Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powtarzanie misji w GTA Online możliwe, ale za połowę stawki

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Rockstar wyjaśnił zasadę działania GTA Online w momencie, gdy dany użytkownik po raz kolejny wykonuje tę samą misję. Firma wprowadziła pewne ograniczenia w celu zachowania odpowiedniego balansu.

Przeczytaj cały tekst "Powtarzanie misji w GTA Online możliwe, ale za połowę stawki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi takie podejście bardzo pasuje . Nie raz chce powtórzyć misje tylko po to ażby mieć lepszy czas , lecz niektórzy wykorzystali by to po to żeby się wzbogacić ( lecz to chyba za duże słowo heh )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba mają jednak coś z głowami. Skoro chcą ograniczyć wynagrodzenie graczy, to po co te poł miliona zadość uczynienia? No chyba, że właśnie dla tego pół, a nie cały jeden... Z mojego punktu widzenia wcale nie muszą tego robić, bo w grze potrafi znikać broń, samochody, poza tym wszystko jest i tak cholernie drogie. Samą broń z ulepszeniami musiałem kupować niekiedy po kilka razy. Mam jak narazie poziom 71 a muszę przyznać, że generalnie ciężko sie zdobywa hajs. Nie wiem jak później ale chyba nie ma zadań, żeby zarobić ponad 25k za misję. I czy Nagroda za powtórzenie misji odnosi się tylko do powtórzenia jej zaraz po jej zakończeniu? czy generalnie, każde nasze wykonanie tej misji w przyszłości będzie nas nagradzać połową stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mi to pasuje. Przynajmniej niektórzy nauczą się współpracy. Ostatnio ile razy wejdę do jakiejś misji z innymi graczami to zawsze znajdzie się jeden czy dwóch, którzy zamiast pomóc to patrzą tylko na to ile kasy dostaną po czym sami gnają do wyznaczonego miejsca i myślą, że sami sobie poradzą z zadymą, co później kończy się przegranym zadaniem. Więc jak dla mnie to fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak to będzie, gdy nie zrobimy zadania (umrzemy w jego trakcie). Nadal przy powtórzeniu będzie tylko 50%? No i jak będzie z misjami, które dostajemy sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No chyba mają jednak coś z głowami. Skoro chcą ograniczyć wynagrodzenie graczy, to po
> co te poł miliona zadość uczynienia? No chyba, że właśnie dla tego pół, a nie cały jeden...
> Z mojego punktu widzenia wcale nie muszą tego robić, bo w grze potrafi znikać broń, samochody,
> poza tym wszystko jest i tak cholernie drogie. Samą broń z ulepszeniami musiałem kupować
> niekiedy po kilka razy. Mam jak narazie poziom 71 a muszę przyznać, że generalnie ciężko
> sie zdobywa hajs. Nie wiem jak później ale chyba nie ma zadań, żeby zarobić ponad 25k
> za misję. I czy Nagroda za powtórzenie misji odnosi się tylko do powtórzenia jej zaraz
> po jej zakończeniu? czy generalnie, każde nasze wykonanie tej misji w przyszłości będzie
> nas nagradzać połową stawki?
Typowy lament osoby którą odcięli od "żłoba".
prawda jest taka jak pisał Jarsston że dużo w grze jest cwaniaczków idących na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak oczywiście... Obcinają wypłaty z misji, bo wszyscy by na wyższych level''ach zarabiali na misji 1/5 miliona w krótkim czasie. A jak ktoś już widzi ile mu skracają to się odniechciewa siedzieć i zarabiać, więc wygodniej jest zapłacić prawdziwą gotówką za coś. Tak w ogóle to chcę zwrot mojej już 6 postaci, która skasowała się, a R* mówił, że już spokojnie można grać. Straciłam kupe czasu na tym :/ Może jestem nieobiektywna, ale mam wrażenie, że chcą jakoś wymusić płacenie prawdziwą gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to gówno prawda, jeżeli chodzi o "zachęcanie graczy do podejmowania innych misji". Gram od premiery i niestety "inne misje" kończą się na 75 poziomie. Potem już tylko powtórka z rozrywki, na dodatek jest tylko garstka zadań.

Dzwonisz do Geralda, dostajesz misję z autami, dzwonisz znowu - kokaina, dzwonisz kolejny raz - auta. Koło się zamyka. Raz na jakiś czas wpadnie inna misja a potem to już powtórki.

Zresztą dla nowych osób, które dopiero zaczynają przygodę w Online będzie to bardzo długaaa droga do zarobienia gotówki. Przykładowo, Dachowiec dawał 25k $ i 5,200 RP. Obecnie RP spadło do 4,300 a gotówka do 12500 $.
Dodam że była to najbardziej opłacalna misja do robienia, żeby wbić szybko gotówkę i poziom. Naprawili to - okej.

Jednak misje na 10+ level to trochę nieporozumienie. Wcześniej dawały stawki pokroju: 6-9tys $ obecnie dają po 3k. Są też misję po 1500.

Rockstar chciał po prostu zmusić ludzi do dłuższej zabawy z grą, z naciskiem - chcesz kasę to sobie kup. Rozumiem że ludzie farmili pewne zadania żeby szybko się przyboostować, jednak ten patent ze zmiejszeniem o 50% + ogólna redukcja zarobków i RP to niestety kpina. Zwłaszcza jeżeli mówimy o wyższych levelach gdzie ammo do granatnika czy nawet dodatki do broni stoją po 5-12k $.

Powinno zostać tak jak było wcześniej, tylko bez opcji RT (restartu). A co najważniejsze, powinni dodać nowy content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zachwiali kompletnie balans ponieważ po co robić misje skoro szybciej i więcej kasiory dostajemy ścigając się, nie wspominając już o tym że kiedy gracze będą chcieli zrobić misje to mało osób z wyższymi levelami będzie dołączało do sesji bo nikomu nie będzie się chciało robić za takie psie ochłapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować