Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Batman: Arkham porzuca Games for Windows Live!

144 postów w tym temacie

Czyli jedno wielkie zamieszanie. Klucze mogą ale nie muszą działać, a samo WB nie ułatwia sprawy. Beznadziejna sytuacja.
Ten mail jest poprawnym do supportu WB: WBGames.IntSupport@warnerbros.com? Pytam, bo słabo u mnie z angielskim, co mnie nie usprawiedliwia, ale jak już się zdecyduje na wysłanie im maila, wolę się upewnić przed, że dotrze we właściwe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie masz co pisać do dupportu bo w zależności od regionu pisża
NA- sam klucz i pudełko bez paragonu dostaniesz nowy
UK - czekać na aktywację kluczy ze stam lub podeślą klucz po pokazaniu paragonu
Reszta Świata - nie będą aktywowane bo nie mają zupełnie jak zweryfikować bo steam nie korzysta z formatu cdkey 5x5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyne co można zrobić to czekać i liczyć, że Microsoft załatwi sprawę, poprzez dostarczenie aktywowanych kluczy z GfWL? Dopytuje, bo nie siedzę w temacie (liczyłem, że sprawa rozwiąże się sama i w ciągu kilkunastu dni), a ciekawi mnie ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Microsoft ponoć przysłał wszystkie kody WB włącznie z tymi co były aktywowane w GFWL i wszystkie są w formacie 5x5 lub 3x5 i oba formaty są przez steam obsługiwane według valve po prostu WB daje dupy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:40, Kraju napisał:

Ten mail jest poprawnym do supportu WB: WBGames.IntSupport@warnerbros.com?


Mail jest poprawny. Sam wysłałem zgłosznie, choć na razie odpowiedzi brak. Możesz też wysłać na support@wbgames.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście napisałem do WB Games w sprawie obu gier i dostałem od nich po przesłaniu oczywiście zdjęć pudełek i CDKEYa, dwa nowe klucze na Steama, i myślę, że jak ktoś chce czekać to może czekać ale informacja jaką otrzymałem świadczyła, że te moje kody były za stare już na przenosiny i by nigdy nie zaskoczyły. Takie moje info w tej sprawie dla was. Powodzenia
Może wasze kody są ok tylko ich nie dodali jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli cala przesiadka będzie pewnie za pomocą supportu WB nie najzwyklej aktywacji Steam.

Do osób które już kontaktowały się z WB czy konieczne są dowody zakupu bo ja już paragonów nie posiadam.

Dodatkowo czy orientuje się ktoś czy po ewentualnej aktywacji na Steam da się go jakoś oszukać żeby nie pobiera całości (chodzi mi o przekopiowanie plików z zainstalowanej wersji GFWL do odpowiedniego folderu) a Steam by pobrał to co brakuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 19:24, Vaderko napisał:

Ja osobiście napisałem do WB Games w sprawie obu gier i dostałem od nich po przesłaniu
oczywiście zdjęć pudełek i CDKEYa, dwa nowe klucze na Steama, i myślę, że jak ktoś chce
czekać to może czekać ale informacja jaką otrzymałem świadczyła, że te moje kody były
za stare już na przenosiny i by nigdy nie zaskoczyły. Takie moje info w tej sprawie dla
was. Powodzenia
Może wasze kody są ok tylko ich nie dodali jeszcze ;)

Fajnie, że wystarczyły CD-keye i pudełka (tj. ich zdjęcia). Po Twoim poście zrobiłem to samo i będę czekał. Paragonów na pewno nie znajdę. Mógłbym co najwyżej poszukać transakcji kartą w historii mojego rachunku bankowego. Ale kopania jest i tak sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 20:16, Vaderko napisał:

No ja nie przesyłałem paragonów bo też ich nie mam, wystarczyły foty pudełka płyt i CDKEYa


Tak Cię też zrozumiałem ;-)
Jedno pytanie: Długo czekałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 21:15, Vaderko napisał:

na kod do Batmana AA pół dnia na kod do Batmana AC dzień, nie ma źle, za jednym razem
tego nie zrobiłem jakoś nie wiem czemu


No to nieźle. Ja od kilku dni czekam na odpowiedź na mojego maila i nie mam kodu ani do AA, ani do AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 21:15, Vaderko napisał:

na kod do Batmana AA pół dnia na kod do Batmana AC dzień, nie ma źle, za jednym razem
tego nie zrobiłem jakoś nie wiem czemu


Czy można prosić o jakiś wzór listu? Zdjęcia wysłał Pan w pierwszym mailu czy dopiero po odpowiedzi WB i prośbie ich o te foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forach piszą że niektórzy dostali emaile w którym pisze że uwaga to będzie

Spoiler

"WB dopiero teraz się wzięli za naprawianie problemu z kodami. Dodatkowo ponoć okazuje się że seriale do batman arkham origins mogą też nie działać"

no K311#@, ja p !@#!@#!@# toż ci cholerni za!@#!@#! nie mogli wziąć się od razu do p!#@!@# roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli okaże się, że to prawda, to dopiero będzie afera :D
Ja na całe szczęście miałem B: AC już na Steamie, więc zwyczajnie pojawiło mi się dodatkowo GOTY (tylko musiałem save''y przenieść, ale nie było z tym problemów), ale jeśli chodzi o B:AA to nadal nie wiem co robić. Paragonu na pewno nie posiadam, bo zwyczajnie kupowalem grę 3 czy 4 lata temu - tyle trzymam tylko paragony od różnego rodzaju sprzętu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ręcę opadają. W poniedziałek wysłałem maila do supportu WB Games. Automatyczna odpowiedź przyszła po chwili. W czwartek wysłałem prośbę o zajęcie się sprawą, bo było info, że odpowiedź będzie w przeciągu dwóch dni roboczych. Dzisiaj dostaję odpowiedź na ponaglenie czwartkowe, że nie mają w bazie żądnego zgłoszenia ode mnie i czy mogę jeszcze raz opisać problem. Opisuję problem jeszcze raz, dołączam numer pierwszego zgłoszenia. I dostaję odpowiedź, że zgłoszenie o takim numerze owszem mają, ale na inne nazwisko, a po za tym sprawą być może zajmuje się zespół międzynarodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to gdzieś ale z moim kalekim angielskim nie chcę się tu wywalać publicznie ;P Wysłałem do Batmana AA zapytanie poprosili o zdjęcia i kody to przesłałem i dostałem, w odpowiedzi przesłałem do Batmana AC zapytanie już ze zdjęciami i kodem i też otrzymałem co chciałem odpisywał Pan Carlos G. jeśli to kogoś interesuje :P Teraz tylko myślę dlaczego Batman AA jest wyłącznie po Angielsku a AC już po Polsku. No i myślę co z GTAIV GFWL, Flatoutem i jeszcze paroma grami. Tez pisać do wydawnictw czy na razie tylko Bioshock i Batmany się przenoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie. GfWL będzie istniało jeszcze rok. To że WB postanowiło działać tak szybko to w ogóle ewenement, bo przy innych grach nie wiadomo czy cokolwiek zostanie zrobione i np. może się okazać, że GTA IV nikt już sobie za rok nie pogra.
Ja też bym chciał swoje Batmany przenieść na Steam i pozbyć się GfWL, ale te przenosiny dopiero ruszyły, goście są pierwsi, na pewno mają dużo roboty i nic dziwnego że się gubią. Dajcie im trochę luzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki rok człowieku weź nie pisz bzdur - microsoft powiedział jasno odcinanie gier od dostępu do GFWL będzie wcześniej poza tym już są informacje że GFWL przestaje działać w grach z serii arkham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować