałeś czegoś zupełnie innego i się po prostu zawiodłeś to wtedy rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego, trochę tego. O ile widać trend, że twórcy zaczynają bardziej otwierać swoje gry (inna sprawa, że przechodzenie z "wszyscy korytarzyki" na "wszyscy sandbox" wydaje mi się niezdrowe, bo nadal nie różnicuje to oferty rynkowej) tak spodziewałem się, że nowe konsole i rzekomo coraz bardziej zaawansowane technologie pozwolą stworzyć ciekawą, rozbudowaną grę.

Takich tytułów jak 1886 jest po prostu za dużo i kolejna tego typu gra nic nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 12:39, Demagol napisał:

Takich tytułów jak 1886 jest po prostu za dużo i kolejna tego typu gra nic nie wnosi.


Poczekaj na trailer przedstawiający rozgrywkę, gwarantuję, że wszyscy zaczną się ślinić na widok efekciarskich do bólu scenek (bądź cut-scenek) - oskryptowany widok uliczki, walące się elementy otoczenia, wiadomo, czego się spodziewać. Wtórność nikogo nie będzie obchodziła.

P.S. Zdjęcia ładne, ale jakoś bez rewelacji - taki The Last Of Us czy Gears of War (nawet ujęcie kamery zza pleców bohatera jest identyczne...), tylko bardziej dopieszczony. Zamiast Szarańczy wymyślą inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy taki dopieszczony bardziej niż GoW... Może pod względem grafiki będzie super (na mnie to wielkiego wrażenia te screeny nie robią, bo są strasznie bure), ale gameplay bądź co bądź GoW miał bardzo rozbudowany. Nie narzekałbym na jego naśladowców gdyby tylko zachowywali podobny poziom zróżnicowania rozgrywki i odpowiednio często prezentowali nowe pomysły na urozmaicenie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować