Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Goodbye Deponia na nowych obrazkach. Zamawiając grę na Steamie można trochę zaoszczędzić

17 postów w tym temacie

Jestem zainteresowany, ale edycją, która trafi do sprzedaży na GOG. Niestety, GOG-owa Memoria zaliczyła spore opóźnienie względem wersji steamowej i zapowiada się, że trzecia Deponia wpisze się w ten trend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam:
Steam - 8,99 euro, czyli około 37,50zł.
cdp.pl - 24,99zł przez kolejne 9 dni za Goodbye Deponia i 12,49 za Chaos on Deponia do jutra, czyli 37,50zł za ten sam pakiet, w tej samej cenie, do końca tygodnia.

Ot, taka ciekawostka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na nowych obrazkach? Screeny pochodzą z pierwszej części cyklu...

Dzięki, jak widać nie jestem fanem cyklu i dałem się zrobić w bambuko. Mea culpa, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pre-order w cdp mam

steam to tylko dla achievementów/sejwów w chmurze/ewentualnych kart/pełnego wsparcia technicznego/forum dla użytkowników/automatycznych sterowników/gametrackera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Najdłuższa Podróż i Syberia Ci nie podeszły? Pierwsze Runaway?

Faktycznie, ostatnimi czasy przeżywamy istny renesans gatunku (głównie za sprawą naszych sąsiadów), ale perełki pojawiały się w XXIw. dość regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 00:04, LESZ3u napisał:

Serio? Najdłuższa Podróż i Syberia Ci nie podeszły? Pierwsze Runaway?


Jak widzisz sam wybrałeś gry które powychodziły w latach 2000-2002. Nie było czegoś nowszego? Swoją drogą - dobrze, że mi o Syberii przypomniałeś bo druga część leży na Steamie a nigdy nie miałem okazji w nią zagrać...

Dnia 13.10.2013 o 00:04, LESZ3u napisał:

Faktycznie, ostatnimi czasy przeżywamy istny renesans gatunku (głównie za sprawą naszych
sąsiadów), ale perełki pojawiały się w XXIw. dość regularnie.


Dopiero niedawno wróciłem do gier point&click i nie wykluczam, że powychodziło sporo perełek ale te produkcje w które mi udało się przez ten czas zagrać były tylko "meh". Widać miałem pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dopiero niedawno wróciłem do gier point&click i nie wykluczam, że powychodziło sporo
> perełek ale te produkcje w które mi udało się przez ten czas zagrać były tylko "meh".
> Widać miałem pecha :(

Polecam The book of unwritten tales. Nie grywam w przygodówki, ale przy tej grze świetnie się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 08:38, KrisK91 napisał:

Jak widzisz sam wybrałeś gry które powychodziły w latach 2000-2002. Nie było czegoś nowszego?


Napisałeś, że w tym okresie (na samym początku tego stulecia) straciłeś wiarę w gatunek, więc właśnie z niego przytoczyłem tytuły ;)

Później wyszła druga Syberia, Still Life, Dreamfall, Tunguska, seria z Sherlockiem, zupełnie zapomniane Overclocked, czy też Black Mirror. Wszystkie tytuły są świetne. Z drugiej strony, gdy teraz na nie patrzę - zdecydowanie brakuje w pierwszym dziesięcioleciu przygodówek z jajem. Te są poważne i zazwyczaj dość mroczne, tak więc miłośnik luźniejszych rzeczy nie ma czego tutaj szukać. Sytuacja poprawiła się dopiero w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 00:19, Demagol napisał:

The Walking Dead to interaktywny film, a nie przygodówka.


Nikt nie broni Ci posiadać własnej definicji, ale warto dodać "wg. mojej osobistej klasyfikacji", bo np. taka wikipedia klasyfikuje film interaktywny jako przygodówkę. Zresztą klasyfikowanie WD jako filmu interaktywnego filmu to przesada to jest normalna przygodówka z elementami qte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować