Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Assassin`s Creed przeniesie się do Egiptu?

25 postów w tym temacie

Tylko wielki skok czasowy w serii zwróci ponownie moją uwagę. Zupełna, totalna zmiana klimatu. Tak, niby mamy teraz karaiby, ale znów podobne uzbrojenie, podobni wrogowie...

Chociaż, tak szczerze, to boję się, że twórcy nie pójdą do starożytności. Bo przecież tam nie mielibyśmy 10 pistoletów i armat na statku, a to wielka strata :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Ludzi zaskoczyło to, gdzie przenieśliśmy się w Assassin''s Creed IV, ponieważ akcja toczy się przed czasami, w których Connor [bohater Assassin''s Creed III - przyp. red.]. Nigdy nie powiedzieliśmy jednak, że będziemy nieustannie szli naprzód. Tak się po prostu złożył."
Eeee jakoś dziwnie to napisane jest :P A co do Egiptu to pewnie byłoby fajnie, choć jak dla mnie to mogliby zrobić AC na dzikim zachodzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egipt... Nigdy nie grałem w AC, ale jakby pojawiła się część z akcją w starożytnym Egipcie, to pewnie kupiłbym tę grę. Byle główny bohater miał stosowny strój. Bo to co ma nosić w pirackiej wersji, wygląda dziwnie i nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Egipt? jak pasował masoną? i paru pseudo ksiąg tota? to pewnie pasował dziwnego klimatu
> spisku AC ? za pewne chociaż klimat "biedny w złocie " .

Chyba na serio jesteś opętany przez "Deamona" bo bełkoczesz tak, że ni w ząb nie mogę tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Egipt to sobie raczej na pasku parkuru nie poćwiczymy :D Ja nadal czekam na bardziej
> orientalny klimat lub też bardziej mroczny(deszczowy) w Wiktoriańskiej Anglii

Po piramidach będziesz biegał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ktoś odkrył, że historia rozwoju homo sapiens stanowi ogromny potencjał dla serii Assassin''s Creed ;) Już jutro odkryjemy, że na Ziemi jest woda, czytajcie gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cały Bliski Wschód byłby ciekawym miejscem, nie tylko Egipt ale i Jerozolima starożytna,
> Babilonia, Wiszące Ogrody, Persia;]
Powrót Ubi do korzeni (PoP). Egipt byłby świetny - Ancient Aliens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to marzy się AC w Polsce pod zaborami, np. Księstwo Warszawskie. Ruscy żołnierze jako strażnicy, Powstanie styczniowe...
Równie dobre miejsce na nowe AC jak każde inne, ale mimo to mało realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować