Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Star Wars: Battlefront zdradzają swoje obawy. "Taki projekt można tylko spartaczyć"

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Do tej pory przedstawiciele DICE opowiadali wyłącznie o tym, jak bardzo chcieli zrobić nową część Battlefronta. Teraz uzupełniają, że gdy już dostali tę szansę, obleciał ich strach.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Star Wars: Battlefront zdradzają swoje obawy. "Taki projekt można tylko spartaczyć"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach tam, dacie radę. To jak z przesiadką z drugiej wojny do współczesności, a to się wam udało. Nie mogę się tej gry doczekać, w końcu coś innego niż kolejny modern konflikt.

BTW, ciekawe co EA szykuje na przyszły rok... Znowu MoH? :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ach tam, dacie radę. To jak z przesiadką z drugiej wojny do współczesności, a to się
> wam udało. Nie mogę się tej gry doczekać, w końcu coś innego niż kolejny modern konflikt.
>
> BTW, ciekawe co EA szykuje na przyszły rok... Znowu MoH? :f

MoH? ok, ale niech jakiś baran w zarządzie w końcu wpadnie na pomysł by powrócić do WWII, w innym wypadku nikomu nawet pirata nie będzie się chciało ściągać że już nie wspomnę o inwestycji w taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W takich przypadkach możesz tylko spartaczyć robotę, prawda? Obiecaliśmy sobie, że jeśli to zrobimy, musimy to zrobić jak należy."

Znaczy, spartaczyć to jak należy ? ;)
Tak wiem, o co chodziło. Po prostu ciekawe zestawienie wyrwane z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nikogo już chyba dzisiaj II WŚ nie obchodzi, poza tym co to zmieni? Gameplay nadal pozostanie
> tak samo marny.

Myślę, że wielu obchodzi. Ja bym chciał powrotu do tamtych czasów. Zwłaszcza, że na nexgeny nie będzie żadnego FPSa w czasach II wojny. Kto pierwszy go wyda (EA vs. Activision) ten wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam ze zniecierpliwieniem i nadzieją, że wyjdzie na ps3 :)
Wątpię, kto będzie chciał za 2 lata zrobić i wydać grę na konsole poprzedniej generacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować