Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż komputerów nadal spada

128 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2013 o 22:12, Dared00 napisał:

Pepsi to już kiedyś tłumaczył: link do żródła prowadzi do miejsca,
z którego się o tym dowiedział, a nie do prawdziwego źródła.

A powinno być IMHO do najrzetelniejszego źródla, takiego z pierwszej ręki. Takim jest właśnie press realease Gartnera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie cytujesz to cytuj wszystko bo pisałem o wymiaganiach ultra a na logikę to nie pójdzie na każdym blaszaku.

Dnia 12.10.2013 o 21:23, Eternal101 napisał:

Nikt nie napisał że to najdroższe rozwiązanie i kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
Nie ucz ojca dzieci robić jak sam robić ich nie umiesz ;].


Wprost nie, ale pewne rzeczy można wyczytać między tekstami ? Po co dodawać koszt TV jak można grać też na monitorze ? sztuczne koszta itd. A ojcem jestem, więc to chyba nie do mnie.

Dnia 12.10.2013 o 21:23, Eternal101 napisał:

A co za problem jest w obsłudze
excela czy Worda albo Power Pointa? Sorry ale każdy to umie.


Hmm.. rekrutowałem do swojego zespołu ponad 10 osób jakoś z dwa miesiące temu i wiem co napisałem. Część została odrzucona po przeczytaniu samego CV i LM.

Dnia 12.10.2013 o 21:23, Eternal101 napisał:

Wiele gier już pokazało :D, ledwie 30 fpsów na konsolach gdzie na PC stałe 60 fpsów i
do tego na konsoli wygląda to kilkukrotnie gorzej niż na PC i temu nikt nie zaprzeczy.


Sorrka, ale przygodę z PC zakończyłem w 2008 z G6600 + GF9600 itd.. Na tamte czasy to był wypas i do tej pory znajomy cieszy się z tego pieca. Wiem jaka była różnica między jednym a drugim. Czy 30 klatek robiło mi różnicę i 720p ? nie. Grywalnośc jak dla mnie owiele lepsza. Rozumiem, że tym starełeś się mnie przekonać do pieca ? Nie udało Ci sie... dla mnie to tylko cyferki

Dnia 12.10.2013 o 21:23, Eternal101 napisał:

No i my PC''towcy mamy prawdziwe F HD a wy marną imitację ot co, bo to że konsola ma
F hd nie znaczy że tekstury również są w takiej ale chyba takiemu "specowi" jak ty nie
musze tego tłumaczyć prawda?


A jaki potrzebujesz sprzęt żeby w to pograć. Bo patrząc na PS3 to kupuję konsolę za 600zł i gram w gry takie, jakie do jakich potrzebowałbyś pieca za około 2 tyś ? gdzie tu logika ? Ceny gier ? większośc nowych kupię za 50 - 80zł (mowa o hitach).

Coś jeszcze ?

Zgreed66

Dnia 12.10.2013 o 21:23, Eternal101 napisał:

> Mówie o maksymalnym obciążeniu komputera highendowego
Bajki.


No to ile standardowy komputer przy max obciązeniu zrzera ? Wiesz ? mierzyłeś ? ja ostatniego swojego blaszaka tak i byś się zdziwił. Jednak co ja tam wiem...

Dnia 12.10.2013 o 21:23, Eternal101 napisał:

> To co MS robi nie będę komentować.
Co robi?


Nie nic.. najpierw wszystkim pokazuje jakie jego rozwiązania są genialne, po czym te genialne rozwiązania zmienia o 360 stopni. Faktycznie.. to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ludzie jako stacjonarnych komputerów używają coraz tańszych laptopów, bo i tak większość napisze jakieś podanie w wordzie, zrobi przelew, przerobi kilka zdjęć w pirackim photoshopie korzystając z 5% jego funkcji albo użyje jakiegoś darmowego programu, który nawrzuca filtrów na zdjęcie i wyśle na fejsa, a z tym akurat sobie poradzi raczej każdy notebook za 1500-2000zł z marketu. Dochodzą do tego jeszcze ostatnio modne, wciskane absolutnie wszędzie tablety stąd te statystki. A co do graczy to na zachodzie gra się na konsolach, a wschód się nie liczy - za mało $€$, no i oczywiście jeszcze wyżej wymieniane składaki. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

No to ile standardowy komputer przy max obciązeniu zrzera ? Wiesz ? mierzyłeś ? ja ostatniego
swojego blaszaka tak i byś się zdziwił. Jednak co ja tam wiem...

Wiem, i wiem, że to bajka. Może napisz co miałeś ;p

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Nie nic.. najpierw wszystkim pokazuje jakie jego rozwiązania są genialne, po czym te
genialne rozwiązania zmienia o 360 stopni. Faktycznie.. to nic takiego.

w00t? Jak ktoś mnie kiedyś poprawił (chyba kodi24). 180 stopni, nie 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Jak mnie cytujesz to cytuj wszystko bo pisałem o wymiaganiach ultra a na logikę to nie
pójdzie na każdym blaszaku.

No i cię zacytowałem ocb?

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Wprost nie, ale pewne rzeczy można wyczytać między tekstami ? Po co dodawać koszt TV
jak można grać też na monitorze ? sztuczne koszta itd. A ojcem jestem, więc to chyba
nie do mnie.

A monitor to z chorągiewki co nie?

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Hmm.. rekrutowałem do swojego zespołu ponad 10 osób jakoś z dwa miesiące temu i wiem
co napisałem. Część została odrzucona po przeczytaniu samego CV i LM.

Widać miałem do czynienia z ludźmi którzy olewali szkołe i średnią z ledwością skończyli.

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Sorrka, ale przygodę z PC zakończyłem w 2008 z G6600 + GF9600 itd.. Na tamte czasy to
był wypas i do tej pory znajomy cieszy się z tego pieca. Wiem jaka była różnica między
jednym a drugim. Czy 30 klatek robiło mi różnicę i 720p ? nie. Grywalnośc jak dla mnie
owiele lepsza. Rozumiem, że tym starełeś się mnie przekonać do pieca ? Nie udało Ci sie...
dla mnie to tylko cyferki

A mi robi, ale jak ktoś woli grę w stop klatkach to niech gra dalej proste, grywalnośc też jest ważna ale nie będę grał na czymś co dla mnie z płynnością ma nie wiele wspólnego i znów ci się nie udało.

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

A jaki potrzebujesz sprzęt żeby w to pograć. Bo patrząc na PS3 to kupuję konsolę za 600zł
i gram w gry takie, jakie do jakich potrzebowałbyś pieca za około 2 tyś ? gdzie tu logika
? Ceny gier ? większośc nowych kupię za 50 - 80zł (mowa o hitach).

Tak większość? Takie GTA V, TLoU i GoW''a (God of wara) tez? Bo jakoś widziałem ceny na allegro które nie schodziły poniżej 130 zł (czyli norma dla PC), po 2 na steamie tez ma się dać wymieniać gry a teraz jakieś 90% gier jest an tą platformę i znów pudło koleżko ;]. Jak się nie umie składać kompa to się tak ma, pewnie nadal gotowce kupujesz ;]. Dobra żegnam nie będę się z prowokatorem kłócił który próbuje trollować i mu nie wychodzi.

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Coś jeszcze ?

Wypisałem ci i każdy twój absurdalny argument zgasiłem.

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

Zgreed66
> > Mówie o maksymalnym obciążeniu komputera highendowego
> Bajki.

No to ile standardowy komputer przy max obciązeniu zrzera ? Wiesz ? mierzyłeś ? ja ostatniego
swojego blaszaka tak i byś się zdziwił. Jednak co ja tam wiem...

Powiem tak większe rachunki miałem za konsole plus TV niż za ledowy monitor plus PC dziekuje dobranoc.

Dnia 12.10.2013 o 22:46, rabsonek napisał:

> > To co MS robi nie będę komentować.
> Co robi?

Nie nic.. najpierw wszystkim pokazuje jakie jego rozwiązania są genialne, po czym te
genialne rozwiązania zmienia o 360 stopni. Faktycznie.. to nic takiego.


Widzę fanboyek Sony sorry z takimi nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 20:50, kodi24 napisał:

Ostatecznie sam go zlozylem z tego co mieli na stanie, choc tego nienawidze.

Mowa: żebyś widział moją minę gdy samodzielnie zakładałem nowy cooler;)

Dnia 12.10.2013 o 20:50, kodi24 napisał:

Nie kazda miescina oferuje jednakowo wysokie standardy uslug przy odpowiednio korzystnych cenach.

Nie każda, ale jeśli jest sklep komuterowy to i jest u kogo zamówił złożenie bebechów w całość.

Dnia 12.10.2013 o 20:50, kodi24 napisał:

Przyklady ktore przytaczasz moga bawic, ale ja sie nie dziwie- nie kazdy musi byc obcykany
w kazdej dziedzinie, ktora stanowi zaledwie jakis tam promil zyciowych priorytetow. Jak

Przytoczona ignorancja (dosłownie: niewiedza) dotyczy nie tylko braku wiedzy o takich możliwościach ale wręcz nagminnej niechęci do poznania ich. Nie trzeba być specjalistą od wszystkiego ale trzeba przemyśleć zakup: nie znasz się to poradź się kogoś, poznaj opcje. A potem ktoś na forum wypisuje głupoty, że trzeba mieć jakichś wtajemniczonych znajomych albo nie wiadomo jaki kolor pasa w "komp-fu". To nie zwykła niewiedza, ludzie po prostu redukują procesy decyzyjne do minimum, kupują by mieć a nie by mieć jak najlepsze. No ale ludzie! Jak się kupuje kompa tak jakby się kupowało płatki śniadaniowe to nie można się potem dziwić, że wam wciskają shit. Sąsiad nieustannie pakuje się w to szambo (to laptop, to blueconnect w promocji, to TV LCD) i nic go to nie nauczyło- ba, nawet nie pofatyguje się taki by skorzystać z instrukcji obsługi, do mnie wali bo po co nadwerężać zwoje? To chyba nieuleczalne:/

Dnia 12.10.2013 o 20:50, kodi24 napisał:

Nie trzeba byc ignorantem, zeby owa ignorancja sie od czasu do czasu wykazac,

Hmm
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2561161
Nie wiem jakby to miało wyglądać: może można być zwyczajnie debilem i wtedy mimo wiedzy na dany temat robić wszystko nie tak?

Dnia 12.10.2013 o 20:50, kodi24 napisał:

kiedy bylem mlodszy jezdzilem z kumplem skrecac meble. Wystarczy patrzec
na instrukcje, ale ludzie woleli placic 100zl/h za kilka szafek 0o

Z autopsji wiem, że jest z tym nielichy problem i jak ktoś ma 2 lewe ręce to efekt może być opłakany. A i samym instrukcjom można wiele zarzucić: przez co nie raz wywalisz w ściance taaką dziurę albo zabraknie ci gwoździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakich moich absuradlnych argumentach naisałeś ? Absurdem jest to, że mi (i wielu innym) nie przeszkadza 30 klatek na sekundę a Tobie tak ? lol

Wymieniasz tytuły nowości.. ja mówię o nowych grach, które były hitami. No ale nic.. widocznie dla Ciebie nowe to zawsze też nowość. Kiedy wyszło GTA V i TLoU ?

I nie staraj się mnie przekonać że PC jest tańsze.. bo mnie rozbawiasz tym. Płodzisz się na marne.

A co do monitora.. to jeżeli wliczamy, że przy konsoli trzeba kupić TV a jak nie TV to monitor.. to samo trzeba zrobić przy PC.

Może napisz jakieś konkrety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedlem z zalozenia, ze nie trzeba byc az jelopem, zeby czasami sie tak zachowywac, jak jelop ;) Nie nazwe przykladowo moich rodzicow ignorantami tylko przez jakis jeden niefortunny z mojego punktu widzenia zakup, zwlaszcza jesli ten nawet szczatkowo nie uszczuplil ich domowego budzetu. Co innego gdy lookne sobie przez okno na sasiedni blok- obskurny, z sypiacymi sie tynkami, zielonym, splesnialym dachem i generalnie smrodem uryny bijacym z wiecznie wietrzonych klatek schodowych. Ok, nie kazdego stac na normalne, higienicznie akceptowalne lokum, ale zaraz.. parking: jakies trzy koreance na krzyz, a poza tym -o ile mnie wzrok nie myli- jedno Volvo XC90 (na duuuzych felgach), kilka BMW 3 i 5, Porsche Cayenne, Audi A6 kombi i jeden Mercedes okular. Wszystko stare i pewnie okrutnie zajechane, ze zuzyciem 15l na setke i nigdy nie usunietymi awariami tego i owego. Dla mnie TO jest ignorancja pelna geba, niewiedza przemieszana z pycha i ewidentna proba oszukania samego siebie. No ale slownik to slownik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 10:10, rabsonek napisał:

I nie staraj się mnie przekonać że PC jest tańsze.. bo mnie rozbawiasz tym. Płodzisz
się na marne.

Twoje płody nie są lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 13:51, lis_23 napisał:

( jako przykład dał dwie pierwsze części " Gothica ", których ponoć nie da się już uruchomić
na nowym PC cie )

Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal da się odpalić znakomitą większość gier, także tych starych, za pomocą takich dobrodziejstw jak DosBOX czy Virtual PC z zainstalowanym starszym systemem operacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 13:13, Demagol napisał:

Chyba nadal da się odpalić znakomitą większość gier, także tych starych, za pomocą takich
dobrodziejstw jak DosBOX czy Virtual PC z zainstalowanym starszym systemem operacyjnym.


Ale trzeba się na tym znać
sam parę lat temu / gdy premierę miał pierwszy Crysis /nie mogłem już odpalić " Far Cry ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 13:25, lis_23 napisał:

Ale trzeba się na tym znać


To znaczy odpalić w trybie zgodności z x albo pogooglować 5 minut i w ostateczności ściągnąć jakiś tam program? Ja bym tego nie nazwał znaniem się.
Zgadzam się w tej kwestii z Demagolem - wygodnictwo ludzi nie zna granic. Niedługo włożenie płyty do napędu będzie dla ludzi wielkim wysiłkiem, którego nie da się przeskoczyć bez doktoratu w dziedzinie wkładania płyt do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj co prawda sam zdurniałem od tego pędu do wygodnictwa, ale operowanie DosBOX-em i Virtual PC jest naprawdę BANALNE. W razie czego są szybkie poradniki. Myślałem, że jak Internet jest taki powszechny, to ludzie sami będą sobie z chęcią z problemami radzić.

Ale nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 13:07, Zgreed66 napisał:

> I nie staraj się mnie przekonać że PC jest tańsze.. bo mnie rozbawiasz tym. Płodzisz

> się na marne.
Twoje płody nie są lepsze ;)


Oooo.. no prosze. koeljny znawca kalkulatorka. Ktoś tak powiedział to ja też ? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 22:55, m4t0 napisał:

Teraz ludzie jako stacjonarnych komputerów używają coraz tańszych laptopów


Akurat laptopy chyba są w tym raporcie ujęte.

Dnia 12.10.2013 o 22:55, m4t0 napisał:

A co do graczy to na zachodzie gra się
na konsolach


Nie, na zachodzie gra się w gry. W multiplatformy może i głównie na konsolach (po za strategiami), ale jak wychodzi jakiś hit na wyłączność to potrafi się sprzedać niezależnie od platformy.

Po ilości komentarzy wyczułem wojnę platform i jak widać się nie pomyliłem :) Pewne rzeczy sie widać nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 10:10, rabsonek napisał:

O jakich moich absuradlnych argumentach naisałeś ? Absurdem jest to, że mi (i wielu innym)
nie przeszkadza 30 klatek na sekundę a Tobie tak ? lol

Każdy z tego forum zapewne Ci powie że 60 fpsów to jest zadowalająca płynność ale skoro wolisz grać w 30 fpsach twoja wola.

Dnia 13.10.2013 o 10:10, rabsonek napisał:

Wymieniasz tytuły nowości.. ja mówię o nowych grach, które były hitami. No ale nic..
widocznie dla Ciebie nowe to zawsze też nowość. Kiedy wyszło GTA V i TLoU ?

TloU nie było hitem? GTA V nie jest hitem? Człowieku twoje argumenty są tak śmieszne że aż tragiczne.

Dnia 13.10.2013 o 10:10, rabsonek napisał:

I nie staraj się mnie przekonać że PC jest tańsze.. bo mnie rozbawiasz tym. Płodzisz
się na marne.

A czy ktoś to robi? Póki co to ty się produkujesz i płodzisz i marnie ci to wychodzi więc skończ ;].

Dnia 13.10.2013 o 10:10, rabsonek napisał:

A co do monitora.. to jeżeli wliczamy, że przy konsoli trzeba kupić TV a jak nie TV to
monitor.. to samo trzeba zrobić przy PC.

Człowieku monitor 22" (taki z Full HD) koszt to 300 zł=== TV F HD w miarę dobry około 1k więc przestań i chrzanić że to te same ceny bo albo nie umiesz zliczać zer albo po prostu marnie trollujesz.

Dnia 13.10.2013 o 10:10, rabsonek napisał:

Może napisz jakieś konkrety ?


>Oooo.. no prosze. koeljny znawca kalkulatorka. Ktoś tak powiedział to ja też ? lol

Widzę do zgreeda też się czepiać będzie panie "znaffco"? Powiedz mi człowieku hejtujesz Microsoft, komputery ale pewnie przy sony napisałbyś "GLORIOUS SONY" prawda? Bez kitu takie fanboye jak ty nie powinny mieć w ogóle prawa pisania na tym forum jak i na innych.Twoje argumenty nic nie udowodniły po za twoją zazdrością że wy dostajecie półprodukty okrojone z grafiki, gorsze tesktury, i nie zasłaniaj się exami bo przy grach multiplatformowych są one jak kropla w oceanie a to czy sa faktycznie rewelacyjne to pozwól że sam grając w nei kiedyś ocenie ;].


Bambusek Zaraz jakiś modek wpadnie i pewnie zrobi porządek. Co do laptopów to oczywiste że w głównej mierze o nich mowa w tym raporcie a w mniejszej o komputerach tzw GOTOWCACH a nie o składakach (bo one się póki co dobrze sprzedają )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 13:38, rabsonek napisał:

Oooo.. no prosze. koeljny znawca kalkulatorka.

To akurat Ty tutaj grasz na kalkulatorach ;)

Dnia 13.10.2013 o 13:38, rabsonek napisał:

Ktoś tak powiedział to ja też ? lol

Odnoszę się do twoich postów, rzeczowych jak nasi politycy.
http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=88570&uid=237069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 14:20, Eternal101 napisał:

Każdy z tego forum zapewne Ci powie że 60 fpsów to jest zadowalająca płynność ale skoro
wolisz grać w 30 fpsach twoja wola.


Każdy tak powie, ale czy jest aż taka odczuwalna różnica ? dla mnie nie i wielu osób których znam 30 a 60 klatek to tak jak 100Hz w TV i 400Hz.. największa różnica jest w cyferkach. Rozumiem, że filmów też nie oglądasz bo 30 klatek to jest jakiś koszmar ?

Dnia 13.10.2013 o 14:20, Eternal101 napisał:

TloU nie było hitem? GTA V nie jest hitem? Człowieku twoje argumenty są tak śmieszne
że aż tragiczne.


Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o nowych grach które były hitami np KZ, U, i inne. Nowy to nie znaczy aktualna nowość ? jednak widać kulki nie chca się zderzyć

Dnia 13.10.2013 o 14:20, Eternal101 napisał:

Człowieku monitor 22" (taki z Full HD) koszt to 300 zł=== TV F HD w miarę dobry około
1k więc przestań i chrzanić że to te same ceny bo albo nie umiesz zliczać zer albo po
prostu marnie trollujesz.


Ja troluję ? gdzie ?
Poza tym znam ludzi którzy grają na kosolach na starych monitorach podłaczając ją kablem HDMI - DVI. Czy każdemu kosnola kojarzy się tylko z wielkimi ekranami ? i to najlepiej ponad 50" ? nie każdy tak lubi ale widać cięzko to zrozumieć.

Dnia 13.10.2013 o 14:20, Eternal101 napisał:

Widzę do zgreeda też się czepiać będzie panie "znaffco"? Powiedz mi człowieku hejtujesz
Microsoft, komputery ale pewnie przy sony napisałbyś "GLORIOUS SONY" prawda? Bez kitu
takie fanboye jak ty nie powinny mieć w ogóle prawa pisania na tym forum jak i na innych.Twoje
argumenty nic nie udowodniły po za twoją zazdrością że wy dostajecie półprodukty okrojone
z grafiki, gorsze tesktury, i nie zasłaniaj się exami bo przy grach multiplatformowych
są one jak kropla w oceanie a to czy sa faktycznie rewelacyjne to pozwól że sam grając
w nei kiedyś ocenie ;].


Przepraszam Cię bardzo, ale czy ja napisałęm że Xbox jest do kitu lub PC ? Wskaż gdzie ? Napisałem, że nie będę komentować polityki MS co nie znaczy, że nie nazywam ich sprzętu kiczem ? Czy jestem fanbojem ? lol.. jak na osobę, która sprzedala PS3 w marcu tego roku a PC w 2008 i aktualnie korzystam z kompa służbowego lub z tabletu.. bo nic mi więcej nie potrzeba... no tak. Jestem fanbojem.

Zazdrościć też nie mam czego.. bo sprzedając swojego kompa Ty mogłeś o takim wtedy pomażyć. ewentualnie błagać rodziców o prezent na urodziny. Jak widać to Ciebie bardziej podnieca grafika, klatki, detale.. Widzisz, niektórzy liczą na grywalność. Sięgają do tak staych gier o których nigdy nie słyszałeś i nie zamierzają kompa updatować bo to co teraz jest jest nie do przegryźenia. Nawet nie zmieniają XP bo na nowym systemie jest problem z odpalaniem ich. Jednak dzieci neo nie potrafią pewnych rzeczy zrozumieć jak widać.

Temat w który udrzeyłem to koszty użytkowania, które są błędnie pojmowane. Ty zaczynasz mi wmawiać jaki PC to jest fajny czyli jak to napisałeś... trollujesz ? lol.

Tak naprawdę możemy zakończyć ten temat... bo dla Ciebie PC to jest to co misiaczki lubia najbardziej. Pytanie tylko jakiego gatunku ? Jednak nie chcę poznawać już odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

których znam 30 a 60 klatek to tak jak 100Hz w TV i 400Hz..

Znowu to samo...

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Rozumiem, że filmów też nie oglądasz bo 30 klatek to jest jakiś koszmar ?

Widziałeś w ogóle jakiś film w większej ilości klatek? Czy podajesz przykład bo tylko (prawie) takie są?

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Zazdrościć też nie mam czego.. bo sprzedając swojego kompa Ty mogłeś o takim wtedy pomażyć.

Baje,

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Napisałem, że nie będę komentować polityki MS co nie znaczy

Bo nie masz nic mądrego do napisania o niej?

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

że nie nazywam ich sprzętu kiczem ?

Kalkulatorem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować