Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Batman: Arkham porzuca Games for Windows Live!

144 postów w tym temacie

Póki co udało mi się aktywować pudełkowe Arkham City GOTY. Mam też Arkham Asylum z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki ale Steam nie przyjmuje kodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Arkham Asylum nie będzie miał opcji aktywacji na steamie.
Dlaczego? Chyba zwyczajnie gra jest za stara.
Druga sprawa, Arkham City ma pełne wsparcie steama. Osiągnięcia, karty, większość języków.
Arkham Asylum nie ma pełnego wsparcia w tych aspektach.
Takie jest moje zdanie a jak będzie to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie premierowa wersjia Arkham City pięknie przeniosła się na Steam szkoda że Steam nie rozpoznaje plików retailowych i pobiera całe 17,3 GB, na chwilę obecną pobralem 2,2 GB więc pewnie wcześniej przejdę Assassins Creed IV na PC zanim pogram w Batmana GOTY ale cóź.

Co do Arkham Asylim to mój klucz z podstawowej wersji (edycja Premium Games) także nie działa.
Ale na oficjalnych źródłach (forum steam, forum WB Games i support) podają że klucze mają działać tylko w późniejszym terminie gdyż na chwilę obecną walczą z kodami do Arkham City żeby wszystkie działały a potem zajmą się Arkham Asylum więc jeszcze pewnie ze dwa tygodnie poczekamy. Chyba że coś skopano gdy markę przejmował WB Games od Ediosa i w takim przypadku możemy się nie doczekać przenosin na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 10:44, kaczek93 napisał:

Wydaje mi się, że Arkham Asylum nie będzie miał opcji aktywacji na steamie.
Dlaczego? Chyba zwyczajnie gra jest za stara.
Druga sprawa, Arkham City ma pełne wsparcie steama. Osiągnięcia, karty, większość języków.

Arkham Asylum nie ma pełnego wsparcia w tych aspektach.
Takie jest moje zdanie a jak będzie to czas pokaże.

Za stara? 4 lata ma. Zresztą ktoś tu już pisał, że jego klucz Steam przyjął, więc możliwe że to kwestia czasu aż innym też przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 10:44, kaczek93 napisał:

Wydaje mi się, że Arkham Asylum nie będzie miał opcji aktywacji na steamie.
Dlaczego? Chyba zwyczajnie gra jest za stara.
Druga sprawa, Arkham City ma pełne wsparcie steama. Osiągnięcia, karty, większość języków.

Arkham Asylum nie ma pełnego wsparcia w tych aspektach.
Takie jest moje zdanie a jak będzie to czas pokaże.


Mi się już aktywowało jak pisałem wyżej. Co prawda weryfikacja trwała o wiele dłużej niż w przypadku aktywacji normalnych gier na Steam, ale aktywowało. Pewnie jeszcze nie wszystkie klucze dodali do bazy danych Steam, może robią to partiami.

Druga sprawa - o czym Ty mówisz? Arkham Asylum ma na Steamie praktycznie takie same wsparcie jak City: osiągnięcia, karty, cloud. Jedynie jest mniej języków (nie ma polskiego). Ale może dodadzą w późniejszym czasie, bo w końcu gra miała oficjalną polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 2 też przecież nie miał wsparcia Steamworks, a przenieśli bez problemu. Brak jedynie polskiej wersji. Po prostu trzeba poczekać tydzień albo dłużej i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 20:20, Trzebiat47 napisał:

Druga sprawa - o czym Ty mówisz? Arkham Asylum ma na Steamie praktycznie takie same wsparcie
jak City: osiągnięcia, karty, cloud. Jedynie jest mniej języków (nie ma polskiego). Ale
może dodadzą w późniejszym czasie, bo w końcu gra miała oficjalną polską wersję.

A jeszcze wczoraj dałbym sobie rękę uciąć, że jak wcześniej sprawdzałem to nie miała osiągnięć.
Albo nie zauważyłem, albo po prostu dodali jakiś czas temu (chyba że jednak miała od dawna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 07:52, kaczek93 napisał:

A jeszcze wczoraj dałbym sobie rękę uciąć, że jak wcześniej sprawdzałem to nie miała
osiągnięć.
Albo nie zauważyłem, albo po prostu dodali jakiś czas temu (chyba że jednak miała od
dawna).


AA miało na Steam osiągnięcia już od dawna. Jedyny problem był taki, że się nie odblokowywały. Na GoWL mam prawie wszystko odblokowane, na Steam ani jednego. Ale ostatni raz grałem w AA jakoś na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kod na Arkham Asylum cały czas nie chciał wejść na steam. Niemniej jednak dzisiaj - w kooooooooońcu - przyszła odpowiedź z supportu WB Games i dali mi nowy kod steamowy na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 15:04, Wojman napisał:

Mi kod na Arkham Asylum cały czas nie chciał wejść na steam. Niemniej jednak dzisiaj
- w kooooooooońcu - przyszła odpowiedź z supportu WB Games i dali mi nowy kod steamowy
na tę grę.

A możesz podzielić się swoją wiadomością do tego supportu? I na jaki adres wysyłałeś tego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 17:17, Bartkula napisał:

A możesz podzielić się swoją wiadomością do tego supportu? I na jaki adres wysyłałeś
tego maila.


Daj jakiś namiar na priv to Ci podeślę info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 17:24, Wojman napisał:

Daj jakiś namiar na priv to Ci podeślę info.

Czy Ja też mogę prosić o podzielenie się wiadomością i adresem mail do pomocy? Będę wdzięczny.
Niby mam w co grać i mi się zbytnio nie śpieszy, ale lepiej dmuchać na zimno.
ksiegarz5(at)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu dostałem nowy klucz na steama do Batmana AA:) Gierka się ściąga własnie:) Polecam każdemu, z tego co pisze na forum steama, dają każdemu kody do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś coś się zmieniło? U mnie nadal Steam nie przyjmuje kodu z Arkham Asylum. Prawie 2 tygodnie temu napisałem do supportu, ale nie raczyli odpowiedzieć, mimo że deklarują odpowiedź w ciągu dwóch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować