Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hardkorowcy nie grają w Call of Duty?

62 postów w tym temacie

> Świetne pytanie od newsmana, przecież casuale siedzą na forach poświęconych grom.
Dlatego też pytanie skierowane jest do osób uważających się za hardkorowców i grających w COD - takich możemy tu znaleźć. Gdybym zapytał ile osób gra w ten tytuł i uważa się za każuali, Twoje wątpliwości byłyby uzasadnione. A nie są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech obliczą średni wiek graczy cod-a. Ciekawi mnie to, nie wyniki sprzedaży, czy inne, którymi cod się chwali. Albo ile godzin ludzie spędzają w tej "wspaniałej" grze :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 15:53, polskiniko napisał:

Niech obliczą średni wiek graczy cod-a.

Liczysz na to, że sprzedaż napędzają małolaty? Podpowiedź - ich nie stać na kupno gier.

Dnia 21.10.2013 o 15:53, polskiniko napisał:

Albo ile godzin ludzie spędzają w tej "wspaniałej" grze :C

Milutkie 70h w multi pierwszego Black Opsa to chyba nie jest zły wynik? Tym bardziej, że z reguły nie poświęcam tyle czasu na pojedyncze tytuły. Co więcej - lubię też Battlefielda. Koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BO2 jedynie i przegrałem całe 10h w tą grę ;P Jestem "Hardcorowcem" :P

Patrząc ile grałem w tą grę i to że zawsze byłem w pierwszej 2 w rankingu (swego czasu grałem hardcorowo przez 4 lata w CS 1.6), stwierdzam że w tą grę grają tylko casuale ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 16:02, LESZ3u napisał:

Liczysz na to, że sprzedaż napędzają małolaty? Podpowiedź - ich nie stać na kupno gier.


Zgodnie z tą logiką przemysł zabawkowy nie ma prawa istnieć, ponieważ dzieci przecież nie mają pieniędzy. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 16:02, LESZ3u napisał:

Liczysz na to, że sprzedaż napędzają małolaty? Podpowiedź - ich nie stać na kupno gier.


Ale bzdury. Skoro dzieciaki w podstawówce stać na fajki (a tych im raczej rodzice nie fundują), to na grę nie mają pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łał, jesteście tacy fajni! KAŁ OF! HA HA!
>
> Serio? Naśmiewacie się z graczy CoD, a sami reprezentujecie tak żałosny poziom?

Brońcie, brońcie bo jest czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo zajęło im to zorientowanie się ale też dobrze, bo sami wiedzą, że w ich grę nie grają żadni poważni gracze.Tyle jak to napisali "casuale" którzy grożą śmiercią im jeżeli serwery ich padną na 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 16:13, Ventil napisał:

Ale bzdury. Skoro dzieciaki w podstawówce stać na fajki (a tych im raczej rodzice nie
fundują), to na grę nie mają pieniędzy?


Fajek nie ściągniesz z internetu. Znam kilku młokosów, żaden nie gra na oryginałach. Znam też kilku poważnych ludzi z pracą i rodziną. Nie grają wiele, ale od czasu do czasu zasiadają przy CoDzie, żeby się odprężyć. Nie jestem ekspertem, ale jestem pewien, że nieletni gracze stanowią naprawdę niewielki odsetek graczy posiadających oryginalną kopię.

@cHICEK

Dnia 21.10.2013 o 16:13, Ventil napisał:

Brońcie, brońcie bo jest czego :D


Jedyne czego bronię, to poziomu wypowiedzi w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować