Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

Ranking na ulubionego moderatora

183 postów w tym temacie

Budo - jak to czemu?! Temu! Niskie łapówki bierze...
Walgierz - uczy historii - jeden z niewielu przedmiotów, jakie toleruję...
Cinus'' - Bo wlepił mi pierwsze ostrzeżenie :P

Żeby nie było, inni też są fajni :) Ale tych lubię szczególnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę z tego, że wymienianie swoich ulubionych moderatorów jest równoznaczne z degradem od każdego z pozostałych? :P No i częstsze kontrolowanie wypowiedzi... Jednym słowem prześlizgane! :D
Ale do odważnych świat należy, powiadają!
1. Budo - od początku pobytu mego na forum czuję do niego niesamowity respekt... :/ A po tym jak stał się moderatorem to już w ogóle guru! :D Poza tym jest bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Gdyby nie on, nie wygrałbym koszulki, bo właśnie jego uwieczniłem na mojej pracy!
Z pozostałymi moderatorami nie miałem wiele do czynienia więc wolę nie kombinować. Dopiszę ich kiedy już to nadrobię.

edit:

A jednak! Zapomniałem (przepraszam najmocniej) o Walgierzu!
2.Walgierz - bardzo sympatyczny moderator. Z tego co zdążyłem zauważyć ma poczucie humoru zbliżone do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Budo - za "to coś", za to, że jest sympatyczny, wporzo.
2. Walgierz, RobeN, Cinus'' - na 3-cim miejscu za rzetelną pracę i sprawiedliwość.
Hall of fame
1. TYHE (wiem, już nie jest moderatorką :P) - za wredny charakter i fajne teksty
2 kNOT j.w. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. RobeN- bo jest zią i swego czasu udzielał się na "zakazanym ircu" :P ( ten wie, kto się udziela )
2. cinus` zua propaganda zabrała nam z andergranda ( rymik, hłehłe) userów!
3. kNOT- denerwujący zgred, trzymający władzę, dyktator, potrafił mnie swego czasu nauczyć kultury i zachowanie i teraz prawdopodobnie to forum inaczej by wyglądało, knotku ( :*) wróć!!!

PS: Oczywiście ma to wyraz żartobliwy i proszę nie brać tego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Budo bo w przeciwieństwie do innych modków (tak przynajmniej mi się wydaje :P) egzystuje sobie na forum jak przeciętny user :) Żyje z ludem (a lud dla niego?)że tak powiem :D
2. RobeN również, tylko nie w takim stopniu jak Budo. A tak że pomoc w wątku o OC, Komputerach itp :)
3. Walgierz gdyż iż ponieważ bo lubi krasnoludy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Walgierz - bezbłędny, szybki, srogi, a zarazem miły. Czegoś chcieć więcej? ;P
2. sig. - doskonale spełniający się na swoim stanowisku, pomocny, a i bana słusznego wlepi.
3. Wojman - po mimo kilku wpadek, jest on aktywny i większość jego decyzji przechyla sie ku dobrej sprawie, dlatego znalazł się on na tym miejscu. ;)

Z byłych modów.

Roben, Budo i TYHE - Najlepsza trójca według mnie, najlepszy kontakt miałem z RobeN''em ale po pracy TYHE i Budo mogę stwierdzić, że są oni legendami tego forum. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym Moderatorem jest Wojman. Zgadzam się ze wszystkimi jego decyzjami. Są one bardzo przemyślane i zawsze poparte rzeczowymi argumentami. I do tego ma bardzo ładny awatar przy nicku.


;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 12:59, KŁEJK napisał:

Moim ulubionym Moderatorem jest Wojman. Zgadzam się ze wszystkimi jego decyzjami. Są
one bardzo przemyślane i zawsze poparte rzeczowymi argumentami. I do tego ma bardzo
ładny awatar przy nicku.



Owszem, zgadzam się w 110%
Wszelkie jego decyzje są bezstronne, a w razie rzadkich (bardzo!) pomyłek nie ma żadnych kłopotów z wyjaśnieniem całego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jego decyzje zawsze sa przemyslane i sztywno stawiaja usera z powrotem, jak w przypadku wszystkich banow i degradow. Dzisiaj znowu stanal na wysokosci zadania (smiem twierdzic, ze jak nigdy dotad) karajac pewna persone, co z pewnoscia przedluzylo jego szanse na pozostanie na stanowisku, gdyz jest on zdecydowanie za malym userem, jesli chodzi o znajomosc krociutkiego regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślenie zostaw innym.

A co do modków: @Olamagato (Ola ma... włoskiego kota? ;D), bystry i skory do pomocy, człowiek-encyklopedia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować