Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzą dwa nowe DLC do Civilization V z losowymi mapami

9 postów w tym temacie

To znaczy te elementy losowe to np. surowce itp ? Bo odwzorowane mapy kontynentów raczej nie miały by sensu jeżeli rodzaj terenu byłby losowy...

I jeżeli dobrze rozumiem te te DLC zawierają tylko mapy ? Jak tak to nie widzę po co je dają skoro sporo kontynentów już było dodanych albo w poprzednich DLC albo gracze sami je sobie w edytorze zrobili.

No chyba że ta "nowa losowość" jest jakaś ciekawa ale z tego opisu to nic takiego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest napisane w sklepie Steam to tylko kontury kontynentów pozostaną stałe, a losowe (rodzaj terenu, surowce, itp) będą tylko ich wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co jest napisane w sklepie Steam to tylko kontury kontynentów pozostaną stałe,
> a losowe (rodzaj terenu, surowce, itp) będą tylko ich wnętrze.

Aha. To nie wiem, dla mnie trochę głupie. Po co mi kształt prawdziwego i losowe wypełnienie ? i to jeszcze za 5 euro ?
Może gdyby to działało w edytorze to by było ciekawsze. Taka opcja dla leniwych. Malujesz sam kontynent a teren wypełnia gra.

Ale moim zdaniem takie DLC jest totalnie spóźnione biorąc pod uwagę aktywność samych graczy w zakresie tworzenia map i modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że problemy z licencjami nie pozwolą na więcej scenariuszy w stylu tego steampunkowego z G&K...
Mody modami, ale możliwość dostania do skolonizowania świata z innej gry byłaby świetna.
Zresztą o czym ja piszę- nawet Alfa Centauri 2 nie dostaniemy :(
Pytanie czemu? Brak technologii, drogi developing, konieczność reklamy czy małe potencjalne zyski wydają się tutaj nie pasować- szczególnie, że pierwszy AC opierał się na znacznych, bo znacznych, ale jednak zmianach tylko w silniku poprzedniej części o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego ludzie robią tutaj taki wielki problem ze zwykłych literówek, które mogą się
> każdemu przytrafić?

Ponieważ jest to portal wybitnych językoznawców i polonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować