Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag oceniony! "To najbardziej udana odsłona serii"

31 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Pierwsza recenzja Assassin’s Creed IV: Black Flag zdradza kilka nowych szczegółów na temat gry. Co ciekawe, francuski magazyn Jeux Video miał okazję przetestować także wersję na konsole PlayStation 4.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed IV: Black Flag oceniony! "To najbardziej udana odsłona serii"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że gra na nextgeny nie może dostać 5/5 z grafiki oraz ciekawe dlaczego muzyka w AC IV dostała 5/5 skoro seria nigdy z tego nie słynęła itp.. Cała recenzja jest niezmiernie ciekawa, ale poczekam aż zrobią część dziejącą się w Japonii/Egipcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 18:42, Boguslav4 napisał:

ciekawe dlaczego muzyka
w AC IV dostała 5/5 skoro seria nigdy z tego nie słynęła itp..

Przecież słynęła, AC zawsze miał doskonałą muzykę, nawet jak Jesper Kyd został odsunięty od projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na Assassin''s Creed IV: Black Flag, gdyż zapowiada się naprawdę ciekawa i bardzo dobra produkcja.
Do premiery pozostało niespełna 11 dni, także więc nie pozostaje nic, jak tylko czekać do cierpliwie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym Asasynie pociągające jest właściwie wszystko, co związane jest z byciem piratem. Cała reszta, czyli typowo asasyńskie elementy, to wszystko pozostało niezmienione, co trochę odrzuca. Taka sama walka, takie same zabójstwa, to samo śledzenie celów.

Szczerze, nie wiem co zrobią za rok. AC4 ma ten element piracki, który jest wielkim plusem. Od teraz twórcy muszą w każdej części wymyślać taki duży "nieasasyński" element, który będzie przyciągał uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 19:32, Lucas162 napisał:

2 część miała najlepszą ścieżkę audio, main theme wymiatało


Myślałem o 3, która moim zdaniem nie miała tak dobrego. Zazpomniałem o OST z 2. Mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3ce jestem tak zniesmaczony (ciągle próbuję się przymusić do przejścia), ale ta część jest tak zryta, że nie wiem, czy ruszę 4kę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czekam na wersje z dlc juz sie nie rzucam na premierowe wersjie bo pierdyliard dlc bedzie
>
Nie wystarczy kupić SP? Wyjdzie w sumie podobnie cenowo. No, chyba, ze dla 2 dych różnicy chcesz czekać pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować