Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Zbliża się koniec roku szkolnego. Za dobre stopnie w 1 gimnazjum (4.9) dostaję od ojca 200 zeta. Chcę to kasę na gry przeznaczyć. I tu mam dylemat co kupic? Myślałem, zeby wybrać się 7-mego do Media Marktu i kupić sobie Obliviona PL (109zł), Far Crya (20zł), Stubbs the Zombie (50zł). Dobr wybor? Moze polecacie coś innego? Mój komputer: P4 3 GHz, 512 MB ramu, karta GF 4 Titanum 128 MB GDDR, czytnik DVD. Niestety gry kupię jak będę u rodziny, a oni mają PCta: AMD Athlo 2400+ XP, 256 MB ramu, karta GF MX440 64 MB GDDR. Pomocy! O szybką odpowiedz prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion - dobry wybór, ale jeśli kupisz wersje PL! Angielskiej nie radze nawet jak dobrze znasz angielski. Druga gra to Heroes V (jeśli nie masz), lub Tony Hawk''s American Wasteland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuję Np. HoMM''a V za 79,90 ( 20 WPLN) + Piratów Sida Meiera z supersellera za 49 zł (po polsku). Jak lubisz FPS, to Riddicka z EKN 19,90 - PL + fajna płyta z demkami i do tego jeśli chcesz Diablo 2 . Razem wyjdzie ok. tyle. ( najlepsze, że nie mam żadnej z tych gierek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw powiedz jakie gry lubisz i/lub jakie rzeczy w grach lubisz - bo większość pewnie powie Ci po tym co sama lubi - ja moge od siebie kupe rzeczy powedzieć jakie gry ale Tobie pewnie by nie pasowały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:15, mefjak napisał:

najpierw powiedz jakie gry lubisz i/lub jakie rzeczy w grach lubisz - bo większość pewnie powie
Ci po tym co sama lubi - ja moge od siebie kupe rzeczy powedzieć jakie gry ale Tobie pewnie
by nie pasowały :P


No... po pierwsze kocham cRPGi (z dużą dawką akcji). Lubie też FPSy i FPP, no i oczywiście gry akcji. Nie ciepię za to gier taktycznych i strategii (chociaż Full Spectrum Warrior i AoE3 mi się podobały). Wystarczy czy cos jeszcze? :D:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliviona dla Twojej konfiguracji sprzetowej nie polecam :/ Albo wcale nie pojdzie, albo na minimalnym minimum.
Proponuje Kroniki riddicka 20zl, Colin 04 20zl, Heroes 5 100zl(w GRAM.PL 80zl+20wPLN) plus cos z Supersellera --> Sid Meiers Pirates, Cossacks 2, GTA:Vice City albo Hearts of Iron 2 - to zalezy jakiego typu gry lubisz. Milej zabawy :)


PS. A lepiej kup sobie ze 2 gierki z tanich serii, a reszte wydaj na przyklad na jakas fajna pilke, karnecik na basen/silownie, ewentualnie inny gadzet sportowy i spędź wakacje na swiezym powietrzu, a nie przed monitorem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jak dla mnie rpg to Torment i Fallout ale pewnie cos nowego chcesz... bo FPS to sam nie lubie za bardzo ale swietny jest Half-Life 2 i Call of Duty obie części... ponoć Titan Quest jest ok ale na to trzeba czekać :P osobiście Obliviona odradzałbym ale co kto lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:25, Quatre napisał:

PS. A lepiej kup sobie ze 2 gierki z tanich serii, a reszte wydaj na przyklad na jakas fajna
pilke, karnecik na basen/silownie, ewentualnie inny gadzet sportowy i spędź wakacje na swiezym
powietrzu, a nie przed monitorem ^^



Fajną piłke mam (Total 90 meczówka, oryginał :D), pływać i pakować nie lubie :D A wakacje spę dzę na swieżym powietrzu bo w sierpniu jade na miecha w Bieszczady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:27, mefjak napisał:

osobiście Obliviona odradzałbym ale co kto lubi ;)

Dlaczego odradzasz? Jako gra Oblivion jest swietny, wciagajacy, nowatorski i przepiekny :) Ale to niestety kosztuje - trzeba miec wypasny sprzet, zeby moc podziwiac gre w pełnej krasie :/ Ja na szczescie moge ^^ (wprawdzie nie sa to full detale, ale i tak ladnie toto wyglada :)

Pagon - Godfather nie jest zbyt fajny, lepiej zainteresuj sie GTA Vice City lub San Andreas (ach te ziomalskie klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2006 o 13:27, Pagon napisał:

Fajną piłke mam (Total 90 meczówka, oryginał :D), pływać i pakować nie lubie :D A wakacje spę
dzę na swieżym powietrzu bo w sierpniu jade na miecha w Bieszczady :D


No to kupuj koreczki i smigaj na boisko! :) Ja ostatnio wkurzony jestem, bo na boisku bocznym w lokalnym klubie (a raczej klubiku :) bramki nam zabrali i nie ma gdzie grac :/ Ale juz myslimy o jakiejs petycji o przywrocenie boiska do stanu używalności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz - dla mnie to nawet rpg nie jest - już ktoś mnie wyśmiał ale taki mam gust i Oblivion mi się nie podoba... widziałem na full detalach i okej grafika jak to na nową grę przystało ale wsumie nic ciekawego... pozatym znajomy szedł szedł i nagle niewidzialna ściana chociaż przed nim pola lasy łaki...

co do Godfather - myśle że bym kupił ze względu na film bo był przewspaniały - a gra słyszałem że taki włąśnie GTA i Mafia w klimatach filmowych - bieganie i strzelanie... chociaż osobiście przekonać sięokazji nie miałem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy te kompy spełniają wymagania Gothic''a 3, ale ja bym najlepiej sprawdził i jeśli by spełniał choć jeden, to bym sobie poczekał na Gothic''a 3 i wtedy kupił :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie kupila jakieś fajne krótkie spodenki na lato (u mnie to już były może dziesiąte) :D.
A tak serio, to może poczekaj aż wejdzie Gothic III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:36, mefjak napisał:

wiesz - dla mnie to nawet rpg nie jest - już ktoś mnie wyśmiał ale taki mam gust i Oblivion
mi się nie podoba... widziałem na full detalach i okej grafika jak to na nową grę przystało
ale wsumie nic ciekawego... pozatym znajomy szedł szedł i nagle niewidzialna ściana chociaż
przed nim pola lasy łaki...


Nie moge sie z Toba zgodzic. Swoboda w tej grze jest po prostu ogromna! Mozna robic wszystko, tylko od ciebie zalezy co zrobisz, gdzie pojdziesz, czy wybierzesz quest glowny, czy moze bedziesz dzialac w gildiach. Mozna chodzic i szukacj ukrytych jaskin, podziemi, opuszczonych fortow. Gra daje cale mnostwo alternatyw. Az glowa moze rozbolec od nadmiaru tych wyborow ^^ I to jest wlasnie wedlug mnie prawdziwa kwintesencja RPG - wolnosc przez duze W :) A ta sciana o ktorej piszesz to musial byc jakis bug - w tej grze nie ma czegos takiego jak niewidzialen sciany, i to jest w niej piekne...

Dnia 22.06.2006 o 13:36, mefjak napisał:

co do Godfather - myśle że bym kupił ze względu na film bo był przewspaniały - a gra słyszałem
że taki włąśnie GTA i Mafia w klimatach filmowych - -->!!!bieganie i strzelanie!!!<--... chociaż osobiście
przekonać sięokazji nie miałem niestety

A w filmie wlasnie biegania i strzelania nie bylo za duzo, bo nie o to w nim chodzilo. I wlasnie dlatego The godfather nie jest dobra adaptacja, nawet rezyser nie chcial miec z nim nic wspolnego, kiedy zobaczyl, ze to tylko prosta sieczka i nic wiecej :/ Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:55, olcia13 napisał:

Ja bym sobie kupila jakieś fajne krótkie spodenki na lato (u mnie to już były może dziesiąte)
:D.
A tak serio, to może poczekaj aż wejdzie Gothic III?


Olacia - to moze Ty juz lepiej lec do sklepu i kup sobie te spodenki ^^ Gothic wyjdzie najwczesniej (jesli nie bedzie zadnej obsuwy) we wrzesniu, a koledze zalezy, zeby pograc W WAKACJE. We wrzesniu wakacje maja juz tylko studenci (fajnie byc studentem, wierzcie mi :), wiec Twoja rada jest tak jakby bezuzyteczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować