Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs opóźnione do wiosny przyszłego roku

92 postów w tym temacie

> Dotarło do mnie, że może chcą żeby W_D było grą roku ale wiedzą że nie przebiją gta...hmm
Niech się modlą, żeby W3 nie wyszło zimą 2014, bo cały ich misterny plan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 19:12, Lucas162 napisał:

No fakt kaplica tym bardziej, że GTA V na PC kupi jakieś 600 tysięcy ludzi
co jest wielkim G

Dobrze prawisz, ale fanboje R* i blaszaka nie rozumieją, że może poza grami Blizzarda, gry PC-towe sprzedażowymi sukcesami na ogól nie bywają...

Tak naprawdę, gry PC najlepiej schodzą jako tzw. długi ogon sprzedażowy w dystrybucji cyfrowej (vide "GTA IV" i "Episodes from Liberty City"). Stąd taki sukces Steama, gdzie pokaźny odsetek sprzedaży stanowią właśnie gry z długiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do wiosny, to sprawa jest prosta - Ubi przerzuca WD i The Crew na następny rok fiskalny. Bardziej zastanawia mnie, dlaczego. Może planują jakieś nowe IP i obstawiają straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Kolekcjonerka zamówiona, to miała być moja pierwsza gra na next-gena...

Ja się pytam: na co im było tyle hype''u? Przecież musieli wcześniej wiedzieć, że nie zdążą z premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 20:33, Janek_Izdebski napisał:

Dobrze prawisz, ale fanboje R* i blaszaka nie rozumieją, że może poza grami Blizzarda,
gry PC-towe sprzedażowymi sukcesami na ogól nie bywają...


Masz jakieś dowody? Bo póki co sam bzdurzysz jak fanboj. Tylko że konsol. Gdyby gry na pc nie byłyby sprzedażowymi sukcesami jak starasz się to wmówić, to nikt by ich na blaszaki nie wydawał. Widać opłaca się, więc skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie narzekam, zagra się w ACIV, a na więcej i tak pewnie nie będę miał czasu, więc i
> tak bym nie kupił żadnej innej premiery. ;p

Coś nowego jeszcze w tej grze mogą dać? :/
To nie GTA, że każda część jest inna.
WD zapowiadało się świetnie, a teraz trzeba czekać o ile znowu coś się nie opóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:00, Valmar napisał:

Masz jakieś dowody? Bo póki co sam bzdurzysz jak fanboj. Tylko że konsol.
Gdyby gry na pc nie byłyby sprzedażowymi sukcesami jak starasz się to
wmówić, to nikt by ich na blaszaki nie wydawał. Widać opłaca się, więc skończ.

A Ty masz dowody, że jest inaczej?

Moje dowody:

1. Liczne artykuły artykuły na MCV UK, GamesIndustry.biz, Eurogamerze chociażby.

2. Raporty finansowe firm (to co jest jawne oczywiście, nie wszystkie dane są udostępniane).

4. To co wiadomo z doniesień NPD na rynku amerykańskim. Do miarodajnych danych GfK z polskiego rynku nie mam dostępu (takowy mają tylko wielkie sieci handlowe i polscy dystrybutorzy/sklepy.

5. Szacunkowe dane (i częściowo niemiarodajne) z Vgchartz.com czy z brytyjskiego UKIE (GfK Chart-Track).

http://www.vgchartz.com/

http://ukie.info/

http://www.chart-track.co.uk/

Sam zatem skończ Waść, wstydu oszczędź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA V pokazało jak sie robi dobre sandboxy a oni stwierdzili że Watch Dogs się do niego
> nie umywa i teraz kombinuja co by tu dodać... hahaah + do tego dochodzi kolizja z AC
> IV


Co ma piernik do wiatraka?
Jedyne co występuje w GTA i WD to samochody i ludzie TO WSZYSTKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:07, Boguslav4 napisał:

Coś nowego jeszcze w tej grze mogą dać? :/

Piratów. :D

Dnia 15.10.2013 o 21:07, Boguslav4 napisał:

To nie GTA, że każda część jest inna.

GTA znudziło mi się dawno temu, zresztą do napisów końcowych dotarłem tylko w "trójce", każda kolejna bawiła coraz mniej. Asasyna ukończyłem każdego nie nudząc się ani przez chwilę.

Tak, mam podstawy sądzić, że będę się przy Black Flag dostarczy mi sporo rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować