Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjski dziennik myli firmę z Deus Ex: Bunt Ludzkości za prawdziwą

13 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Ach, The Sun. Dziennikarze brytyjskiej bulwarówki nie raz zaszli nam za skórę swoimi absurdalnym oskarżeniami pod adresem gier wideo (poligon testowy dla terorystów, JEDYNY - bo przecież nie czipsy - powód otyłości u dzieci i masa innych). Teraz po raz kolejny dowodzą, dlaczego nie można brać ich wesołej twórczości na poważnie.

Przeczytaj cały tekst "Brytyjski dziennik bierze firmę z Deus Ex: Bunt Ludzkości za prawdziwą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna sprawa, ale wniosek trochę zbyt daleko idący - równie dobrze autor i redakcja mogli doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że to całkowita bzdura ale i tak to napisać dla rozgłosu. Jak widać działa. Wcale by mnie coś takiego nie zdziwiło, biorąc pod uwagę, że mamy tutaj do czynienia z najniższym rodzajem prasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Brytyjski dziennik myli firmę z Deus Ex: Bunt Ludzkości za prawdziwą"
> Chyba powinno być bierze...

Faktycznie, zmieniałem tytuł w ostatniej chwili i pokręciłem. Dzięki.

Wymowne, że wytykając komuś błąd sam robię jeden:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przerażające jest to, że takie rzeczy mają miejsce tylko ponieważ ciemnota w takie rzeczy wierzy, nie potrafi ich kwestionować ani nie chce się jej doedukować na tyle by samemu objąć to rozumem. Tylko czytają, przyswajają i powtarzają. Jak małpy.
Imprinting :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 19:18, One_of_the_Many napisał:

ciemnota w takie rzeczy wierzy, nie potrafi
ich kwestionować ani nie chce się jej doedukować na
tyle by samemu objąć to rozumem. Tylko czytają,
przyswajają i powtarzają. Jak małpy.


Rozumiem, że Ty po każdym przeczytanym newsie/artykule weryfikujesz wszystkie źródła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 20:41, Ventil napisał:


Rozumiem, że Ty po każdym przeczytanym newsie/artykule weryfikujesz wszystkie źródła?
;)


I sprawdzam źródlo czy nie kardione od innych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować