Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Zamów Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC w przedsprzedaży, a otrzymasz grę za symboliczną złotówkę!

20 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy, kto złoży pre-order na pecetową wersję Assassin's Creed IV: Black Flag w sklepie gram.pl dostanie wybrany tytuł z katalogu wydawniczego Ubisoftu w cenie 0,99 złotych.

Przeczytaj cały tekst "Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Zamów Assassin's Creed IV: Black Flag na PC w przedsprzedaży, otrzymasz drugą grę za symboliczną złotówkę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 13:15, player2 napisał:

Jak przeczytałem tytuł to myślałem że AC IV dostane za zeta.


Teraz możesz ich pozwać, wprowadzili Cię w błąd.

W sumie gra warta złotówki. No dobra może całego dolara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych gier za symboliczną złotówkę pewnie nikt nie kupuje, niedawno przecież była promocja 3 gry Ubi w cenie dwóch....nie schodzą im w/w tytuły to wciskają je gdziekolwiek. Kiepski jak na promocję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, ej, ale taki pomysł... zamiast rozdawać następne gry Ubisoftu, najpierw dajcie gry tym, którzy zapłacili wcześniej? Kupiłem Shauna, żadnego kodu, a link "pobierz produkt" ściąga zepsutego ZIPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek, tak prywatnie trochę napiszę. Weź wbij na Steama i zróbmy wymianę :) TO zajmie nam tylko chwilę :)

A co do tematu, to tytuł niefortunny. Mianowicie wskazuje na to, że zamawiając AC IV, dostanie się ową grę za symboliczną złotówkę. Przynajmniej ja się na to złapałem i już miałem kupować za złotówkę :P

Lepiej byłoby po przecinku napisać tak" a otrzymasz inną grę ze studia Ubisoft za złotówkę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 23:11, Heartbreaker napisał:

Janek, tak prywatnie trochę napiszę. Weź wbij na Steama i zróbmy
wymianę :) TO zajmie nam tylko chwilę :)

Ok, zaraz będę via www. Jak się nie uda, to potem z klienta <off-top mode off>

Dnia 12.10.2013 o 23:11, Heartbreaker napisał:

A co do tematu, to tytuł niefortunny. Mianowicie wskazuje na to, że zamawiając AC IV,
dostanie się ową grę za symboliczną złotówkę. Przynajmniej ja się na to złapałem i już
miałem kupować za złotówkę :P

Lepiej byłoby po przecinku napisać tak" a otrzymasz inną grę ze studia Ubisoft za złotówkę"
;)

Gram coś ostatnio zalicza sporo wpadek sprzedażowo-wizerunkowych. Czyżby jakieś braki kadrowe albo cięcia kosztów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować