Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Need for Speed przestanie się ukazywać w nowej odsłonie każdego co roku?

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Craig Sullivan enigmatycznie wypowiada się na temat przyszłości serii Need for Speed oraz studia Ghost Games. Podkreśla, że obecnym priorytetem jego ekipy jest ukończenie prac nad NfS: Rivals.

Przeczytaj cały tekst "Seria Need for Speed przestanie się ukazywać w nowej odsłonie każdego co roku?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nowy Need for Speed nie będzie rewolucją i nadal będzie mi brakować czegoś na kształt Undeground, czy Most Wanted(wiadomo :P), to zapowiada się całkiem przyzwoicie. Może być z tego taki doszlifowany Most Wanted(2012), a miał świetny klimat(w tym muzyka) i model jazdy(normalny i przyjemny, nie taki łatwy, a do tego świetne wślizgi wzorujące się na Hot Pursuit). Nie do końca trafili jednak z samochodami dostępnymi od razu. i chyba Policja była największą bolączką. Pościgi nie dawały większych emocji, a po czasie nawet zaczynały denerwować, bo ciężko było zgubić. Do tego strasznie malutko wyścigów i ogólnie dosyć biednie tam było. W Rivals widać, że powrócą zalety, a do tego będzie więcej opcji, lepsza grafika i może mniej błędów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś czym różni się Rivals od poprzedników?

Nie do końca rozumiem, a w zasadzie twierdzę, że to Hot Porsuit (2010) bez loadingów, ze zmienioną nazwą, mniej cukierkowatymi sheaderami i uwaga - Ferrari. To już nie ten sam klimat i wyczekiwanie premiery najnowszej serii NFS. Albo się zestarzałem, albo firma wypuszcza masówki robione na siłę.

Dla mnie mogliby zejść z rynku permanentnie, ale byłoby to nie fair w kierunku osób, które w dalszym ciągu chwalą sobie Electronic Arts. Czekam na lepiej zapowiadającą się produkcję The Crew produkowaną przez Ivory Tower przy współpracy z Ubisoft Reflections.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wytłumaczy mi ktoś czym różni się Rivals od poprzedników?
>
> Nie do końca rozumiem, a w zasadzie twierdzę, że to Hot Porsuit (2010) bez loadingów,
> ze zmienioną nazwą, mniej cukierkowatymi sheaderami i uwaga - Ferrari. To już nie ten
> sam klimat i wyczekiwanie premiery najnowszej serii NFS. Albo się zestarzałem, albo firma
> wypuszcza masówki robione na siłę.
>


> Dla mnie mogliby zejść z rynku permanentnie, ale byłoby to nie fair w kierunku osób,
> które w dalszym ciągu chwalą sobie Electronic Arts. Czekam na lepiej zapowiadającą się
> produkcję The Crew produkowaną przez Ivory Tower przy współpracy z Ubisoft Reflections.

Jest to właśnie połączenie Hot Pursuit i Most Wanted. W Hot Pursuit nie grałem , bo nie lubię aż tak autostrad i model jazdy był słaby. Za to Most Wanted mnie wciągnął tym o czym napisałem wyżej.
Za to w Rivals widać, że opcji jest więcej(m.in. gra policjantem i piratem ), miasto na wzór Most Wanted i autostrady z Hot Pursuit, Ferrari, grafika i może będzie bardziej dopracowany.
Dla niektórych może być to analogiczna sytuacja do tej z Battlefieldem 4 i 3. Ale i w tym przypadku grę może uratować solidność w wykonaniu :).

Oczywiście też nie mogę się doczekać The Crew, ale to jeszcze trochę. Nic nie przebije Test Drive Unlimited, a The Crew właśnie go przypomina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje czegoś na kształt Porsche 2000. Uważam, że to była najlepsza odsłona serii w ogóle. Brakuje mi tego placu manewrowego i tych świetnych zadań do wykonania przeplatanych co jakiś czas z wyścigami. Underground też mi się podobał, ale tylko pierwsza odsłona tego tytułu i trochę mniej od Porsche. Jednak była to ciekawa odskocznia od monotonii wyścigów i powiew świeżości w grach wyścigowych. Jednak dziś chce mi się wymiotować od tego wszędobylskiego i wiejskiego tuningu, bez którego obecności dzisiejsi gracze uważają praktycznie każdą jedną grę wyścigową za gniot. Prawda jest taka, że w dupach się gówniarzerii poprzewracało. Co się dziwić, jak żyje się ciągle marzeniami, grami i głupimi filmami typu wściekli i głupi. Co niektórym mózg dawno się wyłączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jednak dziś chce mi się
> wymiotować od tego wszędobylskiego i wiejskiego tuningu, bez którego obecności dzisiejsi
> gracze uważają praktycznie każdą jedną grę wyścigową za gniot. Prawda jest taka, że w
> dupach się gówniarzerii poprzewracało. Co się dziwić, jak żyje się ciągle marzeniami,
> grami i głupimi filmami typu wściekli i głupi. Co niektórym mózg dawno się wyłączył.
>
To, że będziesz pisał w taki sposób nie sprawi, że będziesz "doroślejszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować