Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pamiętniki z placu boju w spocie Battlefield 4

24 postów w tym temacie

> Mnie beta przekonała w zupełności :)

Prawdę mówiąc to mnie też.O ile przy becie BF3 to miałem duże wątpliwości, to tutaj jestem pewien, że gra będzie super.A najlepsze jest to, że dużo rzeczy z trailerów ma odwzorowanie w rzeczywistości(co ogólnie, a w szczególności EA jest bardzo rzadkie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też. Jest to czego się spodziewałem, i trudniej(przypomina BF2, choć w głównej mierze dzięki wielu funkcjom z tamtej części). Ogólnie najbardziej w BF4 boli mnie Premium, bo błędów w końcu się pozbędą(już teraz po chyba 2 patchu gra nie zalicza takich dropów FPS-ów, m.in u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciarki przechodza. Preoder zlozony i czekam na kuriera.
Co do bety, to nie lubie typwo miejskich map, bardziej podchodza mi wiejsko - lesne tereny.
Oby nie bylo takich problemow jak na starcie BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie też. Jest to czego się spodziewałem, i trudniej(przypomina BF2, choć w głównej mierze
> dzięki wielu funkcjom z tamtej części). Ogólnie najbardziej w BF4 boli mnie Premium,
> bo błędów w końcu się pozbędą(już teraz po chyba 2 patchu gra nie zalicza takich dropów
> FPS-ów, m.in u mnie)

Są plusy i minusy premium.Tylko mnie jedno przeraża.A przeraża mnie to, że za BF4 i premium będę musiał dać 320 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Są plusy i minusy premium.Tylko mnie jedno przeraża.A przeraża mnie to, że za BF4 i premium
> będę musiał dać 320 zł...

Nie będziesz musiał. 1,5 roku po premierze całość będzie za stówę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 19:00, kuzyn123 napisał:

Nie będziesz musiał. 1,5 roku po premierze całość będzie za stówę :)


za 1.5 roku bedzie bf5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 20:42, Kajmal napisał:

Zródło?


życie i polityka ea ;] niecałe dwa lata temu wyszedł bf3. bf4 nie jest f2p, mikropłatności też duzo nie bedzie, ea nie będzie przedłuzało jego życia bo zyski beda coraz mniejsze a serwery kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Cała ta usługa Premium a najbardziej kwota jaką przyjdzie zapłacić trochę przeraża. Jednak myślę, że gra będzie warta tych pieniędzy. Oby dodatki naprawdę wniosły ciekawe mapy i oby był ich mix. Jedne zimowe, jedne nocne inne z terenami leśnymi itd. Widać na zwiastunach, że gra jest dużo bardziej dopracowana niż zaserwoana nam beta, jak choćby spadające realistycznie trafione helikoptery (nie to co w becie, śmieszny bug jak zrujnowany heli wisi w powietrzu i ani nie spada ani nie leci xD) lub jeszcze lepiej dopracowany model zniszczeń, gdzie czołg bez problemu przebija się przez ściany (w becie owszem da się ale czasem mam wrażenie jakby czołg na chwile zatrzymywał się przed przeszkodą i po chwili ją niszczył dopiero). Trzeba jednak pamiętać Beta to Beta, wcześniejszy mniej dopracowany kod, który często służy jako przedsmak wszystkiego tego co nasz czeka oraz ma na celu przetestowanie pracy serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Są plusy i minusy premium.Tylko mnie jedno przeraża.A przeraża mnie to, że za BF4 i premium
> będę musiał dać 320 zł...

Czemu piszecie 320zł? przecież Premium na PC kosztuje ok 170 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też beta przekonała i pogram po sieci... ale czekam na "lepszą" nie tylko graficznie kampanie jak to obiecuje DICE... filmik podnosi apetyt.. a do premiery tak daaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też beta przekonała.

Do tego by zostać przy Battlefieldzie 3, bo to w zasadzie ta sama gra z nowymi mapami i spluwami. Znowu kłamstwa o tym jak wiele można zniszczyć, a mostu wysadzić się nie da, ściany w wielu budynkach z tytanu, opancerzone bo nijak się ich nie rozwali, itp, itp.
Aha, grafika nie zmieniła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZE WAS POMÓŻCIE MI :((((
KUPILEM GRE ORGINALNA KOPIOWALY MI SIE PLIKI I GDY SIE INSTALUJA TO WYCHODZI MI TAKI BŁĄD błąd konfiguracji directx plik nie jest podpisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 16:00, dami833 napisał:

PROSZE WAS POMÓŻCIE MI :((((
KUPILEM GRE ORGINALNA KOPIOWALY MI SIE PLIKI I GDY SIE INSTALUJA TO WYCHODZI MI TAKI
BŁĄD błąd konfiguracji directx plik nie jest podpisany

Przecież ta gra jeszcze nie wyszła, to co ty instalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować