Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawniona przez Amazon

26 postów w tym temacie

Trochę zbyt minimalistyczna ta okładka jak na to, żeby była oficjalna i ostateczna. A 30 września brzmi prawdopodobnie, chociaż nie ma to w tej chwili raczej większego znaczenia, czy będzie 30 września, 30 października czy 30 listopada. Tym niemniej ta pierwsza data byłaby dla mnie o tyle przyjemna, że dzień przed urodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 10:39, ArkStorm napisał:

Dobrze dobrze :) zdążę przejść jeszcze raz 1 część i nadrobię 2 :)


Dokładnie to samo pomyślałem :)
Akurat jestem w trakcie kolejnego przejścia W1 więc myślę, że do września się wyrobię ;)

Echh... to czekam na preordery. Kolejna EK do kolekcji to must have :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka mogłaby być, gdyby tytuł dać na środku, a tak - czegoś tu brakuje.
Ja czekam na oficjalne info od Redów odnośnie daty wydania.I w grę wchodzi tylko jedno - kolekcjonerka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REDzi nie podali daty premiery pewnie po części z powodu podobnej daty premiery Dragon Age III: Inquisition (ta gra też jest przewidywana na II kwartał 2014).
Wrześniowa data premiery wydaje się być prawdopodobna, bo znając EA DA pojawi się przed świętami.

Jak dla mnie może i być wiosna 2015, byle by gra odniosła sukces i była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna się zawiodła, że tak późno ale moim zdaniem data w miarę dobra :)
Okładka bez Geralta, hmmm szkoda, że nie ma Białego Wilka na niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okladka moze byc, minimalizm tez jest OK.

A co do terminu, to chyba wole standardowe Redowe "wyjdzie jak bedzie gotowe" i dowiedziec sie niespodziankowo tydzien przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data byłaby spoko, można nadrobić to i owo w starych częściach jeszcze, ale okładka jak dla mnie wygląda trochę jak ze stadionu dziesięciolecia w latach jego bazarowej świetności, czekam na lepszą oraz ujawnienie EK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zajebiście bo w moje urodzinki :D więc będę mógł w pełni legalnie kupić bo to 18 a z drugiej liczyłem na to że wyjdzie przed wakacjami albo chociaż w trakcie a tak jak wiesio wyjdzie mi w klasie maturalnej... Może być kiepsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że spodziewałem się że wyjdzie wcześniej ale w sumie to bardzo dobrze bo już mam parę tytułów na pierwsze półrocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oficjalna okładka, tylko zrobiona przez Amazon, by cokolwiek wstawić.

Radzę wymieniać sprzęt, żeby potem nie marudzić na to, że wymagania będą porównywalne do Watch Dogs, z tym, że W3 wciśnie w fotel swoją oprawą graficzną w przeciwieństwie do gry Ubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować