• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Darek_Jedi

DS II - chciałbym kupić POPRAWNĄ wersję

Pytanie

Z pewnością ten temat zostanie zablokowany ale musze zadać to pytanie:

Kiedy/Czy zostanie wypuszczona gra w poprawnej wersji ?? Mam na myśli poprawnie działającą grę a nie patcha do ściągnięcia z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.10.2005 o 13:44, Konrad512 napisał:

Masz na mysli zle dzialajaca wersje PL?? :P


Dokładnie tak. Wydając 129 zł na gre nie mam ochoty wyrzucac pieniedzy na towar wadliwy. Czy ktos z CDP moze odpowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A za przeproszeniem - w czym tkwi problem? Irytuje cię jakiś bug? (wywnioskowałem ,że coś nie tak z wersją pl :)Jeżeli tak - stosowna łatka powinna go naprawić. Nie wiem czy opłacało by się CDP Wydawać od nowa gre - którą może poprawić łatka ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóz, jesli ktoś widział DS 2 PL to wie, że tutaj CDP nawaliło zupełnie i polska wersja jest zwyczajnie spartolona (chodzi o wzgledy techniczne, nie językowe). Działa gorzej niż angielska (chodzi o szybkość - chyba że ktoś potrafi mi logicznie wytłumaczyć, czemu angielska beta na moim kompie śmigała, a pełna polska wersja się tnie), ponadto co jakiś czas zamiast normalnych liter pojawiają się jakieś krzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I tu niestety się zgodzę z Jedi. Jeśli już gra kosztuje tyle kasy to CDP mógłby się postarać i dokończyć wersję polską. Nie rozumiem czemy płacąc za grę 129zeta musze jeszcze ściągać łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra w polskiej wersji jest wadliwa poniewaz dziala potwornie wolno.
Kupujac gre chcialbym w nia zagrac a nie meczyc sie, sciagac patche (poprawiajacego plynnosc gry i tak w dodatku jeszcze nie ma), kasowac jakies pliki i przestawiac opcje dzwieku.

Stad moje pytanie: kiedy bedzie dostepna PRAWIDLOWO DZIALAJACA wersja gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 19:16, Darek Jedi napisał:

Stad moje pytanie: kiedy bedzie dostepna PRAWIDLOWO DZIALAJACA wersja gry??


A wiesz jak dzziała na patchu? Bo ja gram, działa u mnie płynnie i krzaczków nie mam (nie wiem nawet o jakie krzaczki wam chodzi)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Płynie giera chodzi jak masz super kompa(jak ja, chociaż i w paru momentach się zacina na przykład kiedy wlączam ekwipunek lub handel gra zwalnia, a demie czegoś takiego nie był) a wielu osobom którym pełna angielska lub demo chodzi dobrze polska wersja strasznie zwalnia. No i w moim przypadku nie ma flimików w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam AMD Athlon XP 2600+, 768 MB RAM, Ge-Force 6600GT i nie da się po prostu grać :/ Od zakupu (czyli zamówienia przed premierą) gra sobie leży na półce i czeka na patcha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm to dziwne bo u mnie na AMD Athlon Xp 2500+, 512Mb DDR i GeForce FX 5200 gra chodzi w miarę płynnie, na najniższych szczegółach, ale grafika pozostaje dobra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie patch nie poprawił problemu z napisami w grze. Przy każdej wypowiedzi muszę szybko klikać w tekst aby wyświetlił się cały inaczej wskakują krzaczki i muszę powtórnie wchodzic do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 10:18, Konrad512 napisał:

Jedi--------------->Spróbuj skasować wersje PL, tzn wytnij plik language.dll z folderu z grą.Gra przyspieszy o połowe
;)


Ale dlaczego mam kupić grę za grubą kasę i kasować z niej polską wersję????? Jak wydaje ponad stówę na grę to chcę sobie w nią pograć w polskiej wersji a nie kasować pliki i zmieniać na angielską wersję. Gry na szczęscie jeszcze nie kupiłem i nie zamierzam kupować bubla!!!

Stąd moje pytanie do CDP:
Kiedy/Czy zostanie wydana POPRAWNIE DZIAŁAJĄCA wersja gry. Jak nie zamierzacie/nie umiecie/nie chce wam się (*niepotrzebne skreślić) jej poprawić to oddajcie ją innemu wydawcy, może inni sobie poradzą z tym problemem skoro wy nawet nie raczycie odpowiedziec graczom (o rozwiązaniu problemu już nie wspominając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować