Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE rozważało opóźnienie Battlefielda 4 na PS4 i X1

12 postów w tym temacie

> To nie rozmowa o platformie Permanent Cheating. :P

powiedział to ktoś kto gra na sprzęcie z wbudowanym aimbotem, do którego można dokupić pada z wbudowanym aimbotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, ja zamówiłem ostatnio w komputroniku BF4 na X360 (jak ktoś jeszcze nie kupił a zamierza zamówić preorder to polecam bo w zestawie z friko jest Chińska Nawałnica, wychodzi spoko cena) i tyle, nie chciało mi się czekać na wersję na X1, podejrzewałem, że mogą opóźniać premiery z różnych względów, pewnie głównie kwestii ilości sprzedanych sztuk na nową konsolę na starcie, ostatecznie nie opóźnili... loteria. Choć z drugiej strony to tytuły sprzedają konsole, więc tak trochę koło się zamyka, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 16:42, czopor napisał:

powiedział to ktoś kto gra na sprzęcie z wbudowanym aimbotem, do którego można dokupić
pada z wbudowanym aimbotem...

Wbudowany aimbot.

Myślę, że warto sprawdzić najpierw kilka gier na konsole, zanim będzie się pisało takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za belkot, niech ci ludzie z DICE przestana sie juz tlumaczyc- wiemy, ze razem z EA sracie sie, zeby wyszlo najszybciej jak sie tylko da, bez wzgledu na stopien niedorobek i oczekiwania konsolowego klienta. Nie podczepiajcie sie pod GTA czy WD, bo wasz produkt wyglada w tym zestawieniu jak pospolity kmiot z nieogolonym ryjem i koszula wystajaca z podartych gaci. Chcieliscie pospiesznie (czy jak wy to nazywacie: agresywnie) wcisnac nam gniota, ktory nawet nie udaje tytulu NG bo przeciez po co- ludzie i tak to kupia, tak jak kupuja CoD czy cokolwiek innego. A pamietam te pelne pogardy docinki w strone tworcow CoDa i lajdackiej polityki Acti- zeszliscie juz na ten sam poziom, moje gratulacje. Wiadomo, ze na samym wstepie gier na nowe konsole jest stosunkowo niewiele, ze gracze nie maja zbyt wielkiego wyboru, a parkiet do gry jest swiezutki wiec oplaca sie powalczyc. Ale ja tego kupowac nie zamierzam- po wszystkich plotach, wtopach i Gamescomie wersja na PS4 kompletnie mnie nie interesuje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 08:32, czaki222 napisał:

> Zauwazylem ze najczesciej na cheaterow narzekaja ludzie ktorzy sami grac nie potrafia

> i probuja sie jakos usprawiedliwic.
Jestem zszokowany!


I co, mam sie z tego cieszyc czy plakac? Bo nie trybie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 14:42, Qzzz napisał:

Bedzie - na PC


Premiery wersji PC nie są zbyt spokojne. Nie pamiętam abym nie miał problemów przy jakiejkolwiek becie/premierze battlefieldów. W bete 4 nawet nie udało mi się zagrać przez problemy.
Właśnie to jaki on będzie na PC tak naprawdę powoduje, że zastanawiają się czy wypuścić grę na większe konsole bo ta wersja będzie porównywalna.
Na konsole nie przejdzie aż tak zabugowana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować