Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Batman: Arkham porzuca Games for Windows Live!

144 postów w tym temacie

Wiadomość w sumie fajna, ale ja i tak nie używałem GfWL, tylko tworzyłem sobie konto offline. Za dużo zachodu z tym badziewiem było, żeby traktować je poważnie.

Ten tryb offline w sumie gwarantował chyba jako taką "suwerenność" mojej kopii, jak ją oddam Steamowi, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 11:38, Chlorofil napisał:

Mam wersję Batmana AA z PremiumGames i kod nie działa w Steam... także coś tu nie gra.


Przeczytaj poprzednie posty w temacie. Na razie klucze z pudełek nie działają. Obecnie tylko podstawowe cyfrówki dostają wersję GOTY. Jak Valve włączy do puli kody z retailów, to będą działać Z racji, że dopiero wczoraj Batmany pozbyły się GFWL, to możliwe, że dopiero w następnym tygodniu retaile dostaną opcje przeniesienia się na Steama.

Tak więc cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko fajnie ale kurna niech oddadzą mi moje sejwy! Nie po to od 1,5 tygodnia gram sobie w to by dziś chcąc zagrać dowiedzieć się, że 18 godzin gry psu w dupę, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:01, zadymek napisał:

Z deszczu pod rynnę:|
Oby tylko przesiadka nie była przymusowa: nie po to kupowałem pudełkowy Batman Arkham
City GOTY by mieć "usługę".


Jak widać na przykładzie innych, nieprzenoszonych na Steam, gier z GfWL, to nawet gr pudełkowe okazały się być "usługą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:21, Thalanthas napisał:

Niby wszystko fajnie ale kurna niech oddadzą mi moje sejwy! Nie po to od 1,5 tygodnia
gram sobie w to by dziś chcąc zagrać dowiedzieć się, że 18 godzin gry psu w dupę, no.


Rozwiązanie http://steamcommunity.com/app/200260/discussions/0/810938810549705289/ Odnosi się ono do Arkham City, ale i w Arkham Asylum powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:29, Fang napisał:

Z Cenegowym wydaniem to działa bo Bioshocka się nie dało tak zarejestrować (a może się
mylę?)?


Da się. Sam mam Bioshocka 2 ze starej Premium Games i spokojnie mi się gra na Steamie zarejestrowała.

@pawbuk

Nie wiem tego. Też tak mam, że mam na koncie zwykłego Arkham City i dostałem GOTY. Prawdopodobnie tak, ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2013 o 12:31, pawbuk napisał:


Jeśli wcześniej nie mialem GOTY, a teraz mi się pojawiło GOTY Steamowe, to też to będzie
działać?



" Dodatkową zaletą tej operacji jest to, że nawet posiadacze podstawowej wersji którejś z gier otrzymają ją w edycji Game of the Year, czyli wzbogaconą o wszystkie dodatki DLC. "

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=80797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko kiedy dokładniej będzie można aktywować wersje retail na steam bo save mi zwisają (jak gram w arkhamy to kasuję sobie save) bo to przyjemna i łatwa gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby monopol jest kiepski ale posiadanie kont w 100 systemach czy sklepach jest po prostu kiepskim rozwiązaniem.
Bardzo fajnie, że Batman idzie na Steam, teraz poproszę pełną integracje Dark Souls i wracam do gry multi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować