Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Prototype, Transformers: Wojna o Cybertron i wiele innych gier na PC w cenie 5,99 zł!

14 postów w tym temacie

gram.pl

Nasza najnowsza oferta skierowana jest do graczy pecetowych preferujących wersje pudełkowe. Wybrane tytuły z katalogu wydawniczego firmy LEM są dostępne za jedyne 5,99 złotych!

Przeczytaj cały tekst " Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Prototype, Transformers: Wojna o Cybertron i wiele innych gier na PC w cenie 5,99 zł!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inferno0009, skontaktuj się z działem obsługi klienta i poproś, by dodali Ci dany produkt (najlepiej podaj do niego link) do Twojego zamówienie (podaj nr zamówienia tego od Batmana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 17:12, MisticGohan_MODED napisał:

Dołączam się do pytania powyżej odnośnie Transformersów.

Nie. Pudełkowe wersje tych gier nie aktywują się na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze to nie edycje premierowe bo gdyby nie spaskudzone layoutem taniej serii pudełka (a serie the best of activision wygląda imo wyjątkowo paskudnie), wziąłbym Prototype''a, Xmana i Transformersów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, ze to nie edycje premierowe bo gdyby nie spaskudzone layoutem taniej serii pudełka
> (a serie the best of activision wygląda imo wyjątkowo paskudnie), wziąłbym Prototype''a,
> Xmana i Transformersów...

Mam to samo, wolę wydania premierowe, ale kurde, to grzech nie brać za 6zł, pewnie klucze na allegro są droższe. Kupiłem Prototype i Transformersów, raz, że grałem w obydwie gry (tak, spiraciłem!) a dwa, że skoro w nie już grałem, to i tak będą leżeć na półce a warto je mieć w swojej kolekcji za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 18:13, MrDraiger napisał:

Mam to samo, wolę wydania premierowe, ale kurde, to grzech nie brać za 6zł, pewnie klucze
na allegro są droższe. Kupiłem Prototype i Transformersów, raz, że grałem w obydwie gry
(tak, spiraciłem!) a dwa, że skoro w nie już grałem, to i tak będą leżeć na półce a warto
je mieć w swojej kolekcji za grosze.

Mam tak samo. Kilka lat temu grałem w te gry (Prototype, Xman) w "nieczysty" sposób i obie ogromnie mi się podobały do tego stopnia, że chcę mieć je na półce. Mimo że tu są dostępne za grosze to może kiedyś uda mi się upolować edycje premierowe w podobnej cenie. Wiem że często zalegają w sklepach w koszach z tanimi grami po cenach w granicach 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawa promocja - Ja osobiście niedawno miałem okazję z takiej skorzystać, z tymże promocja ta była w empiku, a wszystkie gry z serii Best of Activision były dostępne za 9,99 zł :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować