Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KONKURS! Bądź czujny jak David Mason i zgarnij CoD: Black Ops II Care Package Edition

75 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2013 o 22:05, Lucas_the_Great napisał:

Za to udzielenie dóch różnych odpowiedzi za pomoca tych kont, założonych - powtarzam
- dzisiaj i mających identyczną składnię, to nie fair play.

Tak, to prawda.

Dnia 20.10.2013 o 22:05, Lucas_the_Great napisał:

Licznik musi pracowac do końca. Wtedy też - zgodnie z regulaminem - podam zwycięzcę.
Wszelkie problemy jakie wynikły tym razem bardzo poważnie biore pod uwagę i popracuję
nad ulepszeniem procedury (system niby uznał godzinę publikacji formularza, ale tylko
w teorii jak widać...)
Trwają jeszcze dwa inne konkursy, na dniach będzie też przynajmniej jeden kolejny z ciekawymi
nagrodami.

Szlag jednak trafia jak konkurs, nad którym się ślęczało i jeszcze wczoraj wyszukiwało brakujących liter przepada bez błędy systemu. Zwycięzcy już gratuluję, że wytrzymał ten szał i nie dał się nieporozumieniom. Oby kolejne konkursy były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 22:16, NNWP napisał:

Szlag jednak trafia jak konkurs, nad którym się ślęczało i jeszcze wczoraj wyszukiwało
brakujących liter przepada bez błędy systemu. Zwycięzcy już gratuluję, że wytrzymał ten
szał i nie dał się nieporozumieniom. Oby kolejne konkursy były lepsze.

Dołożę wszelkich starań. Obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałam i wytypowałam ostatni znak, więc jak tylko zobaczyłam aktywny formularz na chyba 200 znaków, to wpisałam hasło; z myślą, że znak się ukazał w newsie. Konto zakładałam dziś, co nie znaczy, że cokolwiek manipulowałam.
Gdy znak się nie ukazywał dłuższą chwilę, mój brat założył drugie konto i podał hasło bez ostatniego znaku; tak, z tego samego IP, bo akurat ten pc chodził.
W regulaminie nie było mowy o tym, aby być posiadaczem kont od dłuższego czasu, a Was czytać można bez konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wysłałam niekompletne zgłoszenie to mój brat wysłał poprawne. Ja byłam przygotowana od wczoraj na kilka opcji z tymi dwiema niewiadomymi na końcu, ale jak nie pojawiała się ta ostatnia litera to wysłałam bez niej i kiedy pojawiła się "L" zaraz po moim zgłoszeniu to wtedy poprawne wysłał brat, ale oboje zakładaliśmy konta w różnym czasie [chyba bo nie wiem kiedy on], mamy inne adresy e-mail. A ja nawet nie wiedziałam, że ma u Was swoje konto, taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:03, NNWP napisał:

Sorry, ale gdyby konkurs odbył się bez głupich wpadek, nikt nie musiałaby szukać szansy
wygranej na inne sposoby.

Problem nie dotyczy Ciebie, bo brat jest ciut za daleko w zestawieniu, tylko innego domniemanego rodzeństwa o nickach budowanych według tego samego szablonu. Bez porady działu prawnego niewiele mogę w tej sytuacji, dlatego wynik będzie ogłoszony później.
Zresztą i tak rekordem sa trzy nowe konta z jednego IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 22:07, Lucas_the_Great napisał:

> może i jestem daleko w tyle, ale nie rozumiem nadal....
> ciąg moich liter to TUDDRUSSEL (10 znaków)
>
> skąd 1337

język leet (1337)
http://en.wikipedia.org/wiki/Leet
Stąd w regulaminie jest o literach i cyfrach.

nie jest to wcale wytlumczenie, ja równiez nie rozumiem
Liczyłem na to że będzie formularz w którym znalezione przez nas litery utworzą jakąś sensowną treść. A o tej formie hasła to nawet nie wiem co myśleć. Konkurs jakoś mało przemyślany, poza tym po co ten licznik, skoro konkurs zakonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:08, mktiger napisał:

> http://en.wikipedia.org/wiki/Leet
> Stąd w regulaminie jest o literach i cyfrach.
nie jest to wcale wytlumczenie, ja równiez nie rozumiem


Czy naprawdę nie wystarczy to, że zadaniem było wpisanie liter i cyfr, a publikowaliśmy... litery i cyfry?
O co chodzi z leet podaje tylko jako ciekawostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:06, Lucas_the_Great napisał:

Problem nie dotyczy Ciebie, bo brat jest ciut za daleko w zestawieniu, tylko innego domniemanego
rodzeństwa o nickach budowanych według tego samego szablonu. Bez porady działu prawnego
niewiele mogę w tej sytuacji, dlatego wynik będzie ogłoszony później.
Zresztą i tak rekordem sa trzy nowe konta z jednego IP :)

Wiem, że mnie nie dotyczy i to mnie jakoś na dziś pociesza :)
Proponuję zrobić konkurs raz jeszcze bo za dużo tu dziwnych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:12, NNWP napisał:

Wiem, że mnie nie dotyczy i to mnie jakoś na dziś pociesza :)
Proponuję zrobić konkurs raz jeszcze bo za dużo tu dziwnych rzeczy :P


Kolejny konkurs nie wyeliminuje ryzyka multiuserów. Zwykle takie osoby nie próbują się bronić, gdy napomyka sie o wykryciu multiuserów, a ty mamy komplikację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jestem dość pewna, że mowa o mnie i moim bracie (kamilt_89). Tak jak wspomniałam: zaryzykowałam i wytypowałam ostatni znak (czas wysłania zgłoszenia można sprawdzić z czasem newsa i wiadomo, że zgadywałam). Kiedy założyłam konto, też można sprawdzić - dziś godziny popołudniowe. Gdybym chciała działać z premedytacją, to bym przygotowała wiele kont wcześniej. Mój brat zakładał konto, gdy formularz był już aktywny. Zrobił to ze względu na to, że news się nie ukazał, więc myśleliśmy, że wysłałam złe hasło, dlatego on chciał szczęścia spróbować.
Pomysł, aby rozmawiać z prawnikami jest najlepszym z możliwych. Ja nie manipulowałam, więc nie mam się czego bać. Jeśli oczywiście mowa o mnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:15, martat84 napisał:

Ok. Jestem dość pewna, że mowa o mnie i moim bracie (kamilt_89).

Dokładnie. Jednocześnie bardzo chcę uwierzyć, ale też i sytuacja wygląda jak wygląda. Jestem tylko dziennikarzem, więc nie chcę podjąć błędnej, pochopnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:11, Lucas_the_Great napisał:

O co chodzi z leet podaje tylko jako ciekawostkę.

I to było właśnie mylące bo ja byłam przekonana, że w formularzu będzie trzeba to pozamieniać. A to byłoby pewnym utrudnieniem dla osób, które wcześniej nie znały hasła. Ten konkurs nie był zły, wolę żeby kolejność udostępniania liter w newsach była tą właściwą, niż bawić się jeszcze w układanie hasła jak to kiedyś w jakimś trzeba było zrobić. Gdyby pojawiła się ostatnia litera i choćby parę minut (a najlepiej do północy skoro i tak czas się dalej mierzy) później dać formularz to byłoby ok. Co jak co, ale akurat formularz mógł zostać podany później niż litera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem gotowa, aby ujawniać swoje dane na potrzeby tego konkursu - oczywiście prawnikom czy ekipie serwisu. Jeśli potrzebujecie dzwonić, to mój nr jest w moich danych. Proszę próbować kilka razy, jeśli nie odbiorę od razu. Proszę też pamiętać, że mój brat założył konto, gdy formularz był aktywny; że gdybym chciała oszukiwać, to bym wcześniej się przygotowała do tego. A jeśli chodzi o podobną składnię nicków czy maili, to po prostu tak mamy i korzystamy z tego od wielu lat na wielu różnych portalach, co też możemy potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ja już wymiękam, jak to czytam...

w opisie konkursu pisze: "Na dodatek część liter zamieniliśmy w cyfry, będące ich odpowiednikami w języku Leet. W związku z tymi utrudnieniami postanowiliśmy nie mieszać kolejności liter i cyfr,..."

To wreszcie co trzeba było wpisać w formularzu w te 10 miejsc:
-TUDDRUSSEL
czy
-TUDDRU553L

czy jeszcze coś innego ?

myślę, że "ja rozumieć język polska" użyty w opisie konkursu i wg mnie należało te cyfry 553 (z języka leet) zamienić na litery z polskiego alfabetu... i wtedy to co wyszło wpisać, czyż nie?

Czy choć jeden regulamin konkursu na gram.pl mógłby być napisany wprost i po polsku?

Poza tym zdziwiło mnie, że pierwszą odp. wysłała osoba, która założyła konto dzisiaj, gdzie podziali się wytrawni konkursowicze znający gram.pl

Może by tak dopuszczać do konkursów osoby , które mają konto choć z 1 tydzień ? (dla przyzwoitości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin:

6. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odnalezienie w czasie trwania konkursu w wiadomościach publikowanych na stronie www.gram.pl kolejnych liter i cyfr składających się na hasło konkursowe, oraz umieszczenie ich w formularzu konkursowym umieszczonym w serwisie gram.pl, pod adresem www.gram.pl/konkursy/CoDBOIIcarepackage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to regulamin był jasny. To pozwoliło mi wytypować hasło w szansie 50/50, bo albo było L albo 1; intuicja podpowiedziała mi, że to będzie litera. Dzięki temu, postanowiłam zaryzykować i nie szukać ostatniego znaku, tylko po aktywacji formularza wpisać hasło; sądziłam, że dzięki temu będę o chwilę szybsza od wielu osób i jak widać nie myliłam się, bo byłam pierwsza - zaoszczędziłam czas na szukaniu w newsach. Moim zdaniem zamiana liter na cyferki miała utrudnić odgadnięcie hasła, bo jednak trzeba było albo znać ten język, albo poszukać informacji o tym. Równie dobrze mogłam wytypować źle i wtedy moja szybkość na nic by się zdała, bo posłałabym złe hasło. Miałam po prostu odrobinę więcej szczęścia. Proszę nie mieć do mnie żalu, iż jestem świeżo zalogowaną osobą w serwisie. Kocham CoDa i nagroda mnie skusiła, a zasady konkursu nie były trudne, bo nie trzeba była odpowiadać na żadne pytania, więc postanowiłam zagrać. Przeczytałam regulamin i wiedziałam, że muszę mieć konto, dlatego je założyłam. Od 16:30 do chwili aktywacji formularza, odświeżałam stronę średnio co 2-3 minuty, a pod koniec nawet częściej - tak bardzo mi zależało na nagrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować