Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs opóźnione do wiosny przyszłego roku

92 postów w tym temacie

> GTA V pokazało jak sie robi dobre sandboxy a oni stwierdzili że Watch Dogs się do niego
> nie umywa i teraz kombinuja co by tu dodać... hahaah + do tego dochodzi kolizja z AC
> IV

Muszę cię zmartwić.Watch Dogs może się okazać lepszym sandboksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się w miarę cieszę, za dużo drogich gier wychodzi właśnie teraz, nie będę miał teraz tak dużego dylematu i tak jak koledzy wyżej pisali zainwestuję czas i pieniądze w nowego Battlefielda i może też Batmana, a i przecież South Park też ma wyjść niedługo, więc będzie co robić, a na wiosnę WatchDogs. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaskoczenie i to spore. Chyba w tym roku nie spełni się jednak to, co już od jakiegoś czasu się spełnia - na koniec roku Ubi wytacza największe działa i najlepsze gry. No chyba że nowe AC będzie po prostu genialne... ale w to powiem szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz szykuje się wysyp ciekawych gier i ciężko byłoby się przebić z nową marką. Na wiosnę zawsze konkurencja jest mniejsza.
Kilka miesięcy zawsze można poczekać, a jeśli spowoduje to jeszcze, że gra będzie lepsza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Muszę cię zmartwić.Watch Dogs może się okazać lepszym sandboksem...

Może, ale nie musi. Teraz raczej by tak nie było. Bez powodu nie przesunęli by premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kupa. Czyli dla mnie w przyszłym miesiącu na premierę PS4, będzie dostępny tylko AC4. Ciekawe tylko to, że dopiero teraz ktoś się obudził, że będą konkurować sami ze sobą.
Takim sposobem PS4, ma na start tylko samochodówkę, shootera i jakieś gry dla dzieci, kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi ma marketing pełną gębą. Mieli premierę 2 miechy od GTA V a teraz się okaże, że GTA V na PC/next-geny wyjdzie w tym samym tygodniu co W_D. Kaplica Ubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu dziwiłem się że między Assassinem a Watch Dogs jest taki mały odstęp czasu no i dodatkowo może mają nadzieje że ludzie trochę zapomną o GTA V :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 19:12, Lucas162 napisał:

No fakt kaplica tym bardziej, że GTA V na PC kupi jakieś 600 tysięcy ludzi co jest wielkim
G

Mi moja kula mówi, że na PC sprzeda się tylko 700tyś egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować