Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs opóźnione do wiosny przyszłego roku

92 postów w tym temacie

Co do Watch_Dogs to może być jak z Assassin''s Creedem na Pc. Może wyjść niedługo kolejny news, że jednak wyjdzie gra w listopadzie, a potem znów, że nie wyjdzie itd. Z AC 4 też tak było, ale ostatecznie są w założeniu, że wersja na pc będzie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:18, Janek_Izdebski napisał:

A Ty masz dowody, że jest inaczej?

Moje dowody:

Ty chyba kpisz. To ja mam udowadniać czy ty? Vgchartz.com to w buty panie. Nic nie warte dane. Widzę szkoda czasu na dyskusję z fanbojem. Pc umiera, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie zagrywka Ubisoftu, aby zgarnąć więcej nagród w 2014 r. Stwierdzili, że nie mają szans z GTA V i postanowili poczekać na chwałę w 2014. Watch Dogs - (może, bo zostaje jeszcze Wiedźmin 3 ;p) najlepsza gra roku, najlepsza gra sandboks, najlepsza, najładniejsza gra na nowe generacje konsol. The Crew - nowa, wyścigówka, pseudo MMO. The Division - third person MMO Survival w klimatach postapo i technologiami niczym z Ghost Recona. Kombinują, żeby był większy hype, większy hajs i więcej nagród. Taka to już polityka... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 22:00, Valmar napisał:

Ty chyba kpisz. To ja mam udowadniać czy ty? Vgchartz.com to w
buty panie. Nic nie warte dane. Widzę szkoda czasu na dyskusję z fanbojem.
Pc umiera, co nie?

Tak, teraz Twoja kolej na porcję dowodów. Masz lepsze źródła? Masz może dostęp do danych GfK z polskiego rynku? Jak tak, to czekam na statystyki oraz na linki.

Czekam...

Widzę, że nie możesz znależć żadnych powaznych źródeł iż gry PC sprzedają się w milionowych ilościach tak jak na konsolach, prawda? Niestety taka jest brutalna prawda i wreszcie trzeba się z tym pogodzić.

Przy okazji, szef CD Projektu przyznał w zeszłym tygodniu, iż sam "Wiedźmin 2" tylko w wersji PC sprzedał się w Polsce w ilości 180 tys. egzemplarzy. To nawet "Diablo 3" (też tylko wersja PC) sprzedało się w Polsce lepiej, bo w liczbie ponad 200 tys. egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 22:00, Valmar napisał:

Ty chyba kpisz. To ja mam udowadniać czy ty? Vgchartz.com to w buty panie. Nic nie warte
dane. Widzę szkoda czasu na dyskusję z fanbojem. Pc umiera, co nie?


No ba!Jak oczywiście Janek musi dorzucić swoje pięc groszy o fanboystwie i złej sprzedaży gier pc, ale to, że te dane to mogę sobie wsadzić w tyłek to już druga sprawa.I jeszcze jedno.Mogę koledze polecić dobry tekst w CDA na temat piractwa itd.Ciekawe czy po przeczytaniu tego, kolega Janek dalej będzie tak bronił biednych twórców?I proszę cię nie mów nic o wstydzie, bo to ty powinieneś sobie go oszczędzić, bo jaki temat by to nie był to zawsze musisz zacząć akurat gadać o tym.Więc proszę cię, ale zaoszczędz wstydu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 22:15, Janek_Izdebski napisał:

Przy okazji, szef CD Projektu przyznał w zeszłym tygodniu, iż sam "Wiedźmin 2" tylko
w wersji PC sprzedał się w Polsce w ilości 180 tys. egzemplarzy. To nawet "Diablo 3"
(też tylko wersja PC) sprzedało się w Polsce lepiej, bo w liczbie ponad 200 tys. egzemplarzy.


O czym mówisz?Exy pecetowe nie raz i nie dwa się sprzedają lepiej od konsolowych to po pierwsze.I jeszcze jestem jednego ciekaw.Czy te twoje "prawdziwe dane" uwzględaniją wersje cyfrowe, bo dystrybucja cyfrowa na pc to 70%, albo i więcej tego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:28, Kadaj napisał:

GTA znudziło mi się dawno temu, zresztą do napisów końcowych dotarłem tylko w "trójce",
każda kolejna bawiła coraz mniej. Asasyna ukończyłem każdego nie nudząc się ani przez
chwilę.

Tak, mam podstawy sądzić, że będę się przy Black Flag dostarczy mi sporo rozrywki.


Cieszę sięz tego powodu, ja niestety zacząłem grać w Assasiny po obejrzeniu kilkunastu przeróbek i nie mogłem nie zauważyć glitchy i błędów :)
Choć kiedyś się zabiorę i skończę chociaż 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 22:20, Kajmal napisał:

O czym mówisz?Exy pecetowe nie raz i nie dwa się sprzedają lepiej od konsolowych to po
pierwsze.

Które? Wymieniaj tytuły z wynikiem sprzedażowym oraz tym, czy gra w ogóle na siebie zarobiła (bo Crysis na siebie na przykład nie zarobił).

Dnia 15.10.2013 o 22:20, Kajmal napisał:

I jeszcze jestem jednego ciekaw.Czy te twoje "prawdziwe dane" uwzględaniją wersje
cyfrowe, bo dystrybucja cyfrowa na pc to 70%, albo i więcej tego rynku.

Źróóóódło. Poza tym, gdyby sprzedaż gier na PC w wersjach cyfrowych była taka dobra, to od razu znalibyśmy wyniki tej sprzedaży. W końcu policzyć ją bardzo łatwo. To nie retail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 22:20, Kajmal napisał:

O czym mówisz?Exy pecetowe nie raz i nie dwa się sprzedają lepiej od
konsolowych to po pierwsze.

Tylko gry Blizzarda. Ale takie np. produkcje od Runica czy od Creative Assembly już niekoniecznie.

Taka stricte PC-towa "Magicka" - 1,3 mln sprzedanych egzemplarzy. "Legend of Grimrock" - 600 tys. sprzedanych kopii. Niezbyt imponujace liczby w porównaniu z konsolowymi blockbusterami.

Dobrze zoptymalizowany "Max Payne 3" na PC był za to welkim failem sprzedażowym. Wiem, wiem, to nie jest PC-towy ex, ale też jedno z większych blaszakowych rozczarowań, jesli chodzi o sprzedaż.

Zachód po prostu konsolami stoi, nie to co Polska i reszta byłych "demoludów", gdzie dominuje PC.

Dnia 15.10.2013 o 22:20, Kajmal napisał:

I jeszcze jestem jednego ciekaw.Czy te twoje "prawdziwe dane" uwzględaniją wersje
cyfrowe, bo dystrybucja cyfrowa na pc to 70%, albo i więcej tego rynku.

Jak dobrze wiesz, nie ma publicznie dostępnych danych na temat dystrybucji cyfrowej na PC. Możesz bazować jedynie na dziennych statystykach Steama, na rankingach TOP10, TOP20 i na niepełnych danych, które przedstawiają sami wydawcy (zazwyczaj nie podają dokladnych danychcyfrowej dystrybucji).

http://store.steampowered.com/stats/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 22:17, Kajmal napisał:

/.../

Możesz zdradzić co to za tekst? Rzucić linkiem lub odesłać do numeru CDA, w którym został opublikowany? W ogóle jaka jest wymowa tego artykułu. Możesz napisać coś więcej? Z góry dziękuję.

BTW, to nie ja rozpocząłem tę dyskusję tylko kolega Valmar w poście nr 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech się modlą, żeby W3 nie wyszło zimą 2014, bo cały ich misterny plan...

Przecież W3 wyjdzie wcześniej niż zimą więc tak czy siak Ubi ma przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem W D przestraszyło się GTA V :-)

GTA V to olbrzymi sukces, z pewnością znajdzie jeszcze masę nabywców w niedługim czasie, wydaje mi się że Ubi czuje że ich gra jest słabsza od rockstara i nie chcą kompromitacji.... a tak rozciągnie się w czasie i "jakoś to będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby dlaczego ma przesrane.

GTA V wyszło i ma swoją społeczność w której największa liczba jest na konsolach i taka prawda poza tym główne gry serii wychodzą średnio 200 dni po premierze wersji konsolowych a jak nie wyjdzie trudno dla mnie żadna strata po VC seria mi się znudziła a po SA odstraszyła (pisze to gracz PC)

W3 to fantasy RPG więc przyrównania trochę nie na miejscu.

WD jest zupełnie różne o tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się obrona piractwa? :D Z moich znajomych, którzy są pecetowcami chyba tylko ja wszystkie gry kupuję. U reszty procent spiraconych gier waha się od 50 - 100% :D
Niestety, piractwo nadal jest poważnym problem jeśli chodzi o rynek pecetowy, w związku z czym ten nie jest tak atrakcyjny jak rynek konsolowy. Szczerze mówiąc ciężko by mi było wskazać grę, która lepiej się sprzedała na PC niż na konsolach (oczywiście przyjmując, że miały premierę w tym samym momencie) :)
Co do samego piactwa - nie każdy musi posiadać konkretną grę (argument, że mnie nie stać), tak jak nie każdy ma własny samochód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 23:49, pawbuk napisał:

/.../

pawbuk, nie wdawaj się w dyskusje, które raczej nie mają prawa się skończyć jakimś sensownym wynikiem z użyciem racjonalnych argumentów.

PC-towego, pirackolubnego betonu i tak nie przekonasz. Oni od dawna twierdzą: "ja nie kradnę, ja tylko powielam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek_Izdebski---> Ty się tak zbytnio o zyski z GTA V na PC nie martw, podaj mi jakiekolwiek statystyki lub jakikolwiek artykuł o "współpracy" producentów gier z producentami sprzętu komputerowego, bo jakoś nikt nigdy głośno nie napisał ile takie firmy jak Nvidia czy Amd wydają rocznie kasy aby ich klienci mieli w co grac na ich sprzęcie za 1500/2000zł, a takie firmy ja Ubi, SE czy WB za darmo nie dają swoich gier do kart graficznych, a jak wiadomo nie od dziś R* za każdym razem jak wydawał swój tytuł na PC współpracował z Nvidią

http://www.geforce.com/landing-page/free-splinter-cell-blacklist
http://www.geforce.com/free-batman
http://www.geforce.com/landing-page/free-metro
http://sites.amd.com/pl/promo/Documents/never-settle-multi-bundle-offer-landing_pl.html
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-gaming-evolved-deep-silver-square-enix-ea-dice-red5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 00:05, Sebo1020 napisał:

Ty się tak zbytnio o zyski z GTA V na PC nie martw,

Przecież w tej dyskusji nic nie pisałem o "GTA V"... Skądżeś Ty wyskoczył z tym "GTA V"?

Dnia 16.10.2013 o 00:05, Sebo1020 napisał:

podaj mi jakiekolwiek statystyki lub jakikolwiek artykuł o "współpracy" producentów
gier z producentami sprzętu komputerowego, bo jakoś nikt nigdy głośno nie napisał ile
takie firmy jak Nvidia czy Amd wydają rocznie kasy aby ich klienci mieli w co grac na ich
sprzęcie za 1500/2000zł, a takie firmy ja Ubi, SE czy WB za darmo nie dają swoich gier
do kart graficznych, a jak wiadomo nie od dziś R* za każdym razem jak wydawał swój
tytuł na PC współpracował z Nvidią

http://www.geforce.com/landing-page/free-splinter-cell-blacklist
http://www.geforce.com/free-batman
http://www.geforce.com/landing-page/free-metro
http://sites.amd.com/pl/promo/Documents/never-settle-multi-bundle-offer-landing_pl.html
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-gaming-evolved-deep-silver-square-enix-ea-dice-red5.html

Ale ja przecież nie zaprzeczam wspomnianym przez Ciebie oczywistym faktom.

Ja tylko uzmysławiałem Valmarowi i spółce, że sprzedaż gier AAA na PC (w przypadku produkcji multiplatformowych), to pikuś w porównaniu do ilości sprzedaży tychże gier na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować