Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KONKURS! Bądź czujny jak David Mason i zgarnij CoD: Black Ops II Care Package Edition

75 postów w tym temacie

Marta przestan juz sie tlumaczyc i pisac jak Ci zalezy na nagrodzie. Wiele osob chce ja dostac. Ja tez chcialem wygrac nagrode i zrobic prezent mlodszemu bratu ale Twoje posty juz irytuja. Jak wugrasz to wygrasz jak ktos inny dostanie nagrode to tez ok. ale skoncz swoje wywody. tlumaczenia i wyznania milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 10:53, Javier66 napisał:

Marta przestan juz sie tlumaczyc i pisac jak Ci zalezy na nagrodzie. Wiele osob chce
ja dostac. Ja tez chcialem wygrac nagrode i zrobic prezent mlodszemu bratu ale Twoje
posty juz irytuja. Jak wugrasz to wygrasz jak ktos inny dostanie nagrode to tez ok. ale
skoncz swoje wywody. tlumaczenia i wyznania milosci.


Wyraziłam swoją opinię o regulaminie (tak jak wszyscy wyrażali) i przedstawiłam mój sposób na bycie pierwszą tj. ryzykowanie poprzez zgadywanie w ciemno (może komuś się to w przyszłości przyda). Jeśli irytują Cię moje posty, to mnie nie czytaj. Nie pozwolę, aby ktoś mnie pośrednio atakował insynuacjami, że oszukiwałam albo że mi się nie należy, bo mam świeże konto, a ja nie mogę się wtedy bronić, więc dlatego piszę.
Mnie męczyło czytanie o tym, czy powinny być litery czy cyfry, więc przestałam to czytać. Regulamin był jednoznaczny, że przepisujemy jak leci, a nie tłumaczymy. Tylko kto by czytał regulamin, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szczerze powiedziawszy to bradzo nie podoba mi się fakt iż !FORMULARZ! pojawił się przed dodaniem ostatniej literki. Nie będę go cytował każdy zna go już na pamięć!
A i jeszcze się pożalę że całą niedzielę straciłem na tym by pilnować formularza zgodnie z regulaminem, odświeżałem stronę od rana co 5s... I gdy pojawił się formularz na 200 znaków !sic! Nowego newsa nie było, cóż było robić trzeba było wysyłać!
K0l3JnY r4Z ZR0BI0ny W b4l0n4 PRz3Z nI3uD0lNy 5Y573m!

A teraz wybiorą jak zwykle znajomy-znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już uspokójcie się . Kto wygra to wygra . Już nie będę się wypowiadał na to jakie miało być hasło , jakie prawo mają do wygranej nowi użytkownicy , gdyż taka osoba po odebraniu nagrody nie wejdzie juz na gram.pl , nic tu nie kupi ... ehh . Czekajmy spokojnie na wyniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 11:26, martat84 napisał:

Wyraziłam swoją opinię o regulaminie (tak jak wszyscy wyrażali) i przedstawiłam mój sposób
na bycie pierwszą tj. ryzykowanie poprzez zgadywanie w ciemno (może komuś się to w przyszłości
przyda). Jeśli irytują Cię moje posty, to mnie nie czytaj. Nie pozwolę, aby ktoś mnie
pośrednio atakował insynuacjami, że oszukiwałam albo że mi się nie należy, bo mam świeże
konto, a ja nie mogę się wtedy bronić, więc dlatego piszę.
Mnie męczyło czytanie o tym, czy powinny być litery czy cyfry, więc przestałam to czytać.
Regulamin był jednoznaczny, że przepisujemy jak leci, a nie tłumaczymy. Tylko kto by
czytał regulamin, prawda?


Może choć od Ciebie dowiem się jakie było to hasło, bo dla gram.pl to wciąż jakaś wielka tajemnica, dzień po zakończonym konkursie....

więc jeśli można wiedzieć co wpisałaś w formularz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uznaliśmy, że nie mamy do czynienia z multiuserem, więc nagroda wędruje do użytkowniczki martat84. Gratulujemy, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej i będziesz się udzielać na forum :)

Przepraszamy też serdecznie wszystkie osoby, którym błąd w systemie napsuł krwi.
Nie wiem, czy Was to pocieszy, ale mi osobiście też dużo krwi to napsuło...

Wnioski zostały wyciągnięte, problem zostanie usunięty, by więcej nie było takiego zamieszania.

Hasło brzmiało TUDDRU553L. Tuddrussel to nick, pod jakim na gram.pl wystepował pierwszy szef portalu, jeszcze w antycznych czasach, gdy nie tylko należeliśmy do innej grupy kapitałowej, ale też nawet nie byliśmy osobną spółką... To on wywalczył niezależność dla gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 20:00, martat84 napisał:

więc jeśli można wiedzieć co wpisałaś w formularz ?


TUDDRU553L



Acha....rozumiem...

czyli konkurs polegał naprawdę tylko "na zanotowaniu sobie" po kolei liter i cyfr , które pojawiały się przez kilka dni...
w takim razie po co ta farsa "z językiem leet"?

Jaki cel miało podawanie cyfr 5,5,3 skoro nie należało ich zamieniać na SSE - tylko w formularz należało wpisać dosłownie to co się znalazło, nie wiem co ten zabieg miał "utrudnić" - jak pisał Lucas. Naprawdę: kolejny konkurs na gram.pl który mnie ZADZIWIA.
Nie wiem czy ja "jestem jakaś dziwna", a wszyscy inni widzą ten świat inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się. 90% konkursów jest ustawiona lub tak zorganizowana aby wystąpiły jakieś błędy w trakcie jego trwania - wtedy wszystko można zwalić na błędy systemu!
Normalnie konkurs powinien zostać odwołany i zorganizowany ponownie.
A tak ktoś komuś przyznaje tudzież daje nagrodę - a czy uczciwie czy nie a kto to sprawdzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 20:53, kirta napisał:

czyli konkurs polegał naprawdę tylko "na zanotowaniu sobie" po kolei liter i cyfr , które
pojawiały się przez kilka dni...
w takim razie po co ta farsa "z językiem leet"?

Po to, by utrudnić życie osobom, które domyśliły się końcówki i trzymały hasło gotowe do wklejenia. Na końcu mogło być L lub 1. 50% szansy... Swoją drogą zwycieżczyni strzeliła i trafiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 20:59, netvalker napisał:

Nie dziw się. 90% konkursów jest ustawiona lub tak zorganizowana aby wystąpiły jakieś
błędy w trakcie jego trwania - wtedy wszystko można zwalić na błędy systemu!
Normalnie konkurs powinien zostać odwołany i zorganizowany ponownie.
A tak ktoś komuś przyznaje tudzież daje nagrodę - a czy uczciwie czy nie a kto to sprawdzi.

Pozdrawiam


Polecam § 6 regulaminu. Czas jest do 3 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 20:43, Lucas_the_Great napisał:

Uznaliśmy, że nie mamy do czynienia z multiuserem, więc nagroda wędruje do użytkowniczki
martat84. Gratulujemy, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej i będziesz się
udzielać na forum :)


Dziękuję serdecznie :) Bardzo się cieszę i życzę powodzenia innym w kolejnych konkursach.

Do tej pory tylko Was czytywałam, ale może teraz zacznę się również udzielać skoro mam konto, tylko nie za dużo, bo niektórzy mają alergię na mnie ;)

@Lucas_the_Great: Życzę powodzenia w "wybielaniu się" z podejrzeń, iż ustawiłeś konkurs pode mnie.

Pozdrawiam rozsądną ekipę i tych, którzy porażkę potrafią przyjąć z honorem.

Zapraszam fanów serii CoD do wspólnej gry - grywam głównie na platformie Steam, a znaleźć mnie można pod nickiem jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo wychodziłem z założenia, że powinny być brane pod uwagę odpowiedzi wysłane dopiero po publikacji newsa - w końcu w tym momencie formularz miał zostać aktywowany. Sam też nie odświeżałem formularza, ale właśnie stronę główną. Choć hasło znałem już po kilku literkach, to czekałem na tą ostatnią, aby nie popełnić błędu.

Mimo wszystko uważam, że podjęliście właściwą decyzję - Marta nie była winna błędowi systemu/błędowi ludzkiemu, niesprawiedliwym byłoby karanie za trafny strzał. Drugie konto w tym wypadku też tak bardzo mnie nie uwiera.

Troszkę tylko szkoda, że dla wielu hasło było tylko zbiorem nic nie znaczących literek, ale nikt nie wymagał znajomości historii gramu. Mam nadzieję, że pozwolicie wykazać się jeszcze już niestety dość nielicznej starej gwardii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 10:48, LESZ3u napisał:

Początkowo wychodziłem z założenia, że powinny być brane pod uwagę odpowiedzi wysłane
dopiero po publikacji newsa - w końcu w tym momencie formularz miał zostać aktywowany.
Sam też nie odświeżałem formularza, ale właśnie stronę główną. Choć hasło znałem już
po kilku literkach, to czekałem na tą ostatnią, aby nie popełnić błędu.

Mimo wszystko uważam, że podjęliście właściwą decyzję - Marta nie była winna błędowi
systemu/błędowi ludzkiemu, niesprawiedliwym byłoby karanie za trafny strzał. Drugie konto
w tym wypadku też tak bardzo mnie nie uwiera.

Troszkę tylko szkoda, że dla wielu hasło było tylko zbiorem nic nie znaczących literek,
ale nikt nie wymagał znajomości historii gramu. Mam nadzieję, że pozwolicie wykazać się
jeszcze już niestety dość nielicznej starej gwardii.



Przypominam, iż nie jestem multiuserem.

Przyznam, że na początku nie miałam pojęcia co oznacza hasło konkursowe. Dopiero po przejrzeniu wyników z wyszukiwarki wiedziałam, iż była to osoba związana z gram.pl, jednak nie znalazłam informacji jaką funkcję dokładnie pełnił w ekipie. Podejrzewałam, że była to znacząca postać, skoro został jej poświęcony konkurs; teraz już wszyscy wiemy czym sobie na to zasłużyła.

Wyczuwam pewne rozczarowanie osób, które są wierne gram.pl od dawna. Nie interesowałam się jeszcze na tyle od strony formalnej gram.pl, aby wiedzieć czy macie jakieś programy lojalnościowe dla wiernych użytkowników, ale może warto pomyśleć o jakimkolwiek systemie premiowania takich osób. Mam na myśli specjalne okazyjne oferty w sklepie lub zbieranie punktów na rabaty w sklepie (tylko nie bardzo wiem, za co można byłoby przydzielać punkty lub jaki przyjąć system oceniania czy użytkownik podlega pod te oferty). Z drugiej strony wiem, że jest mnóstwo konkursów, do których trzeba się o wiele bardziej przyłożyć i mieć wiedzę o grach, i tutaj myślę, że "starzy wyjadacze" mają większe szanse.
Tylko w sumie gram.pl to też biznes, a na biznesie trzeba zarabiać. Porównajmy to do sieci komórkowych - mam telefon w tej samej sieci od 14 lat i przy którymś z aneksów zapytałam, czy staż ma znaczenie i okazało się, że nie ma znaczenia. Odrobinę lepszą ofertę masz, jeśli podpisujesz aneks niż nową umowę, ale czy podpisujesz aneks pierwszy czy piąty, to już znaczenia nie ma. Wiadomo, jeśli jesteś zorientowany, to można indywidualnie wynegocjować lepsze warunki, bo na to konsultanci mają zarezerwowany pewny limit. A wydaje się to takie niesprawiedliwe, że płacę tyle samo po 14 latach, co ktoś po 2 ;) Przenosząc to na grunt gram.pl: ktoś sobie myśli: to niesprawiedliwe, że mam konto od 2 lat, a wygrywa ktoś z kilkudniowym kontem (pomijam fakt, że bez konta czytam Was dłuższy czas). Uświadamiam: to tylko indywidualne odczucie i nic na nie nie poradzisz :)
Wydaje mi się, że takie konkursy są też działaniem marketingowym. Zawsze istnieje szansa, że ktoś "obcy" usłyszy o takim konkursie i specjalnie dla niego wejdzie na gram.pl, a potem zostanie na dłużej, bo mu się spodoba serwis.
A tak całkowicie abstrahując od biznesu, to konkurs powinien budzić dreszczyk emocji i dlatego nazywa się konkursem, a nie programem lojalnościowym, w którym nagrody są za staż.

Btw, Szanowny Moderatorze, tak wygląda zachęcanie mnie do postowania - długie wywody (wątpliwa zaleta kobiety) niekoniecznie o grach. Do tej pory nie potrzebowałam konta, bo w serwisie o grach nie bardzo miałam się z czym udzielać, gdyż jestem fanką jednej gry. Wystarczało mi samo czytanie Was. Pewnie zwrócę się na forum o opinię w sprawie zakupu nowych podzespołów pc, bo na tym słabo się znam, a potrzebuję je wymienić, ale o grach pisać to nawet nie mam odwagi przy tak wielu znawcach.
Właśnie zauważyłam na czerwonym pasku info o usuwaniu postów nie na temat - na marne moje pisanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, właśnie napisałem, że przychylam się do przyznania Ci nagrody, tak więc nie musisz mi tutaj się tłumaczyć (a tym bardziej zbaczać na sieci komórkowe :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować