Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spójrzmy na The Order: 1886

48 postów w tym temacie

Słuchajta ludziska, strzeżta się tej gry, wszak może się jeszcze okazać, że Wam się spodoba i co wtedy??.. ;]
Liniowość, skrypty, widok zza pleców, QTE do jasnej Anielki, czy Wy jesteście ślepi? Ślepi i nienasyceni? Mało wam korytarzowych wąskotorówek? Jeszcze żeby to takie bure nie było i gdyby główny bohater nie miał wąsów... Nie kupujcie tego, baaa- nawet na to nie patrzcie, bo..bo..bo jajco XD

Btw ktoś coś słyszał o przybliżonej dacie wejścia tego maszkarona na sklepy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 12:39, Demagol napisał:

Trochę tego, trochę tego. O ile widać trend, że twórcy zaczynają bardziej otwierać swoje
gry (inna sprawa, że przechodzenie z "wszyscy korytarzyki" na "wszyscy sandbox" wydaje
mi się niezdrowe, bo nadal nie różnicuje to oferty rynkowej) tak spodziewałem się, że
nowe konsole i rzekomo coraz bardziej zaawansowane technologie pozwolą stworzyć ciekawą,
rozbudowaną grę.

Takich tytułów jak 1886 jest po prostu za dużo i kolejna tego typu gra nic nie wnosi.


Gry liniowe kontra sandboksowe to fałszywa alternatywa, bo te drugie są tak naprawdę zbiorem liniowych etapów, do których można podejść w dowolnej kolejności. Ostatnią nieliniową grą akcji był Dishonored, wcześniej Bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat, od początku byłem grą zainteresowany. Twórcy spędzają ponoć dużo czasu na stworzeniu unikalnych broni, każda ma mieć swoją ''osobowość''. To świetne wieści w zalewie bylejakich shooterów.

Coś mi się wydaje, że grami z otwartym światem będziemy rzygać przez następne lata - kto wie, może taki The Order: 1886 okaże się prawdziwym ewenementem. xD

@Principes

> Poczekaj na trailer przedstawiający rozgrywkę, gwarantuję, że wszyscy zaczną się ślinić na widok efekciarskich do bólu scenek

STRASZNE :///

Nie czekaj do trailera, tego typu gry nie są godne uwagi takiego patrycjusza mustard gamingu jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 17:57, Diabolicus napisał:

STRASZNE :///


To Ty powiedziałeś, ja jedynie zapowiadam rzeczy oczywiste. Nie mówię, czy taka mentalność "dziecka przed sklepem z zabawkami" jest z założenia zła.

Dnia 11.10.2013 o 17:57, Diabolicus napisał:

Nie czekaj do trailera, tego typu gry nie są godne uwagi takiego patrycjusza mustard
gamingu jak Ty.


Pierwsze słyszę o "mustard gamingu", racz wyjaśnić plebejuszowi mojego pokroju, co przez to pojęcie rozumiesz, gdyż interpretować je można na kilka sposobów.
P.S. Nie wiem, skąd ten gniew i agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A fajnie byłoby mieć swobodę poruszania się, porządne TPP, a nie jakiś ukos i bardziej
> otwarte
> > etapy.
> Watch Dogs, Assassin''s Creed IV, Dead Rising 3, inFamous 2, Mad Max, Mirror''s Edge,
> MGS: Phantom Pain, The Division - pierwsze z brzegu, które przychodzą mi do glowy. Rzeczywiście
> mało tych otwartych gier.

Wszystko cacy, ale co na tej liście robi Mirror's Edge - liniowe FPP bez otwartego świata? (wiem, czepiam się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 18:35, Principes napisał:

Pierwsze słyszę o "mustard gamingu", racz wyjaśnić plebejuszowi mojego pokroju, co przez
to pojęcie rozumiesz, gdyż interpretować je można na kilka sposobów.


Ja ci wyjaśnię - konsolowcy mają butthart na PCtowców i wymyślili im ironiczne określenie "PC master race".
Ponieważ określenie to w oczywisty sposób wytraciło ironiczne konotacje i stało się odzwierciedleniem prawdy, to przeinaczyli swoje własne określenie na "mustard race" - stąd mustard gaming.
Innymi słowy, kolega sugeruje, że jesteś graczem PC, który lubi "klasyczne" gry, zamiast efekciarskich wyrobów mario-podobnych, co w jego pojęciu jest chyba obrazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 18:35, Principes napisał:

To Ty powiedziałeś, ja jedynie zapowiadam rzeczy oczywiste.


Bardzo dziękujemy w takim razie.

Pod ostatnimi paroma newsami dotyczącymi tej gry widać ciebie i pleciesz to samo "oh, jaka efekciarska plebejska gra, paluszkiem nawet nie tknę". Szczerze wątpię czy gra cię interesuje, a biorąc pod uwagę twoje odchylenie PCtowe, z którego jesteś na forum znany, wnioski nasuwają się same. Wiem, że cię świerzbi żeby coś takiego od czasu do czasu skrobnąć, ale to jest po prostu irytujące. :P

Dnia 11.10.2013 o 18:35, Principes napisał:

Pierwsze słyszę o "mustard gamingu", racz wyjaśnić plebejuszowi mojego pokroju, co przez
to pojęcie rozumiesz, gdyż interpretować je można na kilka sposobów.


Zajanski to w miarę trafnie wytłumaczył.

Dnia 11.10.2013 o 18:35, Principes napisał:

P.S. Nie wiem, skąd ten gniew i agresja.


A ja nie wiem gdzie tu gniew i agresja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie mówię, czy taka mentalność "dziecka przed sklepem z zabawkami" jest z założenia zła."

O patrzcie panstwo jaki psycholog dzieciecy sie znalazl XD Nie ma to jak ponabijac sie z cudzych gustow pod przykrywka tzw. "rzeczy oczywistych", to z pewnoscia podnosi morale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 21:20, Diabolicus napisał:

Pod ostatnimi paroma newsami dotyczącymi tej gry widać ciebie i pleciesz to samo "oh,
jaka efekciarska plebejska gra, paluszkiem nawet nie tknę".


Nie powiem, podoba mi się Twoja interpretacja. :)

Dnia 11.10.2013 o 21:20, Diabolicus napisał:

Szczerze wątpię czy gra cię
interesuje, a biorąc pod uwagę twoje odchylenie PCtowe, z którego jesteś na forum znany


Udzielam się tutaj naprawdę nieczęsto w porównaniu do innych forumowiczów, ale jak widzę, "łatki" "zbrodniarza, pecetowca" etc. "konsolowy beton" (odgryzę się, a co!) przydziela tutaj wszystkim hurtowo i nader sprawnie. :)

Dnia 11.10.2013 o 21:20, Diabolicus napisał:

wnioski nasuwają się same. Wiem, że cię świerzbi żeby coś takiego od czasu do czasu skrobnąć,
ale to jest po prostu irytujące. :P


Lubiłem Gears of War i Uncharted 2. Po U3 i TLoU i wymysłach Cage''a czy Telltale mam już jednak serdecznie dosyć serwowania tego samego - "łzawej, pożałowania godnej historii i skryptów do obejrzenia". Za dużo filmów w moich grach. Tęskno mi do czasów, gdy to mechanika rozgrywki świadczyła o wyjątkowości gry, a nie budżet wpompowany w cut-scenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 22:13, Principes napisał:

Nie powiem, podoba mi się Twoja interpretacja. :)


Tutaj nie trzeba nic interpretować, wszystkie informacje są na wysiągnięcie ręki.

Dnia 11.10.2013 o 22:13, Principes napisał:

Udzielam się tutaj naprawdę nieczęsto w porównaniu do innych forumowiczów, ale jak widzę,
"łatki" "zbrodniarza, pecetowca" etc. "konsolowy beton" (odgryzę się, a co!) przydziela
tutaj wszystkim hurtowo i nader sprawnie. :)


Tym gorzej to o tobie świadczy. :P

Dnia 11.10.2013 o 22:13, Principes napisał:

Lubiłem Gears of War i Uncharted 2. Po U3 i TLoU i wymysłach Cage''a czy Telltale mam
już jednak serdecznie dosyć serwowania tego samego - "łzawej, pożałowania godnej historii
i skryptów do obejrzenia". Za dużo filmów w moich grach.


Są też inne gry - możesz spędzić czas grając w nie, a nie na biadoleniu o tym samym w kolejnym wątku o The Order.

Dnia 11.10.2013 o 22:13, Principes napisał:

Tęskno mi do czasów, gdy to
mechanika rozgrywki świadczyła o wyjątkowości gry, a nie budżet wpompowany w cut-scenki.


Tak tak, kiedy gry były lepsze, a świat piękniejszy. ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 22:45, Diabolicus napisał:

Są też inne gry - możesz spędzić czas grając w nie, a nie na biadoleniu o tym samym w
kolejnym wątku o The Order.


Czasem trzeba pobiadolić, bo chciałoby się pograć w coś nowego, a super, a tu ciągle dostaje się te same odtwórcze rzeczy ;_;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 22:47, Demagol napisał:

Czasem trzeba pobiadolić, bo chciałoby się pograć w coś nowego, a super, a tu ciągle
dostaje się te same odtwórcze rzeczy ;_;.


Tak jakby kiedyś co druga gra była innowacyjna i świeża - no bez jaj. Teraz wychodzi (dla przykładu) tyle indyków na każdą platformę, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Takie Hotline Miami czy Papers, Please to całkiem świeże produkcje.

Twórcy The Order mówili o tworzeniu ciekawych broni i klimacie, a tu ciągle dupościsk o liniowość i cut-scenki w grze, której nikt nie widział na gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 23:07, kodi24 napisał:

Ale po co biadolic, skoro to tylko ex na ps4?


Jeżeli ta gra jest w stylu Uncharted, to takich gier było już w ostatnich latach sporo.

Poza tym co z tego, że na PS4 - też konsola do grania i też by się może chciało dostać jakiś świeży tytuł, a nie znowu odgrzewany kotlet z lepszą grafiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 23:10, Diabolicus napisał:

Twórcy The Order mówili o tworzeniu ciekawych broni i klimacie, a tu ciągle dupościsk
o liniowość i cut-scenki w grze, której nikt nie widział na gameplayu.


Ciekawa broń... Nie sądzę żeby było to coś, czego już drzewiej nie widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeszedles choc jedna z nich nie uzywajac YT?

Btw mozna wymyslec milion imion dla jednego kundla, ale im dluzej to trwa tym wieksze prawdopodobienstwo, ze kazde kolejne bedzie zaledwie wariacja ktoregos z poprzednich. To jest tak proste;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie obchodzi. Do wyglaszania pewnych roszczen trzeba miec jakies podstawy, scislej mowiac rozeznanie w danej materii ;) A nic tak nie wyostrza spojzenia na gry jak.. granie w nie ;)

"Czasem trzeba pobiadolić, bo chciałoby się pograć w coś nowego, a super, a tu ciągle dostaje się te same odtwórcze rzeczy ;_;."

I jak to teraz wyglada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować