Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raper oskarża Rockstar i domaga się zniszczenia wszystkich niesprzedanych kopii GTA V

117 postów w tym temacie

Zaraz, to on w końcu się zgodził na te 4 tysiaki, i później zażądał więcej, czy też po prostu bez jego zgody wrzucili te dwa kawałki ? Bo to jest spora różnica, a z newsa nie da się tego odczytać.

Ale rozgłos facet na pewno zyska. Wszyscy teraz będą sprawdzać w necie co to za dwa kawałki. Darmowa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:16, Darkstar181 napisał:

Bo to jest spora różnica, a z newsa nie da się tego odczytać.


Oczywiście, że się da: "Teraz były członek Dogg Pound domaga się kwoty wyższej od wcześniej zaproponowanej."
Odrzucił 4 tys. a R* (według rapera) wykorzystało utwory mimo, iż on się nie zgodził na tę kwotę. I teraz domaga się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:16, Darkstar181 napisał:

Zaraz, to on w końcu się zgodził na te 4 tysiaki, i później zażądał więcej, czy też po
prostu bez jego zgody wrzucili te dwa kawałki ? Bo to jest spora różnica, a z newsa nie
da się tego odczytać.


Z newsa wynika, że nie zgodził się na proponowaną kwotę, R* bez jego zgody wrzucił dwa kawałki, teraz chce więcej. Oczywiście ciekawe ile jest w tym prawdy.

@TobiAlex -> to jest jego sprawa jak wycenia swoją twórczość. Może nie mieć żadnych koncertów, może w swojej twórczości nie mieć nic ciekawego, ale jeśli chce za nią nawet miliona dolarów, to nikt nie powinien bez uiszczenia tej opłaty korzystać z tego, co nagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:17, TobiAlex napisał:

$4xxx dolarów nie chciał? Widać jak niektórym sodówka do głowy dobiła. Ciekawe ile on
dostaje za swoje "koncerty". O ile takowe ma...

Patrząc na to ile gra zarobiła ja też chciałbym więcej, bo to jakieś ochłapy. Tobie się wydaje że 4 tysiące dolców za wykorzystanie dwóch utworów to dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by powiedzieć ile ten nikomu nieznany "raper" żąda. Chociaż sprawa jest dziwna bo Rockstar od zawsze miał stacje radiowe z utworami i wątpię aby zrobili błąd pomijając dwie piosenki. Może raper nic o tym nie wie bo kupili te utwory od firmy która zajmuje się takimi sprawami jak u nas ZAIKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ludzi (fanów gta) pod domem tego rapera z pochodniami rockstar mógł przecież odpuścić sobie te dwa soundtracki myślę że to rozwiążą pokojowo oby a nie mogą po prostu zrobić drugiej kopi tyle że usuną te dwa soundtracki z gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:21, Darkstar181 napisał:

Patrząc na to ile gra zarobiła ja też chciałbym więcej, bo to jakieś ochłapy. Tobie się
wydaje że 4 tysiące dolców za wykorzystanie dwóch utworów to dużo ?


heh czyli programiści powinni dostać więcej bo gra dużo zarobiła? Czyli jak by była klapą to każdy powinien oddać pieniądze?:) chyba że to pisałeś w formie żartu to sorki bo nie wyczułem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:20, Phobos_s napisał:

Oczywiście, że się da: "Teraz były członek Dogg Pound domaga się kwoty wyższej
od wcześniej zaproponowanej."

Odrzucił 4 tys. a R* (według rapera) wykorzystało utwory mimo, iż on się nie zgodził
na tę kwotę. I teraz domaga się więcej.


To jedynie oznacze że nie zgodził się na daną kwotę, a nie publikację utworów. A to już jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:25, Kafar napisał:

heh czyli programiści powinni dostać więcej bo gra dużo zarobiła? Czyli jak by była klapą
to każdy powinien oddać pieniądze?:) chyba że to pisałeś w formie żartu to sorki bo nie
wyczułem ;(

Nie pisałem w formie żartu, za wykorzystanie mojej pracy w najlepiej zarobiającej grze ever w życiu nie wziąłbym tak śmiesznej sumy jak 4 kafle.
W pełni rozumiem tego człowieka.
Nie wyjeżdżaj mi z programistami, bo oni są przez Rockstara zatrudnieni na etaty i przez te lata pracy na pewno z pensji uzbierało im się więcej niż 4 tysiące dolców. Inne zasady pracy, inne zasady wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dillinger. Nazwisko zobowiazuje ;)
Dzieki temu ze miliony ludzi codziennie slucha tych jego dwoch kawalkow grajac w GTA, zyska wiecej rozglosu i fanow niz przez cala swoja kariere. Powinien byl przytulic te 4 kafle i cieszyc sie ze to Rockstar nie chcial od niego kasy za promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agent mu powiedział, że gra, którą pewnie olał zarobiła XYZ $$$ (czego się nie spodziewał) i teraz domaga się większej kasy za kawałki, które udostępnił. Phi. :P
Niech się cieszy, że w ogóle ktoś słucha jego piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować