Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Wiedźmin 2 na PC i inne gry od CDP.pl w atrakcyjnych cenach!

17 postów w tym temacie

Eh, skoro tak bardzo nie idzie sprzedaż tego wieśmina to dawajcie go za darmo. To już chyba tysięczna promocja na tą grę, a ona łącznie z pierwszą częscią sprzedała się gorzej niż jakieś średniawe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Eh, skoro tak bardzo nie idzie sprzedaż tego wieśmina to dawajcie go za darmo. To już
> chyba tysięczna promocja na tą grę, a ona łącznie z pierwszą częscią sprzedała się gorzej
> niż jakieś średniawe gry.
Nie wiem czy druga najlepiej sprzedająca się gra w Polsce może mieć gorszą sprzedaż, niż jakieś średniawe tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako wielki fan wiedźmina 1, stwierdzam subiektywnie,że wiedźmin 2 to kupa, brzydki jak cholera,cienie wyglądają paskudnie, i nikt nie potrafi z tym nic zrobić, pomoc techniczna milczy, na sprzęcie który dopiero kupiłem wszystko z tego roku śmiga w 1280 na 720(taki monitor) na ultra z AA x4 , i wygląda przecudnie, a to coś wygląda tragicznie i jeszcze co chwila się wyłącza!!!, jak dobrze,że grę dostałem od kolegi z pracy, bo bym żałował wydanej kasy.grę oddałem koledze i zapomniałem,że w ogóle ta gra istnieje, NIESTETY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jako wielki fan wiedźmina 1, stwierdzam subiektywnie,że wiedźmin 2 to kupa, brzydki jak
> cholera,cienie wyglądają paskudnie, i nikt nie potrafi z tym nic zrobić, pomoc techniczna
> milczy, na sprzęcie który dopiero kupiłem wszystko z tego roku śmiga w 1280 na 720(taki
> monitor) na ultra z AA x4 , i wygląda przecudnie, a to coś wygląda tragicznie i jeszcze
> co chwila się wyłącza!!!, jak dobrze,że grę dostałem od kolegi z pracy, bo bym żałował
> wydanej kasy.grę oddałem koledze i zapomniałem,że w ogóle ta gra istnieje, NIESTETY:(
Po kiego ja to czytałem w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 21:25, MicMuss napisał:

Bundle od redów sensu chyba jeszcze nie ma za bardzo. Po za tym wątpię,
że by na to poszli.

Dlaczego by na to nie poszli? Za rok, z okazji premiery "Wiedźmina 3" taki bundle byłby jak znalazł. :)

Dnia 13.10.2013 o 21:25, MicMuss napisał:

Ja czekam na jakieś nowe Bundle od EA :P

Jakoś w ciągu najbliższych 2-3 lat nie liczyłbym na powtórkę z ostatniego bundla od EA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 15:50, kuzyn123 napisał:

Eh, skoro tak bardzo nie idzie sprzedaż tego wieśmina to dawajcie go za darmo.


CDP tego nie czyta - napisz im to na oficjalnym forum, FB/Twitterze albio w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 15:50, kuzyn123 napisał:

/.../

PC-towa wersja "Wiedźmina 2" sprzedała się w liczbie 180 tys. egemplarzy, a więc gorzej niż "Diablo 3" wypuszczone przez tego samego polskiego wydawcę.

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-10-10-wiedzmin-2-sprzedal-sie-w-polsce-w-nakladzie-180-tys-egzemplarzy-na-pc

Dla porównania: W ciągu 7 dni od pemiery, "GTA V" (gra wyłącznie konsolowa, a więc i znacznie droższa) sprzedała się na terenie Polski w liczbie 100 tys. egzemplarzy (press release Cenegi).

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2013 o 20:32, czaki222 napisał:

Po kiego ja to czytałem w ogóle?

ja mówię co uważam,w2 to kicha,wygląda źle,kiepsko działa bo sie wyłącza,takię sa fakty na moim sprzęcie. mam prawo do własnej nawet nie opinni a stwierdzenia faktów.bo dla mnie to są fakty,juz gothic 3 z 2006 roku wygląda lepiej w pewnych aspektach,bo cienie w w2 to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 00:34, YaReX napisał:

> Szkoda, że nie edycja rozszerzona Wiedźmina ;/
Do 17 października na GoG.com dają Wieśka do każdej kupionej gry ;)

Dają "Jedynkę", koledze chodziło zapewne o ER "Dwójki." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować