Zaloguj się, aby obserwować  
GrupaOper

Zapełnić lukę???

2 posty w tym temacie

Witajcie :D

Jestem zupełnie nowy na tym forum. Za błędy przepraszam. Nie wiem również, czy można tu zadawać tego typu pytania.

Niedługo wychodzą Xbox One i PS4 i chciałbym którąś z nich kupić. Jednak... jeszcze nie teraz. Może za rok, dwa. Może jak wyjdą np. wersje slim. Może jak będzie więcej gier. Może.

Nie ukrywam, że bardziej przemawia do mnie PS4. Duuużo większa moc obliczeniowa, kilka ciekawych bajerów, i tańsza :)

Oprócz tego, hobbystycznie zajmuję się tworzeniem gier, np. w Kodu czy Unity 3D.

W tym momencie mam Xboxa 360 i... PSP. Na jedno i drugie mam trochę gier. Xboxa nie chcę sprzedawać, bo świetnie służy mi jako platforma testowa do moich gier. PSP to już w sumie przeżytek, ale mam do niego sentyment, bo to był mój pierwszy kontakt ze światem konsol :D

Moje pytanie brzmi: czy powinienem sobie kupić PS3?

Jak wspomniałem, mam X360 i PSP. Xbox One też jakoś mnie nie przekonuje. Mam dużo gier na wspomniane konsole. Skąd pomysł na PS3?

Wiem, że to głupie, ale żeby "zapełnić lukę". To znaczy mam PSP, być może będę też mieć PS4. Z obecnej generacji mam jednak X360, a nie PS3. X360 nie sprzedam z wymienionego powodu. Chodzi mi o to, żeby nie było tak na zmianę, z każdej generacji coś innego, tylko żeby zachować jakąś ciągłość. Drugim argumentem jest... właśnie obecność PSP. Trzecim... przyszłość z PSP.

Jeszcze jedno: nie przemawiają do mnie: obecność Blu-Raya, bo mam inny, bardzo dobry, oraz darmowy multiplayer, bo niedługo kupię 12 m-cy Xbox Live Gold.

W sumie PS3 to tylko do zagrania w exclusivy dla tej konsoli. Nie grałem nigdy w Uncharted czy Heavy Rain. No i jeszcze: jak to jest z tworzeniem gier na tę platformę?

Dziękuję i przepraszam, gdyby coś poszło nie tak.
Pozdrawiam :D
Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować