Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autor Call of Duty: Ghosts: - Wszyscy podejrzewają, że zabijemy psa

32 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Seria Call of Duty słynie z mniej lub bardziej spodziewanych zwrotów akcji. W przypadku najnowszej odsłony gracze mają swoje podejrzenia, o czym mówi Mark Rubin, nie zdradzając rzecz jasna żadnych szczegółów.

Przeczytaj cały tekst "Autor Call of Duty: Ghosts: - Wszyscy podejrzewają, że zabijemy psa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 11:56, deamon-pl napisał:

hmm znowu protest "o zabijaniu wirtualnych botów" to takie nudne? bot jakiś zawsze nieśmiertelny
niczym TES dzieci/cywile w asasynie brrrr niech wrócą stare dobre czasy carmagedonu/postala
2 .

Cywile w Assassynie są jak najbardziej śmiertelni.
I nie wiem po co podajesz przykład Carmagedonu i Postala. W GTA nadal można rozjechać każdego kto się napatoczy po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No wirtualnych ludzi można zabijać na pęczki. Spróbuj zabić wirtualnego pieska i od razu
> będzie krzyk oraz ataki "animalsów" na ekipę. hehe

Dokładnie, o tym samym pomyślałem. Nie da się jednak ukryć, że nawet i w prawdziwym świecie psy bywają bardziej ludzkie niż ludzie, więc akurat bardziej żal byłoby mi tego psa, niż setek (tysięcy?) zabitych przeciwników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie romans z psem który nasili więź emocjonalną, w finałowej scenie pies wykona brawurową akcję w wyniku której zlikwiduje głównego złego i ocali świat, ale przypłaci to życiem. W epilogu jednak okaże się, że żyje, choć odniósł poważne rany, ale wizyta na oddziale intensywnej terapii przywróci mu pełnię zdrowia, zostanie odznaczony orderem męstwa, zostanie mu wzniesiony pomnik w głównej siedzibie Activision i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 10:58, Dadziol20 napisał:

No wirtualnych ludzi można zabijać na pęczki. Spróbuj zabić wirtualnego pieska i od razu
będzie krzyk oraz ataki "animalsów" na ekipę. hehe


Mizantropia jest w końcu teraz trendy i gdzie się nie obejrzysz tam wszyscy kochają zwierzątka i nienawidzą ludzi, nie tylko wokół gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 11:56, deamon-pl napisał:

hmm no to czekamy na protesty zoofilów i zielonych z powodu tego ze pies dostał kulkę
w łep .


Zajrzyj do slownika kto to jest zoofil bo najwyrazniej nie masz pojecia o czym gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dziwne że w starszych częściach nie było z tym oporów.
Bo to były komunistyczne psy, te złe, te co gnębią małe dzieci i wypróżniają się na trawnik w twoim ulubionym parku. Pies z ghosta to patriota, który dla swojego kraju niszczy śmigłowce i poluje na drony w imię boga, ojczyzny i sprzątania po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:58, Numenpl napisał:

dziwne że w starszych częściach nie było z tym oporów.


Widocznie zapomnieli, że w poprzednich częściach też były psy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co?Teraz czekamy na protesty zielonych(zoofile i pedofile) i całej śmietanki "nowoczesnej" lewicowej hołoty.Nie ogarniam tego, ale co mi da informacja, że pies zginie?Ja rozumiem, że dla tych pierwszych to jest priorytet, ale mnie to jakoś mało obchodzi, że wirtualny piesek zginie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi wasz pies- jak widze psa w CoD to od razu strzelam, taki mam odruch, wiec jesli nie wy to ja ;) Btw juz majacza mi te misje widziane oczami czworonoga...i jak przechytrza tych wszystkich glupich zoldakow niczym Szarik Niemcow..

@Kajmal ogarnij sie, nie jestes u siebie w tapczanie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 15:30, kodi24 napisał:

A co mnie obchodzi wasz pies- jak widze psa w CoD to od razu strzelam, taki mam odruch,
wiec jesli nie wy to ja ;) Btw juz majacza mi te misje widziane oczami czworonoga...i
jak przechytrza tych wszystkich glupich zoldakow niczym Szarik Niemcow..

@Kajmal ogarnij sie -_-


Co to ma znaczyć?To ty się ogarnij i daj komuś się wypowiedzieć!I nie zapominaj, że nie jesteś w szkole! -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować