Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KONKURS! Bądź czujny jak David Mason i zgarnij CoD: Black Ops II Care Package Edition

75 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2013 o 21:21, LESZ3u napisał:

Wysłałem swoje zgłoszenie!

Takie pytanie - hasło przyszło mi do głowy dosyć wcześnie i zastanawiam się, czy zebrało
Wam się na wspominki, czy zainteresowany wraca do gramu?

Wspominki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gratuluję organizatorom udostępnienia możliwości wpisania hasła wcześniej niż litera wraz z news''em w ogóle się pojawiła...

Możliwość wpisywania hasła 21:13 z groszem...
News z literą 21:15...

Wiedziałem jakie będzie hasło przed pojawieniem się litery, ale chciałem być pewny ostatniej litery/cyfry więc kiedy zobaczyłem że można już wpisać hasło a żadnego newsa nie ma oprócz ostatniego z 15:27 to zgłupiałem... bo możliwość dodania hasła miała się pojawić równo z literą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:31, NNWP napisał:

Tak... też znałam hasło, ale spojrzałam, że nowy news się nie pojawił i wysłałam niekompletne
hasło. Świetnie!

System lekko zgłupiał i ujawił się formulrz ciut wczesniej, ale... formularz miał pole na 10 znaków, nie 9... czyli pewna podpowiedź była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka znowu podpowiedź, chyba podpowiedzią było już to iż pojawienie się możliwości dodania hasła równało się z dodaniem ostatniej litery, więc skoro ktoś miał 9, a nie było jeszcze możliwości dodania hasła to czekało się na 10literę lub 11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co pisać w regulaminie : Konkurs trwać będzie od 14 października (9:00) do 20 października (23:59) 2013 roku.

skoro kończy się go o 21.13 ?

spodziewałam się końca około północy....,

poza tym w formularzu było miejsce na 10 znaków, ale kto miał mieć pewność że wszystkie te miejsca mją być wykorzystane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:36, NNWP napisał:

Kiedy ja wpisywałam hasło, miałam maksymalną ilość znaków 200 to już w ogóle można było
zgłupieć.

Czyli coś sie bardzo źle stało z uaktualnieniem bazy.
Tak czy inaczej, najlepiej było polować na news, bo przecież odpalenie formularza 7 godzin po literce jakby się kłóciło z założeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:47, kirta napisał:

no ja nie mogę sobie pozwolić na "odświeżanie" NEWSÓW przez kilka godzin....

Można poznać właściwe hasło i co ono znaczy?


Hasłem był nieco przerobiony na 1337 (trzy litery zastąpione cyframi) nick, pod jakim występował pierwszy szef gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:36, Lucas_the_Great napisał:

Swoją drogą zastanawia mnie, jak nisko niektórzy ludzie oceniają rozmaite narzędzia sieciowe
- na przykład różne konta pozakładane dziś, z tego samego IP...

To samo IP jeszcze nie znaczy, że właścicielem kont jest ta sama osoba. To tak informacyjnie, żeby zaraz spisku nie było.

Dnia 20.10.2013 o 21:36, Lucas_the_Great napisał:

Czyli coś sie bardzo źle stało z uaktualnieniem bazy.

Mniejsza. Brałam już kiedyś udział w podobnym konkursie z literkami i choć nie miałam w nim szans to był jednak lepiej rozgarnięty niż ten. Może kolejny będzie lepszy, ale nie sądzę bym brała w nim udział.

Dnia 20.10.2013 o 21:36, Lucas_the_Great napisał:

Tak czy inaczej, najlepiej było polować na news, bo przecież odpalenie formularza 7 godzin
po literce jakby się kłóciło z założeniami...


Regulaminy w Waszych konkursach nie są jasne, zasady również. A czas do końca konkursu jeszcze się odlicza co nie ma właściwie sensu bo choć na formularz trzeba było czekać do końca to prawidłowa odpowiedź pewnie już padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:57, NNWP napisał:

> Swoją drogą zastanawia mnie, jak nisko niektórzy ludzie oceniają rozmaite narzędzia
sieciowe
> - na przykład różne konta pozakładane dziś, z tego samego IP...
To samo IP jeszcze nie znaczy, że właścicielem kont jest ta sama osoba. To tak informacyjnie,
żeby zaraz spisku nie było.

Za to udzielenie dóch różnych odpowiedzi za pomoca tych kont, założonych - powtarzam - dzisiaj i mających identyczną składnię, to nie fair play.

Dnia 20.10.2013 o 21:57, NNWP napisał:

> Czyli coś sie bardzo źle stało z uaktualnieniem bazy.
Mniejsza. Brałam już kiedyś udział w podobnym konkursie z literkami i choć nie miałam
w nim szans to był jednak lepiej rozgarnięty niż ten. Może kolejny będzie lepszy, ale
nie sądzę bym brała w nim udział.

> Tak czy inaczej, najlepiej było polować na news, bo przecież odpalenie formularza
7 godzin
> po literce jakby się kłóciło z założeniami...

Regulaminy w Waszych konkursach nie są jasne, zasady również. A czas do końca konkursu
jeszcze się odlicza co nie ma właściwie sensu bo choć na formularz trzeba było czekać
do końca to i prawidłowa odpowiedź pewnie padła.


Licznik musi pracowac do końca. Wtedy też - zgodnie z regulaminem - podam zwycięzcę.
Wszelkie problemy jakie wynikły tym razem bardzo poważnie biore pod uwagę i popracuję nad ulepszeniem procedury (system niby uznał godzinę publikacji formularza, ale tylko w teorii jak widać...)
Trwają jeszcze dwa inne konkursy, na dniach będzie też przynajmniej jeden kolejny z ciekawymi nagrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować