Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Games utrzyma otwartą strukturę świata w kolejnych NFS-ach

5 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Twórcy tegorocznego Need for Speed: Rivals więcej niż o tej grze lubią mówić o przyszłości. Tym razem zdradzili swoje plany utrzymania konwencji otwartego świata w następnych grach z tej serii. Według nich to właśnie jest esencją zabawy w stylu "wyścigi i pościgi".

Przeczytaj cały tekst "Ghost Games utrzyma otwartą strukturę świata w kolejnych NFS-ach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Niech będą pościgi i wyścigi w otwartym świecie (Hot Pursuit i High Stakes, obok Porsche to najlepsze gry z serii)... tylko do licha niech wreszcie popracują nad jakimś sensownym modelem fizyki, bo od czasu HP:2010 jest totalna beznadzieja, która przeczy nie tylko prawom fizyki, ale i zdrowemu rozsądkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh... mam tylko nadzieję, że nie będę zmuszony do 10-minutowej podróży przez świat, jeżeli zachce mi się przejechać wyścig. Oby powrócił system z Hot Pursuit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to na co komu w tej serii otwarty świat ? W Hot Pursuit były takie długie trasy na wyścigach że naprawdę można było poczuć że się przejechało pół stanu Kalifornii. Swoją drogą chyba najlepsza odsłona do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nowy Hot Pursuit jest dobrą odsłoną, to cała seria NFS powinna powrócić do korzeni. Najlepiej tych z 2 i 3 części. Otwarty świat jest fajny tylko i wyłącznie przez 2-3 godziny gry, a później robi się totalnie niepotrzebny, a nawet przeszkadza.

Zamknięte długie trasy z licznymi odgałęzieniami i skrótami, muzyka skomponowana przez jednego porządnego twórcę, superszybkie i drogie auta (a nie jakieś różnej maści pipy dla kowalskiego), wywalić akcje w stylu szybcy i wściekli. Niech też w końcu wsadzą "NFSpedię" (pamięta ktoś jeszcze zdjęcia i lektora opisującego auto i markę) jak choćby w 3 pierwszych częściach z porównaniem aut. Co do modelu - to przecież NFS, a nie symulator. Niemniej, twórcy powinni dopracować ten tryb arcade. Więcej od nich nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować