Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE: wprowadzenie postaci kobiet do Battlefielda nie jest takie proste

33 postów w tym temacie

Nie no, kiepizna się szerzy... M1911 do skroni i ku chwale ojczyzny... Dyskryminujecie tutaj kobiety, które tak samo jak faceci narażają swoje życie... W tych czasach kobiety nie mają taryfy ulgowej. Na ćwiczeniach nie ma różnicy co masz między nogami, 200 pompek to 200 pompek, nie ma taryfy ulgowej. Kolega Wojt3k może lepiej wyjdzie, bo nie potrafi nawet kulturalnie się do ludzi odezwać, a jego wypowiedzi szkoda nawet komentować.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawianie płci podczas tworzenia żołnierza, oraz brak możliwości jej zmiany. Dzięki temu nie było by zabaw w zmienianie na kobietę a tylko faceci z pewnymi problemami wybrali sobie płeć piękną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > idioto.
> Widziałeś zdjęcie, do którego dałem linka ? Widziałeś w jakims uzbrojeniu są te panie
> ? To jest to samo wyposażenie, z którego korzystają meżczyźni. Jedynie strój jest trochę
> bardziej dopasowany do kobiecej sylwetki, reszta jest identyczna.

Twój link nie działa. Napraw to albo nie odnoś się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 17:17, Anonim_1 napisał:

> Widziałeś zdjęcie, do którego dałem linka ? Widziałeś w jakims uzbrojeniu są te panie
> ? To jest to samo wyposażenie, z którego korzystają meżczyźni. Jedynie strój jest trochę
> bardziej dopasowany do kobiecej sylwetki, reszta jest identyczna.
Twój link nie działa. Napraw to albo nie odnoś się do niego.

U mnie działał bez problemu. Przehostowałem ci: http://i.imgur.com/GlCZM41.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem.Kobiety też służą w wojsku, ale jest ich dalej znaczna mniejszość i tak pozostanie.Są bardziej męskie zawody jak i damskie.Tak było, jest i będzie, więc ja dalej nie widzę powodu, żeby kobiety umieszczać w BF.Moim zdaniem seria straciła by swój urok, ale to jest moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2013 o 16:58, Dared00 napisał:

Tak samo jak wojsko - typowo męskie zajęcie. A jednak kobiety tam są.

Tyle że zazwyczaj na drugiej lini. I są ku temu powody. Ktoś musi dzwigać ciężki sprzęt. No i w razie czego tachać dodatkowo rannego kolegę. Była o tym już kiedyś mowa przy okazji sprzeciwu zaciągu do armii kobiet w USA.

Mi tam ani grzeje ani ziębi. Baby mogą być w Bfie, ale jak ich nie będzie to nie będę płakał z tego powodu. Zwłaszcza że moim zdaniem kobiety powinny trzymać się od wojny z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Tak samo jak wojsko - typowo męskie zajęcie. A jednak kobiety tam są.
> Tyle że zazwyczaj na drugiej lini. I są ku temu powody. Ktoś musi dzwigać ciężki sprzęt.
> No i w razie czego tachać dodatkowo rannego kolegę. Była o tym już kiedyś mowa przy okazji
> sprzeciwu zaciągu do armii kobiet w USA.
>
> Mi tam ani grzeje ani ziębi. Baby mogą być w Bfie, ale jak ich nie będzie to nie będę
> płakał z tego powodu. Zwłaszcza że moim zdaniem kobiety powinny trzymać się od wojny
> z daleka.

To, że kobiety powinny się trzymać od wojny jak najdalej, zgadzam się z tobą w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 17:47, Kajmal napisał:

To, że kobiety powinny się trzymać od wojny jak najdalej, zgadzam się z tobą w 100%!

Sanitariusze potrzebni są i kobiety akurat zawsze się do tego świetnie nadawały ;p
No może do czasu, aż czerwonoarmiści, czy inna swołocz przez nie, nie przeleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie z takiego czysto gameplayowego punktu widzenia to kobiety miały by drobną przewagę. Kobiety są z natury mniejsze od facetów przez co są trudniejszym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze?Nigdy w życiu!Już widzę to pole walki, gdzie będą brały udział same kobiety.Co
> jak co, ale moim zdaniem battlefield tylko by na tym stracił!
Właściwie to trzymając się realiów też nie widzę kobiet w strzelankach tego typu. SEALs przykładowo nie przyjmują kobiet w ogóle. Tylko Izrael ma ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować