Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszyscy posiadacze World of Warcraft otrzymują Cataclysm za darmo

37 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Zakładając, że nie kupili go już wcześniej, wszyscy posiadacze gry otrzymali bezpłatny upgrade do wersji Cataclysm, stąd graczom nie bawiącym się w dokładanie kasy do dodatków brakuje już tylko Mists of Pandaria.

Przeczytaj cały tekst "Wszyscy posiadacze World of Warcraft otrzymują Cataclysm za darmo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie to, sam chciałem wrócić do WoW''a ale nie gram już od prawie 4 lat więc kupno Cata + MoP + subskrybcji byłoby dość bolesne teraz może się zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu graczy po prostu wyrosło z tej gry, a nowi wolą pójść do konkurencji, gdzie mają taniej.
BTW pozdrawiam tych, którzy kupili Cataclysm podczas "przeceny" na gram.pl kila dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cataclysm dostałem za darmoszkę wraz z WotLK już dawno temu przy okazji któregoś ze Scroll Of Resurrection.
Ponad rok temu to było, niestety do wowa i tak nie wróciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie teraz niech obniżą/usuną opłatę za granie, usuną MoP-a i wydadzą jakiś pożądny dodatek(a nie jeszcze więcej grindowania jak w pandari) i będzie można wracać do grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:08, Demagol napisał:

WoW zawsze był grindowaniem, aż niemiło.

I rozbieraniem Blood Elfek. Chyba drugi filar gry zaraz po grindowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:08, Demagol napisał:

WoW zawsze był grindowaniem, aż niemiło.


Zależy jak to gra, to akurat jedna z tych gier, w których można sobie doskonale radzić bez grindu. Jeden raid z dobrą gildią da ci więcej niż kilka miesięcy grindu. Biorąc pod uwagę, jak wygląda sprawa pod tym względem w innych MMO - mijasz się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:24, Demagol napisał:

Moje życie w wowie polegało na wiecznym grindzie, a załapałem się może na dwa raidy xD.


Po prostu reprezentowałeś niższe warstwy społeczne. To nie znaczy, że wszyscy tam mają takie nędzne życie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Nie gram już w tę nudną grę, to głupota była xD.

A jak sobie przypominam, ile GRINDU musiałbym włożyć w zmajstrowanie sobie gearu Eviscerator dla mojej rogalki, to sobie przypominam, że WoW to NAJGORSZA GRA ŚWIATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:27, Demagol napisał:

Prawdopodobnie tak. Nie gram już w tę nudną grę, to głupota była xD.


To jest obwinianie MMO za to że jest MMO. Musi być grind, który przytrzyma lud pracujący miast i wsi w grze, bo inaczej będzie relatywnie niewielu graczy. Wiele osób po prostu lubi te nudne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, czyli weterani którzy płacili 100% ceny po premierze, albo przynajmniej jakąś mniejszą dłuzszy czas po premierze dostają przysłowiowe "gówno" ? Myślmy ciepło o nowych, ale na starych miejmy wyjebane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, po prostu MMO nie są dla mnie. Co nie zmienia faktu, że na WoW-ie zawiodłem się z różnych powodów (głównie lore, klimat, ale questy składające się w głównej mierze z grindu to porażka - szkoda, że tak mało jest ciekawych zadań) i jak mam grać w coś sieciowego (a kiedyś ostro pocinałem w takiego np. Jedi Outcast), to wybiorę grę, w której nie muszę spędzać tysiąca godzin żeby zdobyć sprzęt, który zapewni mi jako taką zabawę.

Szkoda, że The Old Republic jest tak koszmarnie zoptymalizowany i technicznie leży. Gdyby był pod tym względem na takim poziomie jak WoW, to chętnie bym grał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:31, Aludra napisał:

Ja wrócę do blizzardowskiego mmo... jak wyjdzie tytan :)


Nie wiadomo, czym będzie Titan. I czy w ogóle będzie MMO, bo przecież ostatnio projekt przeszedł restrukturyzację.

@mt17
Ostatnio korporacje nienawidzą stałych klientów, widzę, że Blizzard też wpasowuje się w tę tendencję :D. A może chce przyciągnąć nowych, bo na starych graczy nie ma co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna. Jestem jedna z wieeeeeeeeeeeelu osob zapewne, ktore kupily Cata po premierze. I teraz co? Kij nam w oko -.- taka sama sytuacja z WotLK (ze SoR). Mogliby choc tydzien darmowy dac ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:49, Demagol napisał:

Tak, to prawda, po prostu MMO nie są dla mnie.


Ja się nagrindowałem sporo w GW, żeby pozdobywać różnorakie "tytuły", w WoWie praktycznie nic, bo zawsze grałem w ekipie, która umożliwiała grę bez grindu.
MMO służy głównie zabijaniu czasu (stąd tyle w nich dzieci, które po prostu mają mnóstwo czasu do zabicia i niewiele pomysłów, co z nim zrobić) i sam poświęciłem takim bzdurnym rzeczom pewnie z kilka tysięcy godzin w życiu. Ale mam z tego jeden pożytek - teraz mi przynajmniej nie brakuje cierpliwości by "grindować" równie nudne rzeczy w życiu dzięki czemu mogę spokojnie np. uczyć się przez kilka godzin dziennie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować