Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 13:13, Lex napisał:

Chcę kupić grę na urodzinki mojego brata (cioteczny). Ma on urodzinki 23 lipca, a ja wyjeżdżam
(nieważne gdzie ;]) już 4. Zastanawiam sie nad kupnem Tomb Raider''a: Legendy, Obliviona, Rise
of Legends i Spellforce''a 2. Niestety muszę wybrać 1-ną grę. Doradźcie. Aha lubi grać w gry
akcji, eRPeGi, i eRTeeSy ;]


Oblivion jest zarówno RPG jak i akcja, ale trzeba znać angielski. SF2 jest RPG i strategią i do tego po polsku. Coś z tych dwóch bym radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:28, The.Vinci napisał:

> Chcę kupić grę na urodzinki mojego brata (cioteczny). Ma on urodzinki 23 lipca, a ja wyjeżdżam

> (nieważne gdzie ;]) już 4. Zastanawiam sie nad kupnem Tomb Raider''a: Legendy, Obliviona,
Rise
> of Legends i Spellforce''a 2. Niestety muszę wybrać 1-ną grę. Doradźcie. Aha lubi grać
w gry
> akcji, eRPeGi, i eRTeeSy ;]

Oblivion jest zarówno RPG jak i akcja, ale trzeba znać angielski. SF2 jest RPG i strategią
i do tego po polsku. Coś z tych dwóch bym radził.

sprostowanie oblivion 7 lipca wychodzi po polsku :P
tomb raider jest za krotki..
rise of legend mi nie przypadl do gustu wiec nie polecam a spellforce jak widzialem na hyperze to nawet fajny :D
wiec polecam obliviona lub spellforce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:45, olcia13 napisał:


> tomb raider jest za krotki..
No dobra, ale powidzmy sobie szczerze, że jest fajny. :D

nie wiem nie gralem ^^ ale z tego co widzialem na hyperze to wymiata :P
chyba sobie pozycze od kogos xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:00, vip konius napisał:

>
> > tomb raider jest za krotki..
> No dobra, ale powidzmy sobie szczerze, że jest fajny. :D
nie wiem nie gralem ^^ ale z tego co widzialem na hyperze to wymiata :P
chyba sobie pozycze od kogos xD

Ja osobiście grę polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak polecacie TR:L to może kupię braciakowi (i sobie też :P) ;] Tylko czy pójdzie na jego PieCu (AMD Athlon 2400+ XP, 256 MB Ramu, GF MX 440) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:42, Lex napisał:

Jak tak polecacie TR:L to może kupię braciakowi (i sobie też :P) ;] Tylko czy pójdzie na jego
PieCu (AMD Athlon 2400+ XP, 256 MB Ramu, GF MX 440) ???

Raczej pójdzie na 100% (podobno ta gra dziła dobrze nawet na kompach sprzed 4 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:45, olcia13 napisał:

> Jak tak polecacie TR:L to może kupię braciakowi (i sobie też :P) ;] Tylko czy pójdzie
na jego
> PieCu (AMD Athlon 2400+ XP, 256 MB Ramu, GF MX 440) ???
Raczej pójdzie na 100% (podobno ta gra dziła dobrze nawet na kompach sprzed 4 lat)


A czy w pudełeczku z grą jest kod rejestracji (albo coś w tym stylu) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:50, Lex napisał:

> > Jak tak polecacie TR:L to może kupię braciakowi (i sobie też :P) ;] Tylko czy pójdzie

> na jego
> > PieCu (AMD Athlon 2400+ XP, 256 MB Ramu, GF MX 440) ???
> Raczej pójdzie na 100% (podobno ta gra dziła dobrze nawet na kompach sprzed 4 lat)

A czy w pudełeczku z grą jest kod rejestracji (albo coś w tym stylu) ???

W moim pudełku oprócz gry i intrukcjii był kod rejstracji do klubu gracza Cenega, oprócz tego zegarek z wizeruniem Larci i TR Angel of Darknees w prezencie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:13, Lex napisał:

Chcę kupić grę na urodzinki mojego brata (cioteczny). Ma on urodzinki 23 lipca, a ja wyjeżdżam
(nieważne gdzie ;]) już 4. Zastanawiam sie nad kupnem Tomb Raider''a: Legendy, Obliviona, Rise
of Legends i Spellforce''a 2. Niestety muszę wybrać 1-ną grę. Doradźcie. Aha lubi grać w gry
akcji, eRPeGi, i eRTeeSy ;]

Jeżeli bardzo lubi eRPeGi to czywiście Oblivion( oczywiście może być problem z angielskim. Jak wiadomo znajomość
języka w RPG jest bardzo ważna. Oczywyiście Cenega niedługo wypuści do ściągnięcia path polonizujący grę,ale na to trzeba poczekać. No i mam nadzije że brat ma dobry komputer)

Jeżeli Oblivion odpada pozostaje Tomp raider i rise of Legends. Tutaj wybory należy dokonać pod względem gustu brata? Jeżeli woli strategie to Rise of Legends. W przeciwnym wypadku Tomb Raider.
Spellforce2 nie polecam. Mnie osobiście gra nie zachwyciła. Rise of Legend jest chyba lepsza od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:50, Lex napisał:

> > Jak tak polecacie TR:L to może kupię braciakowi (i sobie też :P) ;] Tylko czy pójdzie

> na jego
> > PieCu (AMD Athlon 2400+ XP, 256 MB Ramu, GF MX 440) ???

No to Oblivion odpada. Za słaby sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:55, Lex napisał:

Aha. A ten zegarek jest w każdym pudełku, czy tylko w zamówieniach przedpremierowych był ???

Ja zamówiłam przedpremierowo, ale nie wiem czy teraz (w tych sklepowych) jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:54, Darkstar181 napisał:

> > > Jak tak polecacie TR:L to może kupię braciakowi (i sobie też :P) ;] Tylko czy
pójdzie
>
> > na jego
> > > PieCu (AMD Athlon 2400+ XP, 256 MB Ramu, GF MX 440) ???
No to Oblivion odpada. Za słaby sprzęt.

Oblivion jest gorszy od TRL moim zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 18:00, olcia13 napisał:

Oblivion jest gorszy od TRL moim zdaniem :P

Kwestia gustu. Ja tam nie przepadam za Tomb Raiderem. Nie lubie platformówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:52, Darkstar181 napisał:

> Chcę kupić grę na urodzinki mojego brata (cioteczny). Ma on urodzinki 23 lipca, a ja wyjeżdżam

> (nieważne gdzie ;]) już 4. Zastanawiam sie nad kupnem Tomb Raider''a: Legendy, Obliviona,
Rise
> of Legends i Spellforce''a 2. Niestety muszę wybrać 1-ną grę. Doradźcie. Aha lubi grać
w gry
> akcji, eRPeGi, i eRTeeSy ;]
Jeżeli bardzo lubi eRPeGi to czywiście Oblivion( oczywiście może być problem z angielskim.
Jak wiadomo znajomość
języka w RPG jest bardzo ważna. Oczywyiście Cenega niedługo wypuści do ściągnięcia path polonizujący
grę,ale na to trzeba poczekać. No i mam nadzije że brat ma dobry komputer)

Jeżeli Oblivion odpada pozostaje Tomp raider i rise of Legends. Tutaj wybory należy dokonać
pod względem gustu brata? Jeżeli woli strategie to Rise of Legends. W przeciwnym wypadku Tomb
Raider.
Spellforce2 nie polecam. Mnie osobiście gra nie zachwyciła. Rise of Legend jest chyba lepsza
od niej.


No i tu mam problem. Już pisałem, że lub RPGi i RTSy, a nie chcę pytać jego co bardziej lubi (może się kapnąć ;D). Wiesz może czy RoL mu pójdzie (AThlon 2400+ XP, 56 MB Ramu, GF MX 440 64 MB) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:04, Darkstar181 napisał:


> Oblivion jest gorszy od TRL moim zdaniem :P
Kwestia gustu. Ja tam nie przepadam za Tomb Raiderem. Nie lubie platformówek.

Ja tez do tej pory twierdziłam, że platformówki są głupie i że z nich wyrosłam ( w wieku np. 8 lat moim hitem był Kangórek Kao) ale jak zagrałam w Legendę to wszystko się odmieniło, serio. TRL to nie jest zwykła platformówka (mix FPS-akcja-logiczna-zrecznościówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 18:07, Lex napisał:

No i tu mam problem. Już pisałem, że lub RPGi i RTSy, a nie chcę pytać jego co bardziej lubi
(może się kapnąć ;D). Wiesz może czy RoL mu pójdzie (AThlon 2400+ XP, 56 MB Ramu, GF MX 440
64 MB) ???

Pójdzie,spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 18:07, Lex napisał:

No i tu mam problem. Już pisałem, że lub RPGi i RTSy, a nie chcę pytać jego co bardziej lubi
(może się kapnąć ;D). Wiesz może czy RoL mu pójdzie (AThlon 2400+ XP, 56 MB Ramu, GF MX 440
64 MB) ???

Raczej nie. Podobno wymagania są duże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować