Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszyscy posiadacze World of Warcraft otrzymują Cataclysm za darmo

37 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2013 o 13:11, Demagol napisał:

Obym swoje szczenięta wychował jak należy i wartościowe gry im sprezentował.


Jak twoje dzieci będą grały w TA i Thiefa zamiast w Dragon Age 9 i Fifa 2032 (z zespołami transseksualnymi) to przyjdzie pracownik socjalny i ci je zabierze. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zdaniem analityków, gra zaliczyła niemały spadek zysków" Bez urazy ale o zyskach oraz ich spadkach niech wypowiada sam Blizzard a nie ci pożal sie Bożę analitycy co bawią się w proroków... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 14:41, Eternal101 napisał:

Bez urazy ale o zyskach oraz
ich spadkach niech wypowiada sam Blizzard a nie ci pożal sie Bożę analitycy co bawią
się w proroków... -.-


Jeśli mnie pamięć nie myli, to Blizzard należy do tych firm, które się nie dzielą takimi informacjami, ale może jak ładnie poprosimy, to zrobią dla nas wyjątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:49, Demagol napisał:

Tak, to prawda, po prostu MMO nie są dla mnie.


Gracze PvE, uwielbiający naparzanie skryptów kochają grind. Dla nich tworzona jest większość gier tego typu, random drop, powtarzanie tych samych rajdów do znudzenia powielającymi się schematami. Nigdy tego nie zrozumiem.

Komfortowa oparta na umiejętnościach gra zaczyna się dopiero w PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 15:02, Zajanski napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Blizzard należy do tych firm, które się nie dzielą takimi
informacjami, ale może jak ładnie poprosimy, to zrobią dla nas wyjątek?


No to widzisz, skoro sam Blizz się nie chwali to niech ci analitycy też skończą z tych swoich kryształowych kul czytać... Bo niektóre informacje są z palca wyssane i mijające się z prawdą o setki kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 15:34, Eternal101 napisał:

Bo niektóre informacje są z palca wyssane i mijające
się z prawdą o setki kilometrów.


A twoje twierdzenie o tym, że to są informacje "mijające się z prawdą o setki kilometrów" nie jest wyssane z palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2013 o 15:36, Zajanski napisał:

A twoje twierdzenie o tym, że to są informacje "mijające się z prawdą o setki kilometrów"
nie jest wyssane z palca?


Jakis czas temu na gramie byl news o tym ze WoW mimo spadajacej ilosci aktywnych kont, zarabia coraz wiecej, dzieki sklepikowi.
Watpie zeby w przeciagu maksymalnie dwoch miesiecy to sie na tyle zmienilo, a tym bardziej zeby analitycy mieli dostep do takich informacji.
Wiec tak, to zwykle pieprzenie analitykow, ktorzy juz nie raz pokazali ze nadaja sie najwyzej do wyrzucania gnoju ze stodoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 15:36, Zajanski napisał:

A twoje twierdzenie o tym, że to są informacje "mijające się z prawdą o setki kilometrów"
nie jest wyssane z palca?


TigeXP Ci już wyjaśnił nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 15:48, TigerXP napisał:

Wiec tak, to zwykle pieprzenie analitykow, ktorzy juz nie raz pokazali ze nadaja sie
najwyzej do wyrzucania gnoju ze stodoly.


Nikt nie mówi, że analitycy są nieomylni, co najwyżej ludzie sobie to uroili i potem się dziwią, że zdarzy im się pomyłka.
Po prostu śmieszy mnie, kiedy ktoś automatycznie odrzuca wszystkie wypowiedzi analityków, bo "nic nie wiedzą" jednocześnie samemu arbitralnie o tym orzekając, tak jakby ktoś im objawił te prawdy niedostępne analitykom.
Prędzej już zawierzę analitykom niż forumowym ekspertom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2013 o 15:57, Zajanski napisał:

Po prostu śmieszy mnie, kiedy ktoś automatycznie odrzuca wszystkie wypowiedzi analityków,
bo "nic nie wiedzą" jednocześnie samemu arbitralnie o tym orzekając, tak jakby ktoś im
objawił te prawdy niedostępne analitykom.


Ok, masz racje. Tyle ze akurat w tym przypadku analitycy nie maja racji.


A teraz wracajac do tematu. Sam jestem osoba ktora kupila cata zaraz po premierze i naprawde nie rozumiem tego narzekania ze niby to zostalismy nabici w butelke. To jest biznes, w grach MMO bardziej niz w innych gatunkach licza sie promocje i przedluzanie zycia gry. To samo kiedys bedzie z MoP-em (ktory jest najlepszym dodatkiem jesli chodzi o mechanike gry) i kolejnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja. Wielu potencjalnych nowych graczy może zniechęcać konieczność kupowania podstawki i dwóch dodatków, aczkolwiek taki stan rzeczy nie potrwa zbyt długo, bo na Blizzconie zapewne zapowiedzą już 5 dodatek, a MoP raczej zbyt prędko nie trafi do podstawy.

Dnia 16.10.2013 o 12:10, ww3pl napisał:

I rozbieraniem Blood Elfek. Chyba drugi filar gry zaraz po grindowaniu.

No nie wiem, draenei wyglądają imo dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 16:35, Dared00 napisał:

Do pasa ;)

Dlaczego? Kopytka i ogonek jak dla mnie mogą być. Lepsze niż te u taurenek xD No a poza tym przynajmniej jako jedyna rasa nie są prostym kopiuj/wklej ze standardów fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować