Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! PlayStation 3 w cenie 649 złotych!

21 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2013 o 20:30, jarekao napisał:

Opłaca się? 12 GB nie za mało? Mój laptop nie udźwignie dużo nowych gier i teraz się
rozglądam za konsolą.

Za mało. Dokup sobie do tego dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 21:13, Garadon napisał:

W Saturnie w Krakowie jest dokładnie ta sama wersja konsoli za 599zł...


Ale tam nie mają promocji urodzinowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kuszące. Ale jednak mam pytanie - czy to prawda, że większość gier trzeba instalować na ps3? Bo np. znajomy mi mówił, że taki np. heavy rain ma na pudełku oznaczone, że wymaga minimum 12mb - wiadomo, na zapisy itp. - a tu, gdy włożył płytkę wymagało od niego 4gb wolnego miejsca i nie dało się grać bez instalacji, pomimo tego, że na pudełku nie było o tym wzmianki. Chętnie bym kupił konsolkę, dla GTA V i The last of us. Przy GTA V wiem, że zajmuje ok. 8-9 gb, więc ps3 super slim 12 gb starczy, ale jak to jest z The last of us? Czy też przy graniu z płyty wymaga jakiejś chorej ilość pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można czasem dokupić dysku do PS3?
Osobiście choć każdemu polecałbym PS4, to pewnie nie będzie wstecznie kombatybilne, a cena na starcie będzie kilka razy większa (nie mówiąc, że wypadało by kupić jakąś grę)...

Kupno PS3 nadal ma zalety- graj rok na PS3, a potem kup sobie tańsze już PS4- albo daj sobie spokój z konsolami Sony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ech, jak dobrze jest należeć do PC mustard rasy, mieć 2 TB HD i żadnych tego rodzaju
> dylematów. :-)

A jaki problem taki dysk podłączyć do PS3? To nie XBOX360. A, złóż mi PC za 649 zł na którym pograsz w dzisiejsze gry. Żeby Ci ułatwić - może to być komp na którym można pograć w ustawieniach very low (bo na kompie za takie pieniądze, o ile dostaniesz, to nie ma co liczyć na coś więcej niż very low).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 21:49, Boguslav4 napisał:

Nie można czasem dokupić dysku do PS3?
Osobiście choć każdemu polecałbym PS4, to pewnie nie będzie wstecznie kombatybilne, a
cena na starcie będzie kilka razy większa (nie mówiąc, że wypadało by kupić jakąś grę)...


Do PS3 podłączysz standardowy dysk 2.5". Nie trzeba nic kombinować jak ma to miejsce w przypadku XBOX360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 21:37, Face7 napisał:

Bardzo kuszące. Ale jednak mam pytanie - czy to prawda, że większość gier trzeba instalować
na ps3?


Nie, nie trzeba. W mojej kolekcji (ok. 50 gier) mam tylko dwie, które wymagają instalacji. W zasadzie to nawet nie wiem jak instalować gałe gry na hdd (tak jak to mogę robić na hdd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą konsolę z media markt za 599 zł. + 39,99 zł caddy bo dysk 160 GB 2,5 cala od lapa miałem na zbyciu i mała uwaga do tego dysku flash 12 GB!!

To istny muł bez jaj usunięcie i instalka nawet gry dema 1,5 GB trwa wieczność w porównaniu z dyskiem który wsadziłem 160 GB 7200 RPM (no fakt nie 5400 RPM maks temp. tego dysku to 55 stopni więc wentyl mi nie wyje) działanie systemu to też masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo kuszące. Ale jednak mam pytanie - czy to prawda, że większość gier trzeba instalować
> na ps3? Bo np. znajomy mi mówił, że taki np. heavy rain ma na pudełku oznaczone, że wymaga
> minimum 12mb - wiadomo, na zapisy itp. - a tu, gdy włożył płytkę wymagało od niego 4gb
> wolnego miejsca i nie dało się grać bez instalacji, pomimo tego, że na pudełku nie było
> o tym wzmianki. Chętnie bym kupił konsolkę, dla GTA V i The last of us. Przy GTA V wiem,
> że zajmuje ok. 8-9 gb, więc ps3 super slim 12 gb starczy, ale jak to jest z The last
> of us? Czy też przy graniu z płyty wymaga jakiejś chorej ilość pamięci?

Te 12 GB to tylko teoria, bo część idzie na pliki systemowe, już nie pamiętam ale na czysto ma chyba poniżej 10GB miejsca na hdd.
Zależy od gry, np. Final Fantasy XIII chodzi normalnie bez instalacji. Inne wymagają miejsca na instalację + ewentualnie patche i inne dodatki.
Jeśli chodzi o promocję to była tutaj niezła za 899zeta ps3 12GB + wonderbook z move + hdd 500GB :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Saturnie w Krakowie jest dokładnie ta sama wersja konsoli za 599zł...
W Bydgoszczy to samo. A za 699 jest z 2 kontrolerami move i jakimś zestawem gier do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować