Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż komputerów nadal spada

128 postów w tym temacie

>Każdy tak powie, ale czy jest aż taka odczuwalna różnica ? dla mnie nie i wielu osób

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

których znam 30 a 60 klatek to tak jak 100Hz w TV i 400Hz.. największa różnica jest w
cyferkach. Rozumiem, że filmów też nie oglądasz bo 30 klatek to jest jakiś koszmar ?

Powiem ci tak filmy ci nie dropią fpsów przy większej zadymie a jak grasz w takie GTA w 30 fpsach i zrobisz "dym" to masz spadek o 10 kaltek minimum i co nadal 20 klatek to jest komfort gry według ciebie? Nie! To jest pokaz slajdów. Więc błagam cię nie odzywaj się w kwestiach o których bladego pojęcia nie masz.

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o nowych grach które były hitami np KZ, U, i inne. Nowy
to nie znaczy aktualna nowość ? jednak widać kulki nie chca się zderzyć

To ty czytaj ze zrozumieniem każdy twój argument to argument fanboya Sony i nikogo więcej. Napisałeś nowość no to nowość sorry nie mam kryształowej kuli by wiedzieć o co konkretnie ci chodzi wiec kolejny raz się ośmieszasz.

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Ja troluję ? gdzie ?
Poza tym znam ludzi którzy grają na kosolach na starych monitorach podłaczając ją kablem
HDMI - DVI. Czy każdemu kosnola kojarzy się tylko z wielkimi ekranami ? i to najlepiej
ponad 50" ? nie każdy tak lubi ale widać cięzko to zrozumieć.

Jeśli konsola to tylko duży ekran po co mi konsola jak mam na małej pipidówce grać? Nie każdy tak lubi? Oj zdziwiłbys ile ludzi by chciało w 50" zagrać , ale ich nie stać proste...

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Przepraszam Cię bardzo, ale czy ja napisałęm że Xbox jest do kitu lub PC ? Wskaż gdzie
? Napisałem, że nie będę komentować polityki MS co nie znaczy, że nie nazywam ich sprzętu
kiczem ? Czy jestem fanbojem ? lol.. jak na osobę, która sprzedala PS3 w marcu tego roku
a PC w 2008 i aktualnie korzystam z kompa służbowego lub z tabletu.. bo nic mi więcej
nie potrzeba... no tak. Jestem fanbojem.

Ale cały czas to insynuujesz pisząc jaki PC jest drogi, bebe itd wystarczy czytać między wierszami i wiadomo że prowadzisz tą rozmową do wojny platform ;]. Człowieku cały czas psioczysz na Microsoft ale na Sony ani jedno słowo złe nie poszło a oni też mają parę grzeszków na sumieniu ;]. Z tabletu? No to miłej pracy na czymś takim życzę.

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Zazdrościć też nie mam czego.. bo sprzedając swojego kompa Ty mogłeś o takim wtedy pomażyć.
ewentualnie błagać rodziców o prezent na urodziny. Jak widać to Ciebie bardziej podnieca
grafika, klatki, detale.. Widzisz, niektórzy liczą na grywalność. Sięgają do tak staych
gier o których nigdy nie słyszałeś i nie zamierzają kompa updatować bo to co teraz jest
jest nie do przegryźenia. Nawet nie zmieniają XP bo na nowym systemie jest problem z
odpalaniem ich. Jednak dzieci neo nie potrafią pewnych rzeczy zrozumieć jak widać.

No, no mogłem "pomaŻyć" hahaha, o człowieku skończ się kompromitować bo już widzę że mam więcej lat od Ciebie, dodatkowo sam zarabiam i to Tobie rodzice wtedy kupili komputer zapewne na rozpoczęcie szkoły albo gwiazdkę ;]. Tak bo tego od gier prócz grywalności wymagam a nie gra w 2013 roku wygląda jak ta z 2008 ;]. Nie słyszałem? Grałem w mario na pegasusie, TNMT (również pegasus) Contra... Potem Baldur''s GATE 1,2; ID 1,2; Lionheart, Sacred, Diablo, Warcraft 1-3 i wiele wiele innych o których zapewne istnieniu nie wiedziałeś...

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Temat w który udrzeyłem to koszty użytkowania, które są błędnie pojmowane. Ty zaczynasz
mi wmawiać jaki PC to jest fajny czyli jak to napisałeś... trollujesz ? lol.

Nie, nie trolluje bo nigdzie nie napisałem jaki to PC jest super... Napisałem tylko że twoje argumenty są argumentami bełkotliwego dziecka które teraz powinno siedzieć i lekcje odrabiać a nie się wykłócać nie znając się na temacie który poruszyło.

Dnia 13.10.2013 o 14:51, rabsonek napisał:

Tak naprawdę możemy zakończyć ten temat... bo dla Ciebie PC to jest to co misiaczki lubia
najbardziej. Pytanie tylko jakiego gatunku ? Jednak nie chcę poznawać już odpowiedzi.

Człowieku i widzisz, mam xboxa i PC ale gry kupuję na PC proste bo chcę miec produkt taki jaki powinien być a nie półprodukt z obcietymi bajerami. I faktycznie zakończmy tą debate bo do ciebie zero argumentów dociera jeszcze insynuujesz że jestem młodszy? Kiedy po twoich komentarzach widać że to ty maasz maks 16 lat ;].


TAK btw Gratuluje wywołania mini wojenki platformowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 13:28, Zajanski napisał:

Niedługo włożenie płyty do napędu będzie dla ludzi wielkim wysiłkiem,
którego nie da się przeskoczyć bez doktoratu w dziedzinie wkładania płyt do napędu.


Martwisz się o płyty?:

Żołnierze w USA nie mają zezwolenia na obieranie ziemniaków.
Mają je tylko wykwalifikowani kucharze, któzy uprzednio odbędą kilkumiesięczne szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no genialnie to się was wszystkich czyta.

Najpierw tradycyjna kłótnia Gotowce vs Sładaki gdzie od zaranie dziejów tej debilnej wojenki jest wiadome że gotowce zawsze są nieopłacalne w porównaniu ze składakami.

Potem mamy wojenkę PC vs konsola gdzie fani konsol używają argumentów takich, że bania staje - argumenty które od lat nie mają pokrycia - nie każdy 1080p HD TV pauje do konsol wyświetlających gry w 720p ba nawet TV z 720p nie zawsze się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 15:51, kodi24 napisał:

Kilkumiesieczne?! Po takim czasie mozna nauczyc kartofla zeby sam wyskoczyl ze skorki


USA...

W każdym razie nie słyszałem, żeby w Polskim wojsku było szkolenie na ten temat. ;)

Przecież chyba każdy potrafi obierać ziemniaki, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że chociaż jedno zozumiałeś, że nie ma sensu dalej pisać. Czy jeste młodszy do Ciebie to nie sądzę, patrząć na to jakie farmazony walisz i nie potrafisz odnieść się do konkretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 11:39, rabsonek napisał:

Fajnie, że chociaż jedno zozumiałeś, że nie ma sensu dalej pisać. Czy jeste młodszy do
Ciebie to nie sądzę, patrząć na to jakie farmazony walisz i nie potrafisz odnieść się
do konkretu.



To ty nie potrafisz odnieść się do konkretów piszesz że nie znam starych gier, że komputer jest droższy i wiele innych bzdur... Do tego cały czas psioczysz na Microsoft a założę się że gdyby ktoś napisał na Sony to byś zagryzł tą osobę. Do tego mówisz że ludzie mają TV i co mają grać na konsoli na TV 23"? Błagam Cię człowieku zanim coś napiszesz dowiedz się faktów, daj dowody że tak jest bo póki co piszesz bełkot godny dziecka. I jeśli sam kończysz dyskusje to po co odpisujesz? Hipokryzja? Do tego po raz kolejny gratuluje podtrzymania wojny i prosze nie wypowiadaj się więcej bo o tych tematach masz pojęcie takie jak ja o botanice.


Demagol Czy ty coś insynuujesz? Może nie jestem alfą i omegą ale na kompach bądź co bądź się znam, zaufaj mi na słowo, a pan rabsonek raczej ma znikome pojęcie i wyznaję zasadę "AVE CONSOLES" albo lepiej "AVE SONY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:38, Eternal101 napisał:

Demagol Czy ty coś insynuujesz? Może nie jestem alfą i omegą ale na kompach bądź
co bądź się znam, zaufaj mi na słowo.


Na "kompach" to wszyscy się znają na tym forum i mamy co i rusz kłótnie takich ekspertów.
Nie żeby mi to przeszkadzało, bo dla osoby postronnej to całkiem zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:39, Zajanski napisał:

Na "kompach" to wszyscy się znają na tym forum i mamy co i rusz kłótnie takich ekspertów.

Nie żeby mi to przeszkadzało, bo dla osoby postronnej to całkiem zabawne.


Człowieku powiem tak złożyłem więcej komputerów niż użytkownik rabsonek w życiu widział, więc bez tekstów złośliwych do mnie ;], i przynajmniej na mnie nikt nie narzekał że nie docisnąłem wentylatora na procu. I nie, nie jestem jednym z tych tzw "znaffców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 11:39, rabsonek napisał:

Czy jeste młodszy do Ciebie to nie sądzę, patrząć na to jakie farmazony walisz i nie potrafisz odnieść się
do konkretu.

Dla starych osób odwoływanie się do wieku, jest objawem braku argumentów. Dla dzieciaków normą.
Żadna wersja nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:42, Eternal101 napisał:

Człowieku powiem tak złożyłem więcej komputerów niż użytkownik rabsonek w życiu widział,
więc bez tekstów złośliwych do mnie ;]


Podobne rzeczy mówią wszyscy inni eksperci z tego forum i zazwyczaj dodają na koniec "zaufaj mi", "wiem co mówię" albo coś innego w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:43, Zgreed66 napisał:

Dla starych osób odwoływanie się do wieku, jest objawem braku argumentów. Dla dzieciaków
normą.
Żadna wersja nie jest dobra.


Ja pisząc o wieku nie napisałem tego w sposób obraźliwy bo potem podałem argumenty, gdyż rabsonek zarzucił mi iż nie słyszałem o grach starszych niż te o których pisałem wcześniej ;].

Zajanski
A znasz mnie człowieku? Wiesz jakie mam wykształcenie, gdzie pracuje, co robie i jak żyje? Nie! Więc jak śmiesz zarzucać mi iż kłamię bo czytając między wierszami własnie to mi zarzucasz. Powiedz mi jak mam ci udowodnić że składam komputery? Filmik nagrać? Czy zdjęcia porobić ze sklepu? I powiem Ci tak nie jestem ci "wszyscy" o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:45, Eternal101 napisał:

Zajanski A znasz mnie człowieku? Wiesz jakie mam wykształcenie, gdzie pracuje, co
robie i jak żyje? Nie! Więc jak śmiesz zarzucać mi iż kłamię bo czytając między wierszami
własnie to mi zarzucasz.


Możesz sobie czytać między wierszami jak chcesz, ale w rzeczywistości ja po prostu wyśmiewam zarozumialstwo i arogancję, jakie bez przerwy się pojawiają ze strony osób "znających się na komputerach" na tym forum.
Teraz jeszcze dodatkowo wyśmieję wasze przewrażliwienie, które okazujecie za każdym razem, kiedy ktoś podważy... nie, kiedy sobie wyobrazicie, że ktoś podważył wasze kompetencje w dziedzinie KOMPUTERÓW.
Wyśmiewam - OHOHO.
(i kończę OT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:50, Zajanski napisał:

Możesz sobie czytać między wierszami jak chcesz, ale w rzeczywistości ja po prostu wyśmiewam
zarozumialstwo i arogancję, jakie bez przerwy się pojawiają ze strony osób "znających
się na komputerach" na tym forum.
Teraz jeszcze dodatkowo wyśmieję wasze przewrażliwienie, które okazujecie za każdym razem,
kiedy ktoś podważy... nie, kiedy sobie wyobrazicie, że ktoś podważył wasze kompetencje
w dziedzinie KOMPUTERÓW.
Wyśmiewam - OHOHO.
(i kończę OT)


Póki co to nie ja jestem zarozumiały ani arogancki, a twój post jest strasznie dziecinni i na poziomie dziecka tupiącego nóżką. Bez urazy ale to ty wszedłeś na ten temat, podważając moje kompetencje i gdybym pozwolił sobie by wszyscy to robili to raczej długo bym w pracy nie zagościł na stanowisku na jakim jestem teraz. Dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Na "kompach" to wszyscy się znają na tym forum i mamy co i rusz kłótnie takich ekspertów.


^^ Wybacz, że się wtrące pomiędzy wódkę a zakąskę, ale po prostu muszę ;-). Rozmawiasz z gościem, który zasłynął tutaj "epickim" wątkiem, w którym chwalił się kompem:

a) kupionym za 999 zł.
b) posiadającym w 2006 roku kartę grafiki, która na rynku konsumenckim debiutowała w 2009
c) poproszony o skan faktury na ten cud techniki z przyszłości uroczo się przyznał, że "gdzieś ją wywalił czy tam spalił" ;-)

^^ Także w tym wypadku masz do czynienia z ekspertem, nie tylko od kompów, ale przede wszystkim od podróży w czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować