Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy obiecują dojrzałe podejście do tematu seksu w Dragon Age: Inquisition

41 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

BioWare nie poddaje się i także w swojej kolejne grze pragnie dać graczowi możliwość nawiązywania romantycznych relacji z innymi bohaterami. Tym razem twórcy zapowiadają dojrzałe i estetyczne podejście do tematu.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy obiecują dojrzałe podejście do tematu seksu w Dragon Age: Inquisition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak im to wyjdzie. Ciągle na forum mówią, że ta gra nie dostanie takich scen jak w Wiedźminie. Nawet jeśli ich gra jest dla dorosłych to nie znaczy, że ma być pełna scen +18. "To kwestia dobrego smaku".

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"akt kulminacyjny bliskości między dwoma postaciami, które spędziły z sobą wiele czasu i doskonale się poznały."
Czyli wybieramy najbardziej miłe względem danej osoby opcje dialogowe dzięki czemu a na końcu gry wskoczy z nami do wyra. Dojrzałe podejście jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BW i dojrzałe podejście do sexu? ;-)
Z tego co zrozumiałem, to będzie to to samo co było dotychczas... Parę kwestii w dialogach, które spodobają się danemu rozmówcy i "hej hop malutki/a, zrobimy krasnoludka" ^^ Wiedźmina nie pobiją gdyż zbyt bardzo się boją gromów, takie jakie dostali z scenę z Liarą pod koniec ME. Oczywiście mogliby zrobić tak jak z wcześniej przytoczoną... Dać kamerę od tyłu rozmazaną, bo o zgrozo zobaczymy tam zgrabny tyłek, albo kamerę do piersi.
Do tej pory nie mogę się przestać śmiać jak pomyślę o wdzianku Morrigan, która nie miała stanika, a po zdjęciu tego wdzianka magicznie pojawiał się ohydny stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha. Hahaha. Hahahahahahaha.
Ha. Ha. HA.

Ale tak na poważnie, gdybym był odpowiedzialny za romanse w Inkwizycji, wprowadziłbym taki mały bajer...

[Wielkopierśna Blondynka] Och! Hawke, mój bohaterze! Uwielbiam z tobą spędzać czas! Jesteś dla mnie miły, ze wszystkim się zgadzasz, ratujesz mnie z opresji, zawsze stajesz po mojej stronie, zabierasz mnie na wszystkie misje, rozmawiasz ze mną zawsze gdy coś mnie męczy. Jesteś wspaniałym przyjacielem.

Hue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po DA2 to ja powiem tak. W buty niech sobie obietnice wsadza. Mam zupelnie gdzies co obiecuja. Zagram w Demo albo w pelna wersje to sam ocenie gre. Ich obietnice sa dla mnie nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do scen sexu powinni zatrudnić osobę która robiła to w w pierwszym ME, było ładnie bez ubrań i przesadnej nagości a w dwójce wszystko spaprali tym kotłowaniem się w ubraniach.
Polecam scenę miłosną z pierwszego terminatora według mnie najlepsza scena łóżkowa w filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie spojrzeć , reklamy ,gry, filmy wszędzie seks ,albo podteksty z nim związane.
Po prostu tym wszystkim wymiotować się chce.
Z tych wszystkich filmów czy gier wychodzi na to że miłość to tylko fizyczne pożądanie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować