Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spójrzmy na The Order: 1886

48 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2013 o 23:46, kodi24 napisał:

Mnie obchodzi. Do wyglaszania pewnych roszczen trzeba miec jakies podstawy, scislej mowiac
rozeznanie w danej materii ;) A nic tak nie wyostrza spojzenia na gry jak.. granie w
nie ;)


No dobrze:
Gears of War
Mass Effect 1 & 2 (jeden pies :D)
Spec Ops: The Line
Tomb Raider

Gdyby nie to, że jest FPP i my nie możemy się chować za osłonami jak w GoW (wrogowie już tak) to by Bulletstorm idealnie pasował.

Dnia 11.10.2013 o 23:46, kodi24 napisał:

"Czasem trzeba pobiadolić, bo chciałoby się pograć w coś nowego, a super, a tu ciągle
dostaje się te same odtwórcze rzeczy ;_;."


To było stwierdzenie ogólne, niekoniecznie "moja opinia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli wg. Ciebie jesli dany gatunek wystepuje na xboksie/pc/ps3, to kolejna jego odslona -tym razem na ps4- to przesada i odgrzewany kotlet? Logika pierwsza klasa. Dzieki, ze tak zawziecie (az do samiuskiej polnocy) troszczysz sie o poziom mojego zadowolenia z line-upu SCEE na przyszly rok, doceniam to z perspektywy klienta, ktory musi za to zaplacic :) Wszystko juz jest dla mnie jasne i klarowne, zatem ide spac ^^ Niech sobie reszta czytajacych te posty wyrobia zdanie na temat tego tzw. stwierdzenia ogolnego, wszak wykwitl tu wlasnie jeden wielki paradoks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 00:41, kodi24 napisał:

Ja za to zrozumialem co trzeba z Twojego i kolejny raz mam niezla beke na sen, dobranoc
:D


ehe, żartowniś
"hurr siedzisz do północy i mi odpisujesz lololo"
napisane pół godziny po północy po grzecznym czekaniu na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna pora nie jest zla by popatrzec na Twoje reakcje :D Zwlaszcza kiedy zaczynasz sie irytowac wlasnym nieprzygotowaniem do dyskusji, slodziuchne :D Ale teraz naprawde juz dobranoc bo zasypiam w pionie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować