Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard All-Stars znany od dziś jako Heroes of the Storm

19 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2013 o 20:56, Ziw napisał:

I z MOBy zrobi się karcianka łącząca wszystkie uniwersa ;)


Czemu niby karcianka, po co mają sobie sami robić konkurencję? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 21:32, beziko napisał:

A do nowego Warcrafta im jakoś nie spieszno...


Wymagałoby to trochę więcej pracy - szczególnie w porównaniu do lejących się kart ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mają jeszcze SC II do skończenia. Jak się skończy Starcraft będzie nowy Warcraft. Naturalna rzecz... pytanie kiedy się pojawi czwarta część.

Do tego dochodzi Titan. W ogóle coś tak widzę, że Blizzard powoli idzie w kierunku gier F2P do pewnego momentu lub też gier F2P w całości (Hearthstone, powiedzmy że taką grą będzie HotS). A to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek Blizz nie wypuści i tak stanie się to hitem. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż dostępu do bety HearthStone''a na aukcjach. Gra nie jest wielce wybitna a cena to dostępu to minimum 150 zł, za grę która wyjdzie w formie f2p w przeciągu 2 miesięcy. Z tą gierką będzie podobnie o publikę nie ma co się bać, wystarczy by ła sygnowana logiem blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard przegapił dobry moment na wydanie własnej gry MOBA. Rynek obecnie jest już przesycony i ciężko im będzie się przebić. League of Legends i DotA2 mają już zbyt mocną pozycję, a są i dziesiątki im podobnych.

Na marginesie, przez skrót nazwa teraz może być mylona z dodatkiem do SC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co prawda to prawda. Tylko akurat w przypadku Blizza to tak jak napisał DarkWolf_PL - czego by nie wydali będzie i tak grane przez graczy na całym świecie. I tutaj Heroes of the Storm ma przewagę nad innymi MOBA, które nie są Dotą czy LoLem.

Co do nazwy to sam Blizzard powiedział, że dobrze by było nazywać skrótowo grę po prostu Heroes, a nie HotS z wiadomych powodów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sporo dowiemy się na Blizzconie, bo poświęcono produkcji 3 panele. Istotną kwestią jest też to, jak rozłożą elementy darmowe i płatne. W każdym razie nawet pomimo mocnej marki może nie być już tak łatwo na tym polu. Zależy też, co zmieniło się od czasu gdy gra nazywała się Blizzard All-Stars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w tej kwestii najbardziej mi się podoba to, co robi Riot z LoLem - mogę powoli sobie ciułać poszczególne elementy albo kupić je wykupując RP plus darmowa rotacja. No i też ciekawe jak duża będzie baza bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem i mi się podobało. W sumie to tylko wystarczy pomyśleć jak wykorzystać postacie pojawiające się w grach Blizza i będzie ok. Ciekawy jestem czy np. wstawiliby takiego Abathura z HotSa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 08:31, Muradin_07 napisał:

Też to widziałem i mi się podobało. W sumie to tylko wystarczy pomyśleć jak wykorzystać
postacie pojawiające się w grach Blizza i będzie ok. Ciekawy jestem czy np. wstawiliby
takiego Abathura z HotSa :D

Abathur chyba nie jest mobilny żeby dało się z niego zrobić grywalnego herosa :D Mi się podobał Witch Doctor z Diablo 3 trzymający głowę... trolla Witch Doctora z Warcrafta. Oby ta postać trafiła do gry, a pewnie będzie moim pierwszym wyborem, o ile nie nałożą tam jakichś ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Jak Lissandra w LoLu miała zamiast nóg wyrastające kawały kamieni czy lodu to i z Abathura mogliby zrobić postać. Ogólnie to bym widział go jako jakiegoś bohatera z możliwością przyzywania dodatkowych minionów lub wzmacniania już istniejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować