Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W League of Legends powrócą ekskluzywne skórki związane ze świętami i wydarzeniami sportowymi

5 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Riot Games ogłosiło, że w League of Legends w ofercie ponownie pojawią 34 skórki dla czempionów, które zostały swego czasu wycofane ze sklepu. Będą one udostępniane sukcesywnie w ciągu najbliższych miesięcy.

Przeczytaj cały tekst "W League of Legends powrócą ekskluzywne skórki związane ze świętami i wydarzeniami sportowymi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobre posunięcie.

Co do ekskluzywności skórek, można mieć sporo wątpliwości, czy one są naprawdę tak ekskluzywne. Jedynie co wystarczyło zrobić, aby je mieć, to grać w czasie, kiedy były wypuszczone, oraz zapłacić nimi pieniędzmi, gdzie ta "ekskluzywność" ?. Nie były one uzależnione od jakiegoś osiągnięcia, czy zrobienia czegoś...
Warto dodać, że skórki, które nigdy nie pojawiły się w sklepie (w grze) i były rozdawane na różnych eventach, nie zostaną udostępnione do kupowania - i to rozumiem, tutaj można faktycznie mówić o ekskluzywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się do nie podobało i dalej nie podoba kłamliwy riot pierw mówią że nigdy nie wrócą a tu taka pazerność. Bo po co robić nowe skiny skoro można sprzedać stare "ekskluzywne". Ta rekompensatę mogą sobie w rzyć wsadzić.. Skoro tak traktują klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować