Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż komputerów nadal spada

128 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2013 o 13:04, Lordpilot napisał:

a) kupionym za 999 zł.
b) posiadającym w 2006 roku kartę grafiki, która na rynku konsumenckim debiutowała w
2009
c) poproszony o skan faktury na ten cud techniki z przyszłości uroczo się przyznał, że
"gdzieś ją wywalił czy tam spalił" ;-)

^^ Także w tym wypadku masz do czynienia z ekspertem, nie tylko od kompów, ale przede
wszystkim od podróży w czasie ;-)


A) Nie chcesz nie wierz
B) Widzisz ;], masz z tym problem chyba jako jedyny, co jest strasznie dziecinne.
C) A co ty myślisz że będę składowiisko makulatury robił u siebie w domu?

Widzę dupeczka dalej piecze że teraz konsola xbox -999zł a ten komputer w dniu dzisiejszym jakieś 5 stówek maksymalnie kosztuje może mniej i to z częściami w miarę nówkami ;]. Widać że dalej żal ściska że komputer tańszy od konsoli rozwalił konsole w microkawałki.

Demagol Fakt, tylko zaznaczam ze to nie ja zacząłem dyskusję. EDIT: To było dawno a faktur zwykle nie trzymam i gdy kończy się gwarancja to lecą do śmietnika więc jaki w tym problem ma gościu to nie wiem.

Zgreed66
Chyba tak bo widze że forumowe trolle się zlatują już do tego topicu patrz pana lodpilota. Któremu żal dupsko ściska że mam komputery tańszy od jego konsoli który ciśnie wszystkie gry prócz tych z DX 11 na średnio-wysokich w hd ready.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 13:14, Zgreed66 napisał:

> Zgreed66
Przejrzałbym cytaty Marka Twaina, taki tip.


Czyżby chodziło Ci konkretnie o ten? :D

"Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 13:19, Eternal101 napisał:

Czyżby chodziło Ci konkretnie o ten? :D

"Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać
wszel­kie wątpliwości. "


Widzę, że z godziny na godzinę robisz się coraz mądrzejszy, a uważałem Ciebie za totalnego ignoranta z klapkami na oczach, który poza swoim ja nic innego nie rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 13:20, rabsonek napisał:

Widzę, że z godziny na godzinę robisz się coraz mądrzejszy, a uważałem Ciebie za totalnego
ignoranta z klapkami na oczach, który poza swoim ja nic innego nie rozumie ;)


Widzisz, pozory mogą mylić i ciebie one zmyliły ;].

P.S. Ale off top powstał w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 13:18, Demagol napisał:

Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu.
:)

Gdyby zamienić twoim na swoim. To i rabsonkowi to bym zadedykował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować