Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa funkcja w League of Legends pozwoli wybrać rolę jeszcze przed rozpoczęciem wyszukiwania sesji

28 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Firma Riot Games zapowiedziała, że zamierza wprowadzić w League of Legends funkcję Team Builder, pozwalającą graczom wybierać czempionów i role, jakie chcą pełnić, zanim jeszcze dołączą do jakiejkolwiek sesji.

Przeczytaj cały tekst "Nowa funkcja w League of Legends pozwoli wybrać rolę jeszcze przed rozpoczęciem wyszukiwania sesji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super- a teraz co ze mną? Gram sobie 4Funowo bez spiny (no chyba,że się wybitnie toksyczny/głupi gracz trafi) i nie mam preferowanej pozycji. Gram na każdej pozycji i nie mam swojej ulubionej- i co? Teraz mam wybierać? >.>

Tak- wybiorę stary tryb wyszukiwania i tylo :S Czyli- dla mnie żadna wieść :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% masz pozycje którą lubisz bardziej, każdy ma :P
Chociażby przez championy które posiada.

btw
Gra takie gry bez znajomych to jak picie piwa do lustra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie, czasem człowiek chce pograć na jakiejś linii, a nie chce się w lobby kłócić "FIRST MID!!11" :P Pewnie oczekiwanie będzie dłuższe, ale to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 13:32, rastakol napisał:

WoW fajnie a teraz odpowiedzcie na moje zgłoszenie nr. WY00531261


Przestań spamować tym zgłoszeniem nr. XXXXX na forum, jeśli zobaczę raz jeszcze w jakimś poście, że prosisz o odpowiedź na te zgłoszenie dostaniesz nagrodę za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Jeżeli by tak nie było to byłoby naprawdę ciekawie ;) Mi się wydaje, że ten obrazek championa to jest tylko wybór preferowany, aby potem się ewentualnie dogadać i zawrzeć kompromis w tej kwestii. Chociaż i tak jak ja gram w LoLa to gram z trójką znajomych i jeden dochodzi randomowo. Ja zawsze support lub top więc problemu z tym też nie mam. Oby tylko mi nikt nie kazał na junglę iść... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu...może i będzie trzeba dłużej czekać, ale przynajmniej nie będzie sytuacji, że już przed grą zaczyna sie flame bo dwie czy trzy osoby chcą mida
Ja tam dość często gram supportem, więc raczej nie będę miał problemów z kolejką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 12:35, Maelius napisał:

To będzie jak w WoWie. Mid i AD carry będą czekali w kolejkach, a support i tank nie
;D

Jaki tank? Słyszałem o topie, który będzie tak samo oblegany jak mid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam nagly wzrost kobiet w Lolu, w koncu ktos musi robic za support :D a tak na powaznie to szczerze watpie aby takie rozwiazanie mialo sens, ze wzgledu na to ze bardzo mala liczba ludzi, w tym ja, chce/lubi grac supportem. A juz to widzę jak ktoś kto zaznaczyl "ONLY MID" pojdzie na supporta, no chyba ze bedzie trollował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłeś. Ja jestem supportem i bardzo lubię tę rolę. Fakt, zdarzają się i to nawet często gracze, którzy uważają supp za warding station i sami nic nie robią w tym kierunku, junglerzy/tanki, które nigdy nie kupią oracle i dziwią się, że drużyna przeciwna ich miażdży, bo nie mamy takiej map awareness jak przeciwnicy i zwalają wszystko na supporta.
Ale gdy tylko przebijesz się przez tą górę frajerów, którzy nigdy supportem nie grali to jest całkiem przyjemnie. Co dopiero jak już takim Threshem zjesz na solo ich adc to wszyscy klaszczą, to jest dopiero uczucie. Szczerze polecam dla osób cierpliwych, dla szczególnie niecierpliwych ap mid tylko i wyłącznie.
Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu więcej szans na grę będą dostawali supporterzy, tacy jak ja :D Mi to tam w to mi graj. Tylko raz musiałem się kłócić z kimś o to, że chce grać supporta i musiałem grać mida. Dziwne to to, że musiałem i się do tego nie pchałem, ale taka prawda. Tylko potem okazało się, że typek najzwyczajniej w świecie nie wiedział co robi i ostatecznie ja swoją linię wybroniłem, a on mało co był supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować