Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 17:25, Zauri napisał:

na ale w tym sek ze bardziej mnie ciagnie do G3, te dialogi walka, zborje, questy. A JE to
glownie walka z namiastka prawdziwego erpega.


Ale sęk w tym, że będziesz klął, że ci Gothic zacina na niskich detalach. Radzę, zastanów się jeszcze, bo będziesz żałował. NIe grałem w JE, ale słyszałem, że fajne.
P.S.
Mam Gothica i mi na najniższch tnie . Mój komp to AMD Atlon 2500+ , GeForce 7600GT i 768 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:25, Zauri napisał:

na ale w tym sek ze bardziej mnie ciagnie do G3, te dialogi walka, zborje, questy. A JE to
glownie walka z namiastka prawdziwego erpega.

Wiesz, co prawda JE nie mam, ale posiadam G3 - wygrałem (normalnie nigdy bym nie kupił), ale wiem, że jeśli Ci pójdzie gothic, to i tak lepiej siekać niż płakać :P, a w PLAY''u JE dostało lepszą ocenę niż G3 i to mi wystarczy do oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:25, Zauri napisał:

na ale w tym sek ze bardziej mnie ciagnie do G3, te dialogi walka, zborje, questy. A JE to
glownie walka z namiastka prawdziwego erpega.


A Gothic nie jest namiastką prawdziwego erpega?:D Moim zdaniem Gothic 3 to dno totalne, za te pieniądze gorszej gry nie kupisz, jak dla mnie zero grywalności. W Jade Empire nie grałem, ale uważam, że na nic gorszego od Gothica 3 nie trafisz. I żeby mi się tu zaraz fanatycy nie zlecieli, TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:28, paweldomar1 napisał:

Ale sęk w tym, że będziesz klął, że ci Gothic zacina na niskich detalach. Radzę, zastanów się
jeszcze, bo będziesz żałował. NIe grałem w JE, ale słyszałem, że fajne.
P.S.
Mam Gothica i mi na najniższch tnie . Mój komp to AMD Atlon 2500+ , GeForce 7600GT i 768 MB
RAM


ee tam, masz kiepski procek i mniej ramu (mniej niz jest zalecane) wiec moze ci mulic. Moj kolega to odpalil na celeronie 2.9GHz, 512mm DDR i Radku 9550.
W cda kormak gral na Bartonie 3200+ (nawet athlon 2800+ jest wydajniejszy od takiego Bartona) i GF 6800GS a to karta jest o klase slabsza od GF 7600GS. Detale medium mi wystarcza, a pamiec RAM zzera glownie zakres widoczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:31, Mroczny Rev napisał:

A Gothic nie jest namiastką prawdziwego erpega?:D Moim zdaniem Gothic 3 to dno totalne, za
te pieniądze gorszej gry nie kupisz, jak dla mnie zero grywalności. W Jade Empire nie grałem,
ale uważam, że na nic gorszego od Gothica 3 nie trafisz. I żeby mi się tu zaraz fanatycy nie
zlecieli, TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE.


No nie mow ze G3 ma malo elementow RPG. Poczytaj wiecej na temat obu gierek a pozniej udzielaj rad. Czy w JE bedee mogl strzelac z luku, krasc, przeobrazic sie w wilka ?? NIEE!!!!
Jesli tylko antyfani serii Gothic beda mi udzielali rad to dziekuje.

Gul4sH

Dla mnie PLAY to namiasta czasopisma komputerowego. Czytajac recki wlasnie z playa mozna nakupywac chlamu. Reservoir Dogs polecili jaka dobra gierke a to po prostu straszna kaszanka jest. W jednym numerze (po GC) przepowiadali czy dana gra bedzie hitem czy kaszanka i tak sie jakos stalo, ze SC DA ktoremu wrozyli duzy sukces to najgorsza gra z serii a G3 ktory powinien byc kaszanka, a sprzedal sie znakomicie.
jaki z tego wniosek ?? W celu zebrania informacji o grze nie czerpac tylko z jednego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:25, Zauri napisał:

No nie mow ze G3 ma malo elementow RPG. Poczytaj wiecej na temat obu gierek a pozniej udzielaj
rad. Czy w JE bedee mogl strzelac z luku, krasc, przeobrazic sie w wilka ?? NIEE!!!!
Jesli tylko antyfani serii Gothic beda mi udzielali rad to dziekuje.


Będę mówił, że Gothic 3 ma mało elementów RPG, bo ma mało elementów RPG... Na temat obu gierek czytałem całkiem sporo. Czy ja napisałem, że bedziesz mogł kraść czy strzelać z łuku? Nie pisałem o tych grach jako o cRPG, ale o grach, które opłaca bądź nie opłaca się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:49, Pagon napisał:

Zbliża się koniec roku szkolnego. Za dobre stopnie w 1 gimnazjum (4.9) dostaję od ojca 200
zeta. Chcę to kasę na gry przeznaczyć. I tu mam dylemat co kupic? Myślałem, zeby wybrać się
7-mego do Media Marktu i kupić sobie Obliviona PL (109zł), Far Crya (20zł), Stubbs the Zombie
(50zł). Dobr wybor? Moze polecacie coś innego? Mój komputer: P4 3 GHz, 512 MB ramu, karta GF
4 Titanum 128 MB GDDR, czytnik DVD. Niestety gry kupię jak będę u rodziny, a oni mają PCta:
AMD Athlo 2400+ XP, 256 MB ramu, karta GF MX440 64 MB GDDR. Pomocy! O szybką odpowiedz prosze
:P

Ja se bym kupił:
Jade empire100zł, Matrixa20zł, a reszte odłożył na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś w gre The Elder Scrolls Adventures: Redguard ??? bo zastanawiam się nad jej kupnem, a nie wiem czy by mi się podobała :) i mam prośbę :) jeśli ktoś ma tę grę to czy mółby zamieścić screena z niej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:01, Zauri napisał:

Co kupić:

Gothic 3 czy Jade Empire ??

moj przyszly sprzet to:
Athlon 64 3500+
2x 512 MB DDR2
GF 7600GS

Jeśli nie możesz się zdecydować to kup Neverwinter Nights 2 to też dobra gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:06, Bambadil napisał:

Czy grał ktoś w gre The Elder Scrolls Adventures: Redguard ??? bo zastanawiam się nad jej kupnem,
a nie wiem czy by mi się podobała :) i mam prośbę :) jeśli ktoś ma tę grę to czy mółby zamieścić
screena z niej ???


A to gdzieś można kopić tę grę? Możesz dać jakieś namiary na stronkę czy coś? Sam nie grałem, ale słyszałem i czytałem, że to najgorsza część TES, taka nie TES-owa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:01, Zauri napisał:

Co kupić:

Gothic 3 czy Jade Empire ??

moj przyszly sprzet to:
Athlon 64 3500+
2x 512 MB DDR2
GF 7600GS



Jade Empire!! ja mój sprzęt się różni od twojego tylko tyle, że ja mam GF 7600 GT a tak to identyczny!
Gothic mi dość mocno szarpie na średnich a Jade będzie ci chodzić płynniutko!

A poza tym G3 to jest bardzo słaba gra, na prawde oczekiwałem po G3 czegoś super, byłem pewny, że będzie dużo lepszy niż G2, ale myliłem się.
PZDR

P.S. Ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Riddicka!! Jeezuu nie wierzyłem po zakupie, słyszałem że bardzo fajna gra, ale że aż tak dobra za taką cenę...?!!?!?! Po0o0o0o0olecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dużo o niej dobrego słyszałem,a że kaska wpadła za finał LM toteż niezwłocznie zamówiłem i we wtorek będę miał(wraz z Icewind Dale II,THAW i coś z motorami i quadami nazwy nie pamietam-a co pochwalę się:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:27, Fallen-Death napisał:

Jakaś fajna gierka fps bądź samochodówka do 120zł. Na Amd athlon 2000xp 512ddram gf6800gs 128/128.Jak
będzie dobry multi to się nie obraże x)


W twoim wypadku są dwie najlepsze opcje. Jeśli chcesz fps-a to kupuj S.T.A.L.K.E.R.A a jeśli samochodówkę to Test Drive: Unlimited (ew. NFS Most Wanted). Chyba, że już masz te gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:53, M1chał napisał:

Kroniki Riddicka!! Jeezuu nie wierzyłem po zakupie, słyszałem że bardzo fajna gra, ale że aż
tak dobra za taką cenę...?!!?!?! Po0o0o0o0olecam!



Super giera ;) polecam wszystkim fanom FPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam fanom cRPG, Baldurs Gate 1i 2 a także Icewinda 1 i 2 :) a jeśli ktoś uwielbia gry o niesamowitej i wciągającej fabule to dorzucę jeszcze Planescape Torment :) są to klasyki ale wiecznie żywe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować