Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NBA 2K14, LeBron James, Phil Collins i PlayStation 4

18 postów w tym temacie

parodia na maxa.. na nowe konsole wydaja lepsza gra jakościowo i graficznie niż na PC.. brak słow po prostu ...
A wiadomo ze już sredni komp to ma wydajność PS4 lub większą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> parodia na maxa.. na nowe konsole wydaja lepsza gra jakościowo i graficznie niż na PC..
> brak słow po prostu ...
> A wiadomo ze już sredni komp to ma wydajność PS4 lub większą....

Ty się słyszysz kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 18:44, marcin29L napisał:

parodia na maxa.. na nowe konsole wydaja lepsza gra jakościowo i graficznie niż na PC..
brak słow po prostu ...
A wiadomo ze już sredni komp to ma wydajność PS4 lub większą....

Średni, przeciętny pecet nawet się nie zbliża do PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > parodia na maxa.. na nowe konsole wydaja lepsza gra jakościowo i graficznie niż
> na PC..
> > brak słow po prostu ...
> > A wiadomo ze już sredni komp to ma wydajność PS4 lub większą....
> Średni, przeciętny pecet nawet się nie zbliża do PS4.


wystarczy procek i5 i GTX 660 i już jest wydajność PS4 ;)

po za tym w konsolach sa niskonapięciowe procki jaguary a wydajnościowo one nie sa zbyt silne ... trochę im brakuje do AMD FX a co dopiero do i5 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> parodia na maxa.. na nowe konsole wydaja lepsza gra jakościowo i graficznie niż na PC..
> brak słow po prostu ...
> A wiadomo ze już sredni komp to ma wydajność PS4 lub większą....

Kiedy tacy ignoranci jak ty zrozumieją, że konsola ma stałą architekturę dedykowaną do gier. Przeciętny pecet nie zbliża się nawet w połowie wydajnością do PS4. Zobacz sobie statystyki na steamie jak wygląda "przeciętny pecet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie twerdze ze PS4 słabe jest ok ale to gdzies na poziomnie i5 i GTX660 . szkoda ze nie dali do konsoli silniejszego procka i grafiki ale coz.. moze wkoncu beda się starac nad optymalizacja ...

bo co do Xone to porazka konsola slaba i cena za wysoka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 20:04, marcin29L napisał:

ja nie twerdze ze PS4 słabe jest ok ale to gdzies na poziomnie i5 i GTX660 . szkoda
ze nie dali do konsoli silniejszego procka i grafiki ale coz.. moze wkoncu beda się starac
nad optymalizacja ...

No dokładnie, a wbrew pozorom, i5 i GTX660 to nie jest przeciętny pecet.

Patrz na Steam Hardware Survey: http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/?sort=name
Kart z serii GTX 6xx jest około 8,5%, drugie tyle "porównywalnych" Radeonów. Najpopularniejsza karta to zintegrowany Intel HD 3000. 8 giga RAMu posiada 1/4 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety wielu graczy nie stać na cos lepszego.. ale to przeważnie większość dzieci.. wiadomo strasza osoba co pracuje to sobie cos lepszego kupi ....


ale wydajnościowo i5 660GTX to sredniakP:) o to mi chodziło:)

Sam mam Phenoma II 955 @ 3.8GHZ 8gb ram i GTX460 675/1800@860/2070

i daje jeszcze rade.. ale mysle nad wymiana kompa ale chyba ja zrobie koniec 2014r...
a teraz koncowka roku moze zakupie PS4 bo Xone odpada.....
No chyba ze kup[ie i5 4670k i cos pokroju GTX770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mocniejszy proc, skoro cpu i gpu wspoldziela te sama pamiec i moga sie blyskawicznie wymieniac zadaniami z pominieciem kilku opozniajacych proces procedur? :) Kazdy przecietny gpu rozsadza moca obliczeniowa dowolnie mocny cpu, uwazasz ze powinni odwrocic kompromis i wcisnac kosztowny, desktopowy cpu a -dajmy na to- pojechac po grafie, albo pamieci operacyjnej? To ma byc APU do gier a nie Power Pointa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że EA Sports nie ma takich grafików. Nextgenowa Fifa wygląda śmiesznie w porównaniu z tym. Kiedy EA Sports ogarnie, jak robić stroje? Kiedy stroje zawodników w Fifie będą "żyły"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że EA Sports nie ma takich grafików. Nextgenowa Fifa wygląda śmiesznie w porównaniu
> z tym. Kiedy EA Sports ogarnie, jak robić stroje? Kiedy stroje zawodników w Fifie będą
> "żyły"?
Co tam stroje, kiedy oni nauczą się chociaż dobre powtórki robić, o sensownych animacjach przed i pomeczowych nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2013 o 21:07, kresekcmf napisał:

Co tam stroje, kiedy oni nauczą się chociaż dobre powtórki robić, o sensownych animacjach
przed i pomeczowych nie wspominając.


Powtórki podobno będą nowym ficzerem w nexgentowej wersji. Ale stroje, ich animacja jest daleka nawet od tej, którą prezentuje nba od 2k w wersjach na PS3/X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z ujęć oczy pewnego zawodnika wyglądały na ciut "martwe", ale to detal.

Poza tym całość dość łatwo uznać za transmisje z prawdziwego meczu - słowo fotorealizm samo ciśnie się na usta :) Animacje są kapitalne, a fizyka strojów miażdży. Kurcze, dożyłem czasów, że grę można pomylić z transmisją TV, a obstawiałem, że przyjdzie na to jeszcze parę lat poczekać, a tu proszę :)

Z ciekawością czekam na odpowiedź EA, ale czuję w kościach, że poprzeczki ustawionej przez 2K na takim poziomie nie są w stanie przeskoczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I EA wypuszcza Live z tak beznadziejną grafiką w porównaniu do 2k? Porażka murowana ;)
Ps. Jeżeli już na starcie gry tak wyglądają, jak NBA 2k14, GT5 czy Forza 5 to ciekaw jestem jak będą wyglądały gry pod koniec generacji, gdy producenci nauczą się wykorzystywać pełną moc konsol ;)
Wystarczy popatrzeć jak wyglądało takie NBA 2k6, czy Forza 2, a jak wyglądają ich najnowsze części na X360 i PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować